Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się dzisiaj zdążyłem wkurzyć przy Gears'ach, a odpaliłem je chyba pierwszy raz od jakiś 4 dni. Takiej obławy lamuchów z obrzynami nie widziałem chyba od premiery gry. Co mecz w przeciwnej drużynie minimum 2-3 os. z obrzynem, u mnie w drużynie podobnie, nawet nie było skąd ammo do gnasha zbierać.

A Mazzeo to tylko z jednego dnia?

Chyba też zacznę coś zgrywać nawet przestarzałą kamerą bo aż mnie krew zalewa jak niektóre akcje się marnują. Najbardziej żałuję że nie ma już trybu tylko na snajpy i boltoki...to było coś pięknego...

Odnośnik do komentarza

<ironiamodeon> Ja za to jestem wymiataczem <ironiamodeoff> . Ostatnio zagraliśmy kilka meczy. Ja skupiony na swoim próbowałem coś ogarnąć, w trakcie czego kolo z avatarem Master Chief'a ubił 22óch. Jak zobaczyłem wynik końcowy okrutnie się browarem zachłysnąłem. Sprawa jest taka, że MaZZeo ciągnie skład, a reszta dokłada swoje. Innymi słowy - zapraszamy :).

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości nagrałem sobie trochę gameplayu z paru meczy dzisiaj

 

http://www.youtube.com/watch?v=GzjEoTkjJW8

 

szkoda że Gearsy nie mają theater mode :( tyle genialnych akcji można by było nagrać.

 

Ha, śpieszę przekazać żonie że załapała się na Twój filmik (3ci mecz, GT Amerazzz). Jest maniaczką GOW3, więc możecie zaprosić ją do grania dziś - ucieszy się dziewuszka :)

Odnośnik do komentarza

Ja odpuściłem GOW3 dawno temu. Przy czym nadal uważam, że jest to najlepsza gra na multi na X360 - doskonała wręcz. Swego czasu miałem mega zajawkę, a dziś dosłownie "rzygam" już Girsami (Mariolka zapodaje je non-stop, więc siłą rzeczy mi się przejadły).

 

Już jej przekazałem, że dziś gracie (ja śmigam do pracy na nockę), więc nie zawiedźcie mnie Panowie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...