Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Żeby wypromować jakąś nową markę to pierwsza gra w serii musi przede wszystkim trafić do jak największej grupy odbiorców. Inaczej się nie da, lepiej wcześniej wspomóc to betą jakiejś kozak gry niż później być zmuszonym wrzucać grę za free do bundli jak to teraz wygląda z Alan Wake.

Odnośnik do komentarza

Spoko, ale gówniany to Bulletstorm raczej nie będzie :whistling:

To była ironia z mojej strony :) więc bez stresów .

 

Painkiller nie był gówniany a tym bardziej Bulletstorm się wydaje nie być również.

A co do lecenia na kasę to się zwie marketing oraz dobre promowanie gry a raczej także studia które stworzyło Bulletstorma.

Zobacz znaczenie słowa marketing :) . Jawne parcie na kasę i wykorzystanie znanej marki do promocji czegoś nowego .

GOW3 mogliśmy grac już od pewnego czasu ,ale bez podania żadnej przyczyny premierę przesunięto o ROK co jest dla mnie delikatnie mówią nie mało uczciwe wobec graczy.

Odnośnik do komentarza

Wiem co to jest marketing ponieważ sam w tym siedzę, chciałem to tylko tak podkreślić ogółem :)

Microsoft chce jednak zdominować przyszłoroczny okres świąteczny i spodziewa się, że Gears of War 3 będzie jedną z najważniejszych premier następnego roku.Decyzja koncernu rozczarowuje i wielu fanów serii na całym świecie zapewne poczuje się skrzywdzonych przesunięciem premiery. Dla Microsoftu liczą się jednak potencjalne zyski, a obecnie firma chce się skupić na promowaniu Kinecta.

Odnośnik do komentarza

Kolejna sprawa to mocny początek 2011 roku, jest kilka ekskluziwów na PS3 i sporo multiplatformowych tytułów, więc żeby nie przeciążać początku roku, odstawiają GoW'a 3 na końcówkę, żeby więcej zarobić. W tych czasach wydawca wykładając dużo kasy na dany tytuł, chce na nim później zarobić i nie wkurza mnie to póki deweloper nie próbuje zarobić na gównianych DLC itp.

A betę GoW'a 3 chyba całkiem sobie odpuszczam, nawet jakbym jakimś cudem uzyskał do niej dostęp to wolę mieć jeszcze odrobinę nadziei, że multi da radę jak będę odpalał pełną wersję.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
może nie pod koniec ale jak halo reach we wrześniu

 

lipa że Beta będzie tylko w limitowanych edycjach Bulleststorm..

 

:potter:

 

 

 

bonusowe postacie z gier Epic Games fajnie mogliby jeszcze dać Noble Team

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość bigdaddy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...