Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest bardziej kolorowo, tylko po prostu jest OGROMNY postęp w kwestii oświetlenia.

Pozatym o ile w poprzednikach mielismy glownie miasta i podziemia tak tutaj mamy poziom z masa zieleni. Zmiana stylistyki zdecydowanie in plus...doda to troche swiezosci serii. Ale faktycznie postep jest znacznie wiekszy niz pomiedzy jedynka a dwojka a w ruchu gra prezentuje sie lepiej niz na fotach...to samo zreszta mozna powiedziec o Bulletstorm. UE3 przeszedl spora metamorfoze :thumbsup:

Nowy gatunek przeciwnikow rowniez zmienia nieco charakter walki, niczym w Deadspace strzelamy w kolejne macki ktore potem odpadaja. No i pod koniec filmiku to sarzujace "cos" przywodzi na mysl Pania Beserker :diablo:

Odnośnik do komentarza

Heh... przecież to wygląda miejscami lepiej niż Uncharted.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że podczas gameplayu tak to będzie wyglądało... na bank nie z takim wygładzaniem krawędzi.

Za takie screeny powinni zamykać do więzienia, bo potem ludzie są rozczarowani jakością grafiki w grach :P

Odnośnik do komentarza

No właśnie, poza wygładzaniem krawędzi.

Nie wiem jak Wam, ale mi poszarpane krawędzie strasznie przeszkadzają. Choćby nie wiem jak piękna była grafa, to te cholerne ząbki psują cały efekt.

Ale miejmy nadzieję, że w GoW 3 nie będą one drażniły. Przydałby się taki AA jak w Alan Wake :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najlepszy pokaz na konferencji Microsoftu i gdyby nie on, to okazałaby się totalną klapą, a tak była tylko epic failem. :]

 

Robi wrażenie walka z Lambent Berserkerem i końcówka, gdzie COG już myśleli, że jest po wszystkim. Poza tym pokazano, że Lambent będą bardziej wymagający niż normalne Locusty i w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
Zgadzam sie z przedmowca, tzn. pokazali rzez graficzna ale na statycznych shotach latwo o retusz. Czekam na film z gejmpleju ale i te mozna tuningowac wiec pelen obaw o ich obietnice co do grafiozy (pewnie miod bedzie sie lac po kostkach) czekam na dalszy rozwoj wydarzen.

Przeciez gameplay juz nam pokazano w akcji ;) I co duzo mowic...urywa leb przy samej d*pie, kapitalne wykonanie i do tego tha dynamika.

Co do dodawanego AA na screenach promocyjnych to normalne...wszystkie promoshoty tej generacji sa retuszowane (czytaj lapane w mega wysokiej rozdzielczosci, po czym resize do 1280x720 ;) )

Odnośnik do komentarza

Patrzcie na to - http://www.techday.co.nz/gameconsole/news/gears-of-war-3s-beast-mode-footage-revealed/16833/2/

 

Beasts Mode, to jest coś w rodzaju hordy, tyle że... jesteś teraz Locustem o_O

 

Wachlarz od Tickera i Wretcha po Boomera. Wow.

 

EDIT: w trakcie gry zbiera sie punkty za które możesz stać się mocniejszym locustem... nawet Berserkerem :blink:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Tryb Bestia

Otóż chodzi o rozgrywkę podobną do tej z "Hordy", ale z kilkoma ważnymi różnicami. Przede wszystkim walczymy w roli Locustów przeciwko żołnierzom Koalicji. Zabijając ich w kolejnych falach dostajemy tokeny, które umożliwiają nam respawnowanie się innymi postaciami - od Tickerów, przez zwykłe robale, a na Berserkerach kończąc. Dlatego śmierć nie będzie oznaczała natychmiastowego końca zabawy, jak w "Hordzie". Warto również pamiętać, że niektóre Locusty mają swoje unikalne umiejętności, np. Cantus potrafi leczyć. Dostęp do nowych rodzajów postaci odblokowujemy wraz ze zdobywaniem poziomów doświadczenia. W trybie "Bestia" będą mogły grać jednocześnie cztery osoby

 

onlinecenter.pl

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Tutaj ma ciemne włosy :blink:

Przecież to blondynka.

 

Nom będzie ciekawie jak co drugi w multi będzie grał Anią.

Bo to nie jest Anya...to "Sam" od Samantha, to jedna z kilku Gearslasek, która pojawi się w "trójce" bo Cliffy już w wywiadzie dla GameInformera miesiąc temu mówił że Anya to nie jedyna grywalna laska.

I nie sądzę, aby w multi roiło się od "Ani" burgery i tak pozostaną przy Carmanie...Za bardzo jara ich ta postać ;).

 

Z tego co wiem to w Gears'ach 3 będzie postać Tai'a jako skin do multi. Bodajże w pewnym momencie gameplay'u z Beast Mode widziałem Tai'a, ale to tylko taka ciekawostka ;).

 

EDIT

 

Tak teraz się przyjrzałem i jest i Dizzy i Tai ;). Zakładam że będą dostępni tylko dla tych co grali w Gears'y 2 ;).

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że zrobią Beast vs Horde mode - wyglądało by to tak jak w L4D, 5 graczy jest CoGami, a 5 innych graczy + reszta sterowana przez AI byłoby Locustami. Byłoby genialnie.

 

Wyczytuje na serwsiach że może się pojawić sporo nowych potworów - nowy rodzaj Boomera, opancerzony Kantus, nowe rodzaje drone'ów.

 

Ponoć podczas gry Berserkerem masz ograniczone pole widzenia (prawidłowo, bo z tego co była mowa w GoW1 ona była ślepa), ciekawe jak to dokładnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...