Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

wtedy zajadę do ich siedziby i zrobię im z dupy większą jesień średniowiecza niż Locusty zrobiły COGowi :lol: to by była poracha, ja cały czas nastawiam się na farmowanie tego achievementa ale nie mogę się zabrać. Mam prawie 20k killi, głównie dzięki multi i wielu rozgrywkom hordy, czeka mnie powtarzanie etapu z brumakiem przez parę godzinek...

 

dawanie 1mln killi to by był total hardkor :lol: IMO najbardziej prawdopodobne że Seriously 3.0 to będzie 200k killi.

Odnośnik do komentarza

januszxp --> pisałem już któregoś razu na tym forum, jeszcze gdzieś na początku roku, że jak zapowiedzą GoW3 to zrobię tego Seriously 2.0 i ch.uj! :D poza tym mało mi do calaka brakuje (1500GS wyciągnięte póki co).

 

btw. poczytałem trochę tych pomysłów na achievementy, uśmiałem się :lol:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

W sumie masz rację Janusz nie ma sensu. Nie rób Mazzeo ;] tego hehe.

 

Ponad 2 tygodnie męczyłem się na Brumaku (nie liczę tego co grałem w multi i Hordę) w końcu wbiłem. Zajarany jak ksiądz przed ministrantem, że w końcu wbiłem calaka, szpanuje w multi (oczywiście żartuje ze znajomymi się śmieliśmy). Mija jakiś czas wychodzą dlc z pier... blokadą regionalną itd. itp.

 

I h.uj strzelił calaka (ja uznaje tylko calaki - platyny razem z dodatkami ;p) wniosek nie warto było się męczyć ;].

 

A w jedynce co prawda nie miałem 10.000 tysięcy około 7 chyba (choć tam wiadomo za samo multi) ale jak słyszałem akcje, że typi mają po 15 000 killi nadal im nie wpadł to ....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ale Słupek, ja mam dodatki, wiec u mnie nie będzie takiego problemu :thumbsup: moje ulubione gry calakuje - GTA IV odpuściłem bo wbijanie leveli na tym średnim multi mnie nie jarało (poza tym nie dałem rady przejść tych misji na czas), ale Gearsom 2 nie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza

No nie do końca ;]. To znaczy masz rację takie postacie według zasad filmowych raczej nie giną ale taki Dom sam może się zabić.

 

Pamiętasz pierwszy trailer w którym Dom kładzie się i czeka aż Locust odwali go?

 

I ja to widzę w ten sposób, że Dom zabije się/poświęci się by ratować drużynę/członka drużyny. Kojarzysz ten motyw z filmów, że żeby przeżyć (ekipa jest w jakieś pułapce czy coś takiego) jeden członek załogi musi się poświęcić. W tym momencie robi to Dom (oczywiście jakoś pod koniec gry) bo jedynym sposobem by przeżyć jest odpalić zapalnik w odbycie szarańczy itd. wszyscy krzyczą "NIEEEEEEEEEE DOM NIE RÓB TEGO". W tym momencie Dom odpala kozacką gadkę (obowiązkowo smętna lub patriotyczna muza się włącza) i poświęca się.

 

Wiesz pewnie o co mi chodzi ja to tak widzę ;]

 

Co do dramatyzmów obstawiam, że jakieś mogą być na linii Marcus - Adam. Ale mimo wszystko myślę, że Marcus nie zginie chyba nawet jestem tego pewien ;].

 

Poza tym prosiłbym o mocne - dramatyczne sceny jak ta z Tai-em czy warzywem - Marią.

 

I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi czy wróci Dizz w końcu nie wiadomo czy zginął - zabił go Skorge.

Ja gdybam, że wróci ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...