Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym już któryś raz piszesz o komiksach. Gdzie je kupiłeś? Gdzie je można dorwać ?

Czytałem je na kompie bo niestety jedyna opcja dostania ich w formie papierowej, to sprowadzenie ich ze stanów (chyba nigdzie indziej nie zostały wydane). Ogólnie trzeba trochę czasu poświęcić w google żeby wszystkie znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Pooglądałem po raz kolejny wszystkie dostępne filmiki w sieci i powiem wam że czuje że trzecie Gearsy okażą się lepsze od ''dwójki''.

Strasznie sie cieszę że powrócą Berserkerzy , szczególnie ich zmutowane wersje. Po zakończeniu tego 5 minutowego filmiku doszedłem do wniosku iż walki z tymi bydlakami będzie wieloetapowa , czyli najpierw możemy przypiekać je z ''młota'' , później zasypywać granatami , a może i setkami naboi z Troiki. Jeżeli sprawdzi się mój scenariusz to dostaniemy naprawde ciężki orzech do zgryzienia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Chyba w Neo Plus w zapowiedzi pisali, że Hammer of Dawn to będzie za mało na Lambent Berserkera i będzie trzeba użyć mechów.

Trochę siara...bo moim zdaniem Hammer of Dawn wydaje się być bardziej potężny niż mech. Bo ten mech to ot mobilna wieżyczka z wbudowanym granatnikiem.

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A ja bym sie założył, że gra bedzie gotowa na ten kwiecień. Tylko właśnie marketingowcy się połapali iż GOW3 lepiej zejdzie na święta niż w kwietniu i trzeba grać na przeczekanie. Pozatym MS nie ma na święta jakiegoś hiciora wiec GOW3 jak znalazł. Pytanie tylko jakie oprócz GOW3 szykuje nam hity bo gry na kinekta (oprócz może 2-3 tytułów) kompletnie mnie nie ruszają.

 

ps. Przy okazji znamy już jedną gre, którą wystawią na przyszłorocznym e3 ;)

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Przeciez mowione chyba bylo, ze GoW moze byc wypuszczony szybko, nawet kwiecien 2k11 to danie sobie na wstrzymanie ze wzgledow ekonomicznych, by nie konkurowac z innymi tytulami w okresie swiatecznym. MS moze nie miec mocnych tytulow na ostanie swieta tej generacji przed jej zmierzchem i tam oddelegowal GoWa 3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie łudźcie się, że gra będzie z tego powodu lepsza. Epic ma swój grafik. Grę zrobią do marca, a po tej dacie wsadzą grę do zamrażarki i zaczną pracować nad innym projektem w końcu muszą kasę zarabiać i nie mogą sobie pozwolić na sztuczne przestoje jak w tym przypadku.

 

Jestem wkurwiony bo już czas od E3 do kwietnia wydawał się wiecznością, a tu taki numer. Jedyny plus to, że nie zrobili tego miesiąc przed premierą <_<

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No to też napisałem, że gra będzie gotowa na kwiecień. Raczej nie ma co dalej z tą grą robić. Silnik mają gotowy, fabułę pewnie gotową mają od czasów GOW1, może przy multi troche jeszcze by pogrzebali ale tak pozatym to nic wiecej. Tak jak Don mówi zrobią gre, poddadzą hibernacji i finito.

Odnośnik do komentarza

oczywiście że nic nie zrobią. Co jak co ale gra jest już na bank w zaawansowanym stadium (przecież na każdych targach jest dostępna do gry) i spokojnie na kwiecień by się wyrobili.

 

Marketingowo dobre posunięcie, ale dla oczekujących graczy to taki niemiłosierny kop w jajca, że aż we łbie dudni :confused:

 

Może i na jesieni nie miałby MS hita, ale co będzie do tego czasu? Pierdółki na Kinect? Bo nic innego na horyzoncie nie ma aż do czasu E3 2011

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...