Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Epic nie może teraz zdradzić czy zginie czy przeżyje bo to był by chamski spoiler z ich strony na 8mc przed premierą ;>

 

Właśnie dobre jest aktualne rozwiązanie że w grze dowiemy się co z Carmine-em i jak gracze zagłosowali.

 

Obstawiam że przeżyje, kiedyś było o tym że gracze jak mają do wyboru dobro/zło w grze to wybierają w ponad 80% dobro.

Odnośnik do komentarza

Oj tak zgon

Tai-a

to mocna rzecz choć numer jeden to dla mnie motyw z Marią w dwójce.

Fuck takie rzeczy cholernie motywowały do rzeźni.

 

Myślę, że w trójce możemy spodziewać się zgonów. To ostatnia część musi być epicko, obstawiam, że Dom polegnie z uśmiechem na twarzy, że w końcu dołącza do swojej żony :turned:

Odnośnik do komentarza

Dom kojarzy mi się z takim survaivorem..on wszystko przetrwa ;). Nawet jak gram w GoW w multi to wyrąbię wszystkich, a gościu grający Dom'em jakimś cudem przeżyje :D. Cole jest zbyt fajną postacią aby mógł zgiąć, a Baird jest zbyt cyniczny aby umierać. Jak już coś to najprędzej Marcus. Ew. Anya umierająca w ramionach Marcusa...to by było nawet mocne.

Odnośnik do komentarza

Oj tak zgon

Tai-a

to mocna rzecz choć numer jeden to dla mnie motyw z Marią w dwójce.

Fuck takie rzeczy cholernie motywowały do rzeźni.

 

Myślę, że w trójce możemy spodziewać się zgonów. To ostatnia część musi być epicko, obstawiam, że Dom polegnie z uśmiechem na twarzy, że w końcu dołącza do swojej żony :turned:

 

Motyw z Maria to jakies nieporozumienie, wala ckliwa historyjke, sam nie wiem po co. Zeby nadac glebi postaciom i fabule Gear'sow. Eksplozja smiechu.

Odnośnik do komentarza

Ta taaa <ziewa>.

 

Jakby co to motyw z Maria występuje już od pierwszej części i żadnej eksplozji śmiechu nie uświadczyłem.

 

A pisząc motyw z Maria miałem na myśli konkretną sceną w dwójce jak się spotykają a po chwili Maria okazuje sie ?warzywem?. Mocna scena.

Poza tym ten motyw napędza Doma ta ckliwa historyjka czyniac go wariatem. Motyw zemsty idealnie pasuje do Girsów

 

@ barcelona fan

 

Nie zapominaj, że to czarni zawsze giną :P

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Komiksów się nie czytało to się nie zna postaci od podszewki. Dom najpierw stracił dwójkę dzieci podczas "E-Day" i jakoś to przeżył, ale w niedługim odstępie czasu zniknęła także jego ŻONA...cóż...chyba nawet dla takiego twardziela to byłby cios. Kiedy ją znajduje jest tak obłąkany ze szczęścia że nawet nie dostrzega co ją spotkało...Ja to kupuję i w moich oczach Dom jest już bardziej "ludzki", a nie tylko maszynką do zabijania. Mi jakoś do kupy nie trzyma się romans "Ani" i Marcusa.

Odnośnik do komentarza

W pełni się zgadzammmmmmmmmmmmmmmm.

 

Nie za bardzo rozumiem tezy, że osiłek nie może się rozkleić czy coś takiego ((pipi)a po tym jak zobaczył, że jego żona ta padlina czy po stracie dzieci). To czyni go bardziej ludzkim, wiarygodnym najważniejsze, że ten wątek (sceny) nie waliły kiczem.

 

A w zasadzie dobrze motywowały do ubijania. Po scence z Marią jeszcze bardziej chciałem skopać dupska Locustom.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, ze ta gra ma nedzny scenariusz i nedzne tragiczne eventy go nie uratuja. Tu chodzi o walke z locustami, o bycie jednym z COGow, wolelbym jakies ostre gadki miedzy czlonakmi oddzialu niz zaglebias sie w ich szablonowa przeszlosc.

Odnośnik do komentarza

No chodzi o walkę z Locustami racja.

 

Ale grasz człowiekiem, ludźmi a takie wątki choć płytkie jakby nie było i tak w jakiś sposób dodają realizmu. Motywują do działania, fajnie, że Marcus, Dom i reszta ma jakieś swoje prywatne powody do walki.

A cięte gatki i przeszłość nie wykluczają siebie. Zresztą motyw Marii to nie szablonowa przeszłość a konkretny powód walki Doma.

 

Ważne, że te motywy nie wykluczają nic a wręcz idealnie się uzupełniają.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurde,mógłby mi ktoś wytłumaczyć trzy żeczy bo nie czytałem tego tematu od początku.

 

1.)Z kąd wzieły sie Locusty (królowa uciekła?) przecież sam osobiście zatapiałem Pustke Młotem Świtu.

2.)Lambesty też nie wiem z kąd sie wzieły bo nie oglądam zapowiedzi,a w czasopiśmie (PSx Extreme nr 155) nic na ten temat nie znalazłem.

3.)Jak wybuchła wojna atomowa która była opisana w magazynie wymienionym powyżej.

Odnośnik do komentarza

Kurde,mógłby mi ktoś wytłumaczyć trzy żeczy bo nie czytałem tego tematu od początku.

 

 

6. Przed napisaniem czegokolwiek sprawdź ortografię, gramatykę i pisownię.

Błąd rzucający się w oczy.

 

1) Locust Queen promises that the Locust will keep on fighting, and will not stop.

info: http://en.wikipedia.org/wiki/Gears_of_War

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...