Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce, ale zabawie się w adwokata, ale Soul ma racje. Na jakimkolwiek forum konsolowym "czarnula" to Playstion. Jeżeli miałbym być dokładny to "czarnula" głownie dotyczy PS2 bo 'trójka' to już "chlebak". Więc nazywanie X360 slimki "czarnulą" jest jak nazywanie skanera drukarką...

 

Wiem o tym, dlatego nie mam zamiaru odpisywać ani słowa więcej na ten nie prowadzący do nikąd offtop.

 

 

Ps. Właśnie ukończyłem 3 Akt, jestem w końcówce czwartego. Nie spodziewałem, że aż tyle dostanę...

 

Mad World na stacji, następnie akcja w mieście, nie idzie się oderwać!

 

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Jak to ma być z tym Sezon Pakiem przed premierą GoW3 czytałem gdzieś ze SP ma być czały czas dostępny , wczoraj obiło mi się o uszy ze Sezon Pack ma być do premiery 1 DLC ... ????

 

Noszę się z zamiarem kupna tego ,ale obecnie z kasą cienko i nie mam 145zl na 4200msp i jak by nie patrzeć to 20zl więcej kosztowała GoW3 :/.

Odnośnik do komentarza

Szukam chetnych do hordy i multi i co opa , moj nick Karmazyn 2011 , jestem ogarniętym graczem i ważna jest dla mnie współpraca a nie bieganie i walenie bez sensu tym bardziej nie pomaganie obalonym kolegom .

 

pozdrawiam w wiadomosci o dodanie mnie do znajomego wpisujcie "gow 3 - horda " pozdrawiam

p.s hcetnie zaczne przechodzic na insane co-op

Odnośnik do komentarza

Czytał ktoś z was książkę Gears of War: Pola Aspho? Chciałbym wiedzieć czy jest warta przeczytania i w którym momencie względem gier jest umiejscowiona jej akcja?

IMO warto przeczytać. Niezła historia, można dowiedzieć się trochę więcej o Delta Squadzie a także o Bernie, która w grze pojawia się dopiero w trzeciej części. Główny wątek rozgrywa się między wydarzeniami Gears of War i Gears of War 2.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawe info z wywiadu MLG z Cliffem:

 

"MLG: Is Spectator Mode something that might be added later?

Cliffy B: I wouldn’t rule it out. We’re working toward being more MLG friendly. I believe that pro gaming, and MLG in particular, is more essential than ever to keep the game relevant throughout the year. Quinn (Delhoyo) over here has had some chats with Sundance and we’ve recently discussed having one player acting as LAN host and cameraman with everyone else on the playing field."

 

Caly wywiad: http://www.majorleaguegaming.com/news/gears-cliff-bleszinski-mlgs-exclusive-qa-part-1/

Odnośnik do komentarza

No i zaczęło się coś dzisiaj rypać i to ostro ;/ lagi są masakryczne (zbliżone do tych z gow2 :confused:) a i z punktacją coś się też zepsuło,bo za 3000 pkt na mecz daje teraz ok. 3500 a wczesniej koło 7k :confused:

 

Również miałem zeszłego wieczoru niezłe cyrki, migracja hosta co minutę, lagi, freezy meczu i restart rundy. Cuda. Na rankingach natomiast jeszcze nie trafiłem na żadne krzywe akcje.

Odnośnik do komentarza

Również miałem zeszłego wieczoru niezłe cyrki, migracja hosta co minutę, lagi, freezy meczu i restart rundy. Cuda. Na rankingach natomiast jeszcze nie trafiłem na żadne krzywe akcje.

No to chyba coś ci się pokiełbasiło bo to właśnie na rankingach takie jaja odchodzą odkąd wyłączyli dedyki .

Nie, jestem pewien, że to był quick match, bo zawinęliśmy się z ziomkiem i nie było kary punktowej. No generalnie to piszę co widziałem, gram dziennie co najmniej godzinkę, i nie przypominam sobie żadnej akcji w tym stylu, jakaś tam migracja hosta się zdarzyła, ale bez dużego wpływu na rozgrywkę. Oczywiście pisząc o krzywych akcjach, to nie mam na myśli przewagi hosta, bo tą czasami odczuwam... niestety.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Mam dobre wieści

 

"After hearing your feedback, we have reduced the gib range of the Sawed Off Shotgun in Gears of War 3 and it no longer gibs farther than the gnasher, effective today. We want to thank you for your helping us to make Gears of War 3 the best of the series."

 

Żródło: Oficjalny profil Gears of War na Facebooku.

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział że bardzo dobre! Ten zasięg obrzyna zaczął mnie bardziej wku.rviać niż jego rozrzut. Ile razy to padałem w sytuacji, gdzie walę typa z gnashera, on jeszcze żyje, a on z tego samego dystansu zmiata mnie z powierzchni :F

 

Pokazali też statystyki, jak widać płakanie, że wszyscy biegają z obrzynem można o kant dupy rozbić - jedna z rzadziej używanych giwer podstawowych.

 

Często mam wrażenie że proporcje są dokładnie odwrotne.

 

btw

 

QuickMatchKillsByPrimaryWeapon.jpg

 

RankedKillsByPrimaryWeapon.jpg

 

Ciekaw jestem z czego wynika taka różnica między socialem a ranked. W pierwszym dominuje gnasher, 45%, a w drugim lancer, z bardzo podobnym wynikiem. Rozumiałbym odwrotną sytuację, gdzie boty głównie lansują, a ludzie sami z lancera na tych botach nabijają kille. Nie rozumiem tego, może to błąd?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Zaszły zmiany małe na mapach.

 

Na Ławicy nie ma już booma/kreta na górze, w jego miejsce jest miotacz. Boom jest w miejscu gdzie był Młot/oneshot

 

Na Overpass za to w miejsce młotu/moździerza jest łuk/boomshot.

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Zmniejszyli siłę obrzyna ... hmmm polemizował bym z tym ostro bo jeśli faktycznie coś zrobili to nieznacznie wręcz zmiana kosmetyczna .

Każdy tryb w którym jest jedno życie to lidzie biegają z obrzynem ... biegają to za mocno powiedziane ,czają się za rogiem w oczekiwaniu aż ktoś się nawinie .

 

Tak jak już pisał MaZZeo .. obrzyn to broń dla upośledzonych dzieciaków call od duty . i podpisuję się pod tym obiema rękoma . Bo jakim trzeba być noobem i antytalenciem aby grać tą bronią ?

 

Co do tych statystyk to wydają mi się nieco naciągane ,grając na multi odnoszę wrażenie ze proporcje są zgoła inne .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...