Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

http://uk.xbox360.ign.com/articles/112/1126271p1.html

 

Warto przeczytać ;).

M.in. piszą o nowym trybie, miksie Guardiana i Submission, w każdej drużynie jest lider i przeciwnicy muszą go złapać na żywą tarczę i utrzymać przez 30 sek. bez wchodzenia w żadne kółka itp. Dla mnie bomba.

Zamiast Króla Wzgórza i Annex'a ma być jeden tryb, coś pomiędzy tymi dwoma. Czyli musimy stać w kole żeby leciały pkt. (jak w Królu), ale punkt jest wybierany rotacyjnie i ma ograniczą l. pkt. (jak w Aneksji).

Mają być jakieś mini-osiągnięcia w grze, np. żeby strzelić X headshotów, uratować X kumpli itp. I za to dostaniemy takie przydomki przed gamertagiem, powiedzmy "Bullseye [twój GT]".

Dochodzi Team Deathmatch, czyli każda drużyna ma po 20 pkt. respawnu i drużyna, która straci pierwsza te pkt. przegrywa.

Oczywiście zostanie Warzone i Egzekucja.

I masa innych zarąbistych pomysłów. Naprawdę warto zapoznać się z tą zapowiedzią na IGN.

Odnośnik do komentarza

Że beta jest 'otwarta' wcale nie oznacza, że każdy będzie mógł zagrać. Otwarta zapewne o tyle, że będzie dostępna dla ludzi spoza grona testerów Epic ;] Osobiście stawiam na dodawanie kodu do pudełek z Bulletstorm. Pomimo, że gra i tak zapowiada się zaje.biście, akcja z kodami byłaby sukcesem gwarantowanym.

 

A kolorowanie broni- WTF?! Jeszcze kur.wa niech perki wrzucą :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli kod byłby w Bulletstormie, to prawdopodobieństwo kupna tej gry u mnie wzrosłoby conajmniej 2krotnie. Myślę że Epic zdaje sobie z tego sprawę i może coś takiego zrobić.

 

kolorowanie broni mi się nie podoba, na szczęście chodzi tylko o lancera, przez chwile myslalem ze zrobi się z tego rzygowy Black Ops :/

Odnośnik do komentarza

Dlaczego miałoby to być niemożliwe ? Przecież Ci ludzie mają jeszcze PONAD rok na dokończenie tytułu. Działają na autorskim silniku graficznym i ja osobiście nie widzę przeciwwskazań do absolutnie mistrzowskiej optymalizacji kodu. Nie napalam się na grafikę, tylko na epickie bitwy, które absolutnie muszę mnie zniszczyć swoim rozmachem.

Odnośnik do komentarza

wreszcie usuneli nicki z nad ryja:

Aha...pozdro, że kiedykolwiek w GoW'ie były nicki nad postacią. Idź i szukaj...

 

Jakiekolwiek zmiany ogłoszone dotychczas napawają naprawdę optymizmem i sprawiają że coraz bardziej czekam na tę grę. Szkoda że przełożyli premierę, ja bym wolał żeby nie było bety, a żeby gra wyszła w kwietniu 2011.

Odnośnik do komentarza

Cliff obiecał grafę lepszą niż w Uncharted 2.Mam nadzieje że dotrzyma obietnicy.

I dlatego 90% ładnie wyglądających gier jest zazwyczaj do du.py.

Co tam grywalność gra musi wyglądać pięknie !!! :D :D :D :D

 

A tak po za tym to mam nadzieję że beta potrwa dłużej niż tam jakieś 2-3tygodnie

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy, że UE3 nawet modyfikowany to już stary silnik, taka jest prawda. Zresztą nawet Gearsy nie ustrzegły się jednej z pięt achillesowych tego silnika, czyli czasem nienadążających doczytać się tekstur.

 

Czy Gearsy dorównają U2? Nie wiem, ale jeśli miałbym ocenić np gameplay z E3, to nie wyglądał jakoś znacznie lepiej od Gearsów 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...