Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

To co jest znowu, kur.. z wersją na Ps3, że mniej? WTF przecież większość gameplayi pochodziła z Ps3 chociaż recki z tego co widzę to są z XO są (np. w PSX-ie).

 

I jeszcze recka Joystiqa:

 

http://www.joystiq.c...olution-review/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To co jest znowu, kur.. z wersją na Ps3, że mniej? WTF przecież większość gameplayi pochodziła z Ps3 chociaż recki z tego co widzę to są z XO są (np. w PSX-ie).

 

I jeszcze recka Joystiqa:

 

http://www.joystiq.c...olution-review/

 

Nic nie jest, po prostu wersja na PS3 ma tylko 5 recenzji, ta z Xboxa 14.

Odnośnik do komentarza

Czyli tytuł spełnia pokładane nadzieję , od wielu miesięcy omijałem newsy więc pytanko ( odp.może być w spoilerze) - jaki jest czas gry i w jakim stopniu tytuł zdaje tzw. replaybility , czy jest więcej niż kilka opcji przejścia ?

Dzięki @Yabollek świetne info , teraz tylko poczekać te kilka dni i można rozpocząć "sezon" heh pozdrówki

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Grę omijałem szerokim łukiem, po prostu cyberkunkowe klimaty to nie moje klimaty :) Niemniej, gdy przeczytałem reckę w PSX to szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem. Jeżeli rzeczywiście na każdym kroku mamy wolną rękę, tj. zabić/ogłuszyć, pokonać/ominąć itd. To to jest właśnie gra, na którą czekałem od dawna! Poczekam jeszcze tylko na pierwsze opinię na temat Resistance 3 i wtedy podejmę decyzję w co będę pogrywał aż do epickiego powrotu Batmana :D

 

EDIT: W nocy zapoznałem się o wieeele dokładniej z całym uniwersum i technikaliami gry i teraz myślę, że mogę śmiało wyłożyć przysłowiową lachę na R3. W piątek wracam do domu, więc od razu uzbroję się w tą gierkę i ogram przez weekend :D Potem przyjdzie pora nadrobić antologię Deus Ex, bo klimat gry (klimat i muzyka na trailerach....) dosłownie zniszczyły mój umysł.

Edytowane przez Iquis
Odnośnik do komentarza

Coś czuję, że Bunt Ludzkości (wraz z Batmanem i Portalem) będzie moim TOP3 jeśli chodzi o ten rok. I cieszę się, że powstrzymałem się od oglądania tej zatrważającej ilości materiałów (przynajmniej nie zaspoilerowałem sobie niczego). I z czego się jeszcze bardziej cieszę to to, że o THIEF (4) można być już spokojnym :D .

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zaskoczony, że dałem radę przetrzymać tą falę trailerów i innych materiałów, a teraz nawet na skany z recek nie patrzę. :dance2: Jak ta gra będzie pierwszym Deusem na dzisiejsze czasy to będzie fullwypas (chodzi mi o przystosowanie mechaniki do 2011 roku).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Można się przyzwyczaić, ja już praktycznie żadnych story-trailer'ów nie oglądam dlatego gry jak Deus Ex, Uncharted 3, Mass Effect 3, Gears of War 3 pod względem fabuły i oskryptowanych akcji będą dla mnie kompletnym zaskoczeniem.

 

Widać gra zgarnia same słowa uznania, jedyny minus to chyba te loadingi, ale to jak kropla w morzu. Kolejny tytuł do odhaczenia.

Odnośnik do komentarza

Można się przyzwyczaić, ja już praktycznie żadnych story-trailer'ów nie oglądam dlatego gry jak Deus Ex, Uncharted 3, Mass Effect 3, Gears of War 3 pod względem fabuły i oskryptowanych akcji będą dla mnie kompletnym zaskoczeniem.

My naprawde, don, już wiemy, że tak robisz, serio :)

 

Swoja droga, nie zwracalem na Deusa zbytnio uwagi, ale naprawde zaciekawil mnie ostatnimi czasy i niemalze na pewno w niego zainwestuje po premierze, jak moj kumpel, z ktorym moj gust z jego pokrywa sie w 95% powie, ze jest mega i ze warto zainwestowac ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety nie udało mi się póki co znaleźć jakiegoś info na ten temat.Liczę jednak na to, że chociaż przeważająca ilość utworów znajdzie się na płycie. itp.

@MajorZero: Po moich doświadczeniach z wyciekłą betą mogę wysnuć wniosek, że ta odsłona przynajmniej po tych fragm. z bety to taki Deus Ex w starym stylu ale z wykorzystaniem obecnych patentów typu cover system. Osobiście nie sądzę jednak by geniuszem DE:HR dorównał pierwszej odsłonie ale jako godny następca tejże gry jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Artbook trochę nędznawy. Liczyłem chociaż na twardą oprawę, jak artbook z kolekcjonerki Mass Effect 2. No ale przynajmniej pudełko fajnie wykonane. Intryguje mnie jednak cały czas zawartość bonus disc.

 

Bosz, prawie ćwierć wieku na karku, a jaram się jak dziecko przed gwiazdką. Byle do piątku... byle do piątku...

 

EDIT: Easter Eggs - http://www.computerandvideogames.com/video/1124459260001/deus-ex-pop-culture-nods/?mode=hd

 

Ale z tym Final Fantasy XXVII to wcale nie jest śmieszne... raczej przerażające.

Edytowane przez Suavek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest szansa że napisy PL będą w grze kupionej w IE? ( tak jak crysis 2 na ps3?) czy muszę sprowadzić grę?

Raczej nie. gry EA czesto maja napisy,lektor PL w eu. Nie spotkalem sie w IE z zadna gra po za grami EA ktore mialy na plycie jezyk PL.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...