Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

No to pograłem dłużej i powiem jedno - gra jest wyjebana w kosmos :D Dynamika + taktyka, tak bym opisał to co się dzieje w multi. Jeżeli chodzi o opcje rozwoju itp. to widać jak na dłoni ogromny wpływ Halo: Reach i systemu medali.

 

Rano byłem zielony i miałem ratio 0.5 :P Teraz mam 1.9 i w meczach 3.0 :D

 

Gra już chyba ze 100 tys. ludzi bo na leaderboardsach ostatni znajomy miał 65 tys. miejsce.

 

PS. Jeszcze mi się balans podoba, bałem się że będzie ciśnienie na shoty, ale najwięcej kili miałem w walce na odległość.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Graficznie gra wygląda świetnie (cze C2 miło było poznać) pod tym względem się nie zawiodłem, nowe efekty wizualne cieszą oko, wszystko ostre jak żyleta Gameplayowo jest już różnie, poprawili co prawda shota, fajnie, że gdy wsadzimy typowi lufę w głowę to przeważnie ginie a nie odwraca się i wali nam HS'a Co prawda dalej zdarzają się sytuacje typu 3 strzały na ryj a typ nic, no ale taka już wada tej gry. Zagrałem dosłownie kilka meczy i póki co to GeoW 2 na sterydach nawet feeling jest ten sam, fajnie, że dopakowali bronie typu "asalt" już nie chodzi tylko o shoota, dzięki temu rozgrywka jest bardziej zróżnicowana. Na mapach sporo się dzieje a brak kamperów cieszy, mapy są tak przemyślane, że nawet niema za bardzo miejsc do tego typu incydentów:) Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, że sterowanie jest w jakiś sensie zamulone.....jakoś w GEOW 2 czułem, że mam lepszą kontrole nad postacią.

 

Na jakiej czułości gracie?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

nie, jedna beta jest, tylko po tygodni odblokuje się kolejna mapka i tryby i za 2tyg jeszcze jedna :)

 

Ok tylko dlaczego jedni maja dodatkowe mapy i tryby juz teraz a inni nie? Masz dowod:

http://www.youtube.com/watch?v=H1gvSfcRrl8

 

 

 

A moze reszta jest w Rank games? Jeszcze tego nie sprawdzalem.

Edytowane przez duzyBYK
Odnośnik do komentarza

Przez weekend były dostępne wszystkie mapy i tryby. Teraz będą stopniowo odblokowywać wszystko podczas normalnej bety. Chociaż dzisiaj chyba jakieś problemy z playlistą mają, bo zdarza się, że wylosuje pozostałe mapy.

 

No i wszystko jasne, dzieki. + ode mnie.

 

To teraz niech mi ktos napisze jak sie odbijac od scian tak szybko. Ogolnie jakies porady poprosze. Np jakie bronie wybieracie? Z jaka czuloscia gracie? Any tips for a noob?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...