Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Wylogowywanie, restarty konsoli itp. nic nie dały dalej mam poziom 2. Nie pozostaje mi nic innego jak napisanie na forum Epic.

 

Edit: a raczej- nie pozostaje mi nic innego jak przestać narzekać, siadać do gry i nadrobić te 30 leveli. Dobrze, że grałem w tym samym czasie w Dead Island i nie miałem 60-70 poziomu, wtedy to bym się załamał. Jak z Epic odpiszą coś ciekawego, to wtedy napiszę.

Edytowane przez sharpfang07
Odnośnik do komentarza

Ja podzielam zdanie Insa - mnie tez juz multi znudzilo :( Nie tylko inny styl gry, ale i mapki ogolnie duzo slabsze niz w 1 czy nawet w 2 :(

Ja podzielam zdanie Insa - mnie tez juz multi znudzilo :( Nie tylko inny styl gry, ale i mapki ogolnie duzo slabsze niz w 1 czy nawet w 2 :(

 

Ha mówiłem, że mapki też są takie sobie, a obrzyn śmierdzi :confused:

 

haha, pisałem dosłownie to samo jakieś 2 dni po premierze może z 10ęć stron wcześniej i mnie z lekka zjechano ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten pierwszy dodatek to strzał w pysk jak dla mnie. Te 3 mapy i pierdoły jak Silverback strzelającymi rakietami i postacie z kampanii to powinno być normalnie w grze. No nic, żyjemy w takich a nie innych czasach.

 

Chyba jednak będę kupował dodatki pojedynczo bo tych 30% na dodatku nie poczuję, ale jak będę musiał za wszystkie zapłacić od razu to na pewno poczuję uszczuplenie portfela :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A ja tam wolę raz a dobrze zapłacić niż co parę miesięcy bawić się w kupowanie zdrapek i kodów z allegro.

 

Strzał w pysk no nie wiem, cena jest dobra, minus jest taki że mapy były już gotowe w momencie premiery i chyba są nawet na płycie, ale z drugiej strony gra kosztuje tyle samo co Gears of War 1, które miało również 10 map na starcie, sporo mniejszą kampanię i nie miało tylu trybów gry, więc nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A ja tam wolę raz a dobrze zapłacić niż co parę miesięcy bawić się w kupowanie zdrapek i kodów z allegro.

 

Strzał w pysk no nie wiem, cena jest dobra, minus jest taki że mapy były już gotowe w momencie premiery i chyba są nawet na płycie, ale z drugiej strony gra kosztuje tyle samo co Gears of War 1, które miało również 10 map na starcie, sporo mniejszą kampanię i nie miało tylu trybów gry, więc nie jest tak źle.

 

Źle nie jest, drogo też nie, ale jak dają w DLC to co było ewidentnie gotowe przed premierą to jednak niesmak jest. O innych DLC nie piszę, chodzi mi o te pierwsze tylko. Gra na płycie jest długa i bogata w content, ale nie będę udawał, że nie zdziwiło mnie jak np. grając w Hordzie i kupując Silverback'a nie mogłem strzelać rakietami i teraz się dowiaduję, że muszę za to zapłacić.

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie nie kupiłem jeszcze SP i miałem zamiar to zrobić dopiero jak wyjdą już wszystkie dodatki a ja wycisnę niemal wszystko z podstawki .Ale chyba skuszę się na wcześniejszy zakup SP + jakieś pierdół dla Avatarka z GoW3 ... delikatnie mówiąc pokręciło mnie zdrowo na punkcie GoW3 ... jak małe dziecko na cukierki :P

Odnośnik do komentarza

Gearsy 3 wyszły u Niemców, więc może nie być blokady. Jak będzie, to jak wyżej - konto na PL do kupowania rzeczy z blokadą.

 

A samo DLC może byłoby fajne, gdyby nie to, że mapy nie będą dostępne w publikach...

 

 

Rod na Twitterze:

To answer a bunch of questions, Horde Command Pack maps are only available for player hosted gametypes like Horde, Beast and Private MP

 

To be clear, it's called the "Horde Command Pack". The first DLC is mainly supporting Horde play, just like the second will be Campaign.

 

Campaign DLC will include maps for public Versus play.

 

The issue at hand here are the dedicated servers. Eventually you will be able to play DLC 1 maps publicly in VS but when is TBD (and TBA)

 

For Horde Command Pack, only the player hosting needs to have the new map for all players to play on it.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

A ja tam wolę raz a dobrze zapłacić niż co parę miesięcy bawić się w kupowanie zdrapek i kodów z allegro.

 

Strzał w pysk no nie wiem, cena jest dobra, minus jest taki że mapy były już gotowe w momencie premiery i chyba są nawet na płycie, ale z drugiej strony gra kosztuje tyle samo co Gears of War 1, które miało również 10 map na starcie, sporo mniejszą kampanię i nie miało tylu trybów gry, więc nie jest tak źle.

 

Źle nie jest, drogo też nie, ale jak dają w DLC to co było ewidentnie gotowe przed premierą to jednak niesmak jest. O innych DLC nie piszę, chodzi mi o te pierwsze tylko. Gra na płycie jest długa i bogata w content, ale nie będę udawał, że nie zdziwiło mnie jak np. grając w Hordzie i kupując Silverback'a nie mogłem strzelać rakietami i teraz się dowiaduję, że muszę za to zapłacić.

 

A tam pie...rzenie... to już jest marketing.Większość firm już to robi, przykładem był H:Reach.Mieli już gotowe mapy w dniu premiery ale mimo wszystko trzeba na czymś jeszcze zarobić więc wrzucili je jako DLC.Niestety taka jest przyszłość gier gdzie będą obcinane dodatki wydawane później, no nie wspomne już o tych zje..nych online pass!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...