Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyłem dziś Seriously 3.0 kończąc tym samym niesamowicie długą drogę do mojego pierwszego calaka na X360 (nie liczę Ninja Gaiden II bo po zdobyciu 1000GS wyszedł pakiet misji). Cieszę się, że już koniec z grindingiem. Wrócę do GoW3 jeszcze nie raz.

 

Z niewiadomych przyczyn nie mogę umieścić zdjęcia więc zapodaję link do niego.

 

http://desmond.imageshack.us/Himg690/scaled.php?server=690&filename=seriously30.jpg&res=landing

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zdobyłem dziś Seriously 3.0 kończąc tym samym niesamowicie długą drogę do mojego pierwszego calaka na X360 (nie liczę Ninja Gaiden II bo po zdobyciu 1000GS wyszedł pakiet misji). Cieszę się, że już koniec z grindingiem. Wrócę do GoW3 jeszcze nie raz.

 

Z niewiadomych przyczyn nie mogę umieścić zdjęcia więc zapodaję link do niego.

 

http://desmond.image...jpg&res=landing

 

W jaki sposób nabijałeś mecze w różnych trybach? Czyżby patent z wyłączaniem pada podczas ładowania mapy na prywacie?

Odnośnik do komentarza

Ty w te GoW3 to chyba grałeś cały czas odkąd razem z Mnichu i LukeSpidey przeszliśmy kampanię?

I jak, życie dzięki temu calakowi stało sie lepsze? :)

Tak czy siak. Gratulacje.

W jakieś tam gry szarpnąłem. Dwie z nich nawet splatynowałem. Jeśli zaś chodzi o "powagę osiągnięcia" - lubię wyzwania. Tyle. Platyna/calak w Vanquish to kolejne przedsięwzięcie z tych hardcorowych myślę.

 

Zdobyłem dziś Seriously 3.0 kończąc tym samym niesamowicie długą drogę do mojego pierwszego calaka na X360 (nie liczę Ninja Gaiden II bo po zdobyciu 1000GS wyszedł pakiet misji). Cieszę się, że już koniec z grindingiem. Wrócę do GoW3 jeszcze nie raz.

 

Z niewiadomych przyczyn nie mogę umieścić zdjęcia więc zapodaję link do niego.

 

http://desmond.image...jpg&res=landing

 

W jaki sposób nabijałeś mecze w różnych trybach? Czyżby patent z wyłączaniem pada podczas ładowania mapy na prywacie?

No właśnie to. Mam dwa pady więc dummy profile był wykorzystywany na potęgę. Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Zdobyłem dziś Seriously 3.0 kończąc tym samym niesamowicie długą drogę do mojego pierwszego calaka na X360 (nie liczę Ninja Gaiden II bo po zdobyciu 1000GS wyszedł pakiet misji). Cieszę się, że już koniec z grindingiem. Wrócę do GoW3 jeszcze nie raz.

 

Z niewiadomych przyczyn nie mogę umieścić zdjęcia więc zapodaję link do niego.

 

http://desmond.image...jpg&res=landing

 

W jaki sposób nabijałeś mecze w różnych trybach? Czyżby patent z wyłączaniem pada podczas ładowania mapy na prywacie?

No właśnie to. Mam dwa pady więc dummy profile był wykorzystywany na potęgę.

 

dummy profile?

Odnośnik do komentarza

81. Lancer'a boostowałem od około 3500 killi, Gnasher'a od około 4000. Resztę uzbrojenia wykorzystywałem na tyle rzadko, że zaczynałem boosting niemal od początku (około 300-500 killi na SO, HB i Retro). Chciałem mieć to jak najszybciej za sobą.

Troszkę nienawidzę Epic za to czym się kierowali obmyślając S3.0. takie medale jak 3000 meczy w każdym trybie czy Nemesis w ogóle nie powinny istnieć. Jak można zachęcać do podkładania się i zgonów by przeprowadzić egzekucję na kolesiu, który zabił nas 5 razy z rzędu? Na samym początku ten medal stał na 5set egzekucjach! Po TU zostało ich "tylko" 100. Ale wciąż o 100 za dużo.

Nie jestem typem TDMowca (szczersze powiedziawszy jestem dość cienki) więc robiąc niektóre medale on-line zginąłem niezliczone dziesiątki razy. Skunker'a i dużą część medali z MP robiłem na prywacie bo wygrać wszystkie rundy w 2500 meczów zabrałoby mi z 4 lata. Nie mam aż tyle czasu.

Mimo iż kłóci się to z ideą zabawy z GoW3 bawiłem się dobrze. Nie żałuje niczego i jestem gotów poświęcić tej grze kolejny rok pociskania.

Odnośnik do komentarza

Heh, ja to zrobie jak juz przejdzie mi kompletnie ochota na girsy. Narazie mam 13 onyxów które same wpadły, z samego gnashera już prawie mam drugiego onyxa (11 tysięcy killi), z karabinów mam z każdego 1000 killi, a z obrzyna ledwie 200. 45 level, bede musiał wbić niedługo onyxy z hordy i bestii (mało zostało). Ogólnie planuje do końca roku zrobić niebieskie skrzydła, zobaczymy czy się uda, zapewne po drodze będą jakieś weekendy z mnożnikami, narazie był tylko jeden.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No...wesoło wszyscy ginęli. Wczoraj spotkałem takiego jednego na Guardianie. Najczęściej zostawał sam i czyścił skład przeciwny. Jego sniping był tak nieziemski, że musiałem wysłać mu wyrazy uznania. Dwa razy był przeciwko drużynie, w której ja byłem. Nie pograłem sobie wtedy w ogóle. Rundy po 25 sekund, a on zgarniał po 4-5 killi. Strzały z biodra Longshotem, the Super'y, Trick Shot'y i inne cuda. Obłędny wymiatacz.

Odnośnik do komentarza

Jedno wiem - wielu z nich ma turbo controller'y więc skill nie gra zbytnio roli, ale ci co wymiatają potrafią skoncentrować się na animacji przeciwnika tak, że wiedzą gdzie poleci kula przy strzale. Przy rollu np. głowa przez chwilę jest w jednym miejscu więc wtedy właśnie dobrze jest pociągnąć za cyngiel...ale trzeba jeszcze w tą głowę wycelować.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie pany jest sprawa. Miałem jakiś kryzys dotyczący gier i do tej pory nawet nie ruszyłem GoW 3, a dwie poprzednie części przeszedłem w coopie, nie jest to moja ulubiona seria, bo nie lubię gier z potworami i ogólnie odrzuca mnie przyszłość, no ale raczej miło wspominam dwie poprzednie części i wypadałoby przejść też trójkę. Pytanie jest takie, czy znalazłbym kogoś chętnego na przejście całej kampanii w coopie? Ja wiem, że w tej części jest aż 4 osobowy coop i zapewne dopiero wtedy gra pokazuje pazury, no ale nawet się nie łudzę, że tyle czasu po premierze znajdę 3 chętnych, dlatego dobrze by było jakbym znalazł chociaż jednego. Grę postarałbym się nabyć w przyszłym tygodniu, ale jak nie znajdę chętnego to raczej będę musiał odpuścić ten tytuł ;/ To jak, reflektuje ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...