Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Bingo, żona zepsuła save, więc zabawa w nabijanie statystyk, medali i innego gówna zaczyna się od początku.

 

Z tego co wiem to wszystkie statystyki są na serwerach epicu,tak jak to miało miejsce w 1 i 2 części.....

mylisz się

 

Jedyne wyjscie to robienie kopii zapisu stanu gry np w chmurze co jakiś czas .

Przerabiałem to 2 razy

Za pierwszym razem gra mi się zwiesiła podczas wczytywania meczu pozostał tylko reset ,a po ponownym odpaleniu przwitał mnie 1 lvl ( a miałem 96lvl )

pomyślałem ze jak staty są na srewerach to zagram mecz i lvl wróci .... dupa

Drugi raz podobna sytuacja ... wyłączyłem grę bedą w menu wybory trybu rozgrywki .. odpalam za 2 dni i znowu 1 lvl ale tym razem odpaliłem zapasowego sejwa z chmury i poszło normalnie rozegrałem jeden mecz i zapis na HDD .

Odnośnik do komentarza

True true, backup w GoW3 jest śmiertelnie ważny jeśli chce się zatrzymać staty. Nie zapomnę kolesia z EpicForums, który był o kilka pistol killi od S3.0 kiedy dopadł go reset. Klął i złorzeczył tak bardzo, że dostał permanentnego bana od Cher'a (główny admin). Osobiście robiłem savy na HDD i w chmurze choć nigdy nie doświadczyłem resetu. Raz odbywając sesję z CtL nie naliczyło mi ostatnich 30 untouchables, a poza tym tip top.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po dłuższej przerwie (chyba jakieś 3 miesiące) wróciłem do multika i gdzie nie spojrzę tam koleś z retro. WTF? I jest chyba mocniejszy niż przedtem, aktualizowali jakoś bronie?

 

 

Podobno "siłę" broni to mogą sobie zmieniać dowolnie na każdym servie .

Więc na jedym retro niszczy wszystko a na drugim obrzyn łapie z połowy mapy ... tak to podobno wygląda .

 

Zresztą swego czasu ludzie z EPIC sami pisali /mówili ze siłę broni regulowana jest na serwerach

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...