Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

I tak jest lepiej niż w becie przez brak downowania. Niech poprawią rozrzut tak jak ja mówię, bo to co teraz jest to jest wbrew zasadom logiki i fizyki, no chyba że w gearsowym świecie wymyślili kule, które zaraz po wychyleniu się z lufy skręcają o 90 stopni.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wychodzę teraz z kampanii w co-op'ie patrzę - lista znajomych, 14 osób online i wszystkie bez wyjątku grają w Gears of War 3 :D

 

 

Godzinę czasu się z Lambent Berserkerem męczyliśmy :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Panowie jak wygląda sprawa z poziomem trudności w singlu ? Insane to poziom gow1/gow2, łatwiej lub trudniej ? i czy są kozackie momenty jak z RAAMem w gow1 na Insane że pad latał po pokoju ?

 

Gramy z kumplem na najwyższym poziomie dostępnym od początku (nie pamiętam nazwy) i nie jest za trudno. Są momenty, że gineliśmy po kilka razy, ale to głównie dlatego, że poziom trudności raczej rozleniwia i jak nagle zaczyna być ciut trudniej, to każdy zwiedza akurat inny fragment planszy ;).

Ja jestem zawiedziony jak narazie singlem (2 akt chyba 3-4 misja). Niie ma klimatu 1, nie ma rozmachu 2, grafika jest sporo (sic!) słabsza, a miał być najładniejszy sigiel ever... Wiadomo, że mało istotnym elementem w tej produkcji jest fabuła, ale to co do tej pory widziałem parę razy zakończyło się facepalem i głośnym śmiechem w słuchawce headseta, design niektórych przeciwników jest... pokraczny? W multi zaliczyłem debiut, fajna rozwałka, gra chyba jest dosyć skilowa, bo jak trafiam na dobry team, to moje flaki walają się po całej planszy i nie widzę wtedy różnicy czy dostałem z shota czy z obrzyna (btw jaki karabin zadaje największego damagea?) bo ginę szybciej niż mrugam. Mam trochę problemów ze sterowaniem (tzn. widok tpp utrudnia mi trochę sprawę). To co lubiłem najbardziej w gyrosach, czyli power broni nadal wymiata.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pytanie do grających.

Na filmiku z Polygami mówili ze szarańcza nie dobija leżących. Prawda to??

Nieprawda. Dostałem po łbie aż mi mózg na ekran chlapnął.

 

Mam wrażenie, że ta odsłona jest bardziej komiksowa niż poprzednie. I bohaterowie mogliby mieć te same twarze co w poprzednikach. Grając na Veteran'ie zginąłem jak dotąd 3 razy i to w momentach gdzie niebaudzo wiedziałem co mam robić. Ale to dopiero początek drugiego aktu. Mam nadzieję, że będą zagwozdki typu moment przed spotkaniem z Marią.

Odnośnik do komentarza

Dodali więcej efektów świetlnych, ale tekstury są ogólnie gorsze niż w poprzedniej części. Niektóre levele, wyglądają baaaardzo przeciętnie. Do tego ząbki, których chyba nie było wcześniej tak widać. Na 101% nie jest to krok do przodu. Żeby nie było, to ta seria, jest w moim top 5 tej generacji i ją uwielbiam.

Odnośnik do komentarza

Coście się tak tego obrzyna uczepili? Owszem znowu jest trochę za mocny, ale zazwyczaj biegają z nim takie bezmózgi że śmiać mi się chce kiedy rozpaczliwie próbują się do mnie zbliżyć, ale nic z tego bo 2-3 celne strzały z "Miażdżyciela" i po gościu.

Za to Retro cieszy, na blindfire jest nie do opanowania, dzieki temu łatwiej jest się zbliżyć do typka, który go używa.

 

PS.

A właśnie...i czy tylko ja odnoszę takie wrażenie czy może faktycznie tak jest. Ale wydaje mi się że akcja w multi jest bardziej chaotyczna niż w becie.

I dobrze że darowali sobie tłumaczenie Silverbacka...już to widzę "Srebrne plecy" (?) :D

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Pajgi (pipi) jak potłuczony. Nie ma rozmachu ? Słaba grafika ? Pokraczny design przeciwników ?

 

W co Ty grasz bo na pewno nie w Gears of War 3 :D

A gdzie ja napisałem, że jest słaba grafika i że nie ma rozmachu? Czytaj ze zrozumieniem. Moim zdaniem, jest gorzej niż w poprzednich częściach i nie jestem typkiem któremu hype przysłania mankamenty danego tytułu.

Odnośnik do komentarza

Po części popieram Pajgiego, może i efekty świetlne, cząsteczkowe i rozmach lokacji jest lepszy, ale szału to to, żadnego nie robi pierwszy chapter z colem to PS2 w HD, tekstury też nie powalają, do takiego Uncharted sporo brakuje. GeoW 2 IMO zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie jak wlazłem do jaskini to zrobiłem oczy jak piątki :P No nic naturalnie gry jeszcze nie skończyłem, więc z końcowym osądem wstrzymam się jak grę przejdę.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Po prostu chyba ostatni raz w Gearsy 2 graliście 3 lata temu i nie pamiętacie, ja tuż przed premierą przypomniałem sobie obie części i nie wiem gdzie trzeba mieć oczy żeby coś takiego stwierdzać, szczególnie tekstury dostały sporego kopa a tutaj czytam że są gorsze xD popatrzcie na jakieś plakaty, napisy, ulotki itd w gearsach 3 a potem porównajcie to do pikselozy w poprzednich częściach.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Że niby to są słabe tekstury? (robione komą więc nie (pipi)ć że żelazkiem czy pralką)

 

2cf6wd4.jpg

 

10frvqw.jpg

 

Nie widziałem jeszcze gry na UE3 z tak dobrymi teksturami, w ogóle pod tym względem to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza gra na klocka. Odpalcie sobie choociażby youtube i zobaczcie jak plakaty, znajdźki itd wyglądają w dwójce, głównie są rozmazane, tutaj mogę nawet wyczytać wszystkie napisy.

 

Gdzie wy macie oczy.

Odnośnik do komentarza

GeoW 2 grałem ostatnio więc daruj sobie takie gadanie, nigdzie nie napisałem, że są gorsze tekstury, tylko, że nie powalają tak jak i sama gra, ale z końcowym osądem wstrzymam się do czasu ukończenia gry. Co z tego, że plakaty wyglądają fajniej, jak jakieś kartki papieru wyglądają żenująco tak samo jak ten plac zabaw(o helikopterze z którego wysiadł Cole nie wspomną), jak ja to zobaczyłem to ogarnął mnie śmiech, na szczęście całość uratowały bardzo fajne wybuchy i efekty cząsteczkowe. W kurza mnie też ta dziwna poświata/obramowanie postaci widać to szczególnie pod czas ruszania prawą gałką, robią się taki delikatne przezroczyste piksele ?! Co to (pipi) ma być? Najlepsze jest to, że to nie jest wina telewizora, choć na początku myślałem, że tak jest, ale sprawdziłem grę na monitorze, zmieniłem nawet kabel HDMI i dupa zapytałem ziomala z którym gram co op'a i ma ten sam efekt !

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...