Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ta oferta http://allegro.pl/konsola-nintendo-3ds-zelda-biala-sklep-joystick-i6293572036.html i ta z ultimy to ten sam sort, tylko typ z allegro bezczelnie cebuli o 5 dych więcej XDD

Ogólnie to już tutaj sprawa na temat tej oferty była poruszana, bo oferta za(pipi)ista, ale premiera już była przesuwana nie raz. Pajgi pisał do Ultimy i dostał zapewnienie, że konsole będą w lipcu, ale nie podali dokładnej daty.

Edytowane przez Dr1zzt
Odnośnik do komentarza

Dlatego napisałem iż ta oferta z allegro jest o kant dupy. Cebulaki się obudziły że mogą zarobić ale sami konsol jeszcze nie mają. Większość obecnie sklepów podaje termin na 12.07.2015. Dlatego też napisałem iż jeżeli koledze się nie śpieszy to niech złoży zamówienie i poczeka. Ja przynajmniej bym tak zrobił. Zwłaszcza iż inne sklepy również potwierdzają iż towar mają dostać w lipcu (bliżej jak dalej). 

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem sobie na początek Pokemon Y i może jutro jakąś Zeldę kupię, ale najbardziej chcę zagrać w Virtue's Last Reward, a na allegro nie ma :< 

Jak to jest z tą blokadą regionalną? Zablokowane są wszystkie gry czy jakieś wybrane? Kupiłbym ją na ebayu z UK, ale nie wiem czy nie przepłacę, a może znacie lepsze źródła na gierki, choćby używki. Dzięki za pomoc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie - miałem kiedyś 3DS XL.

Teraz mnie kusi albo kupić new 3DS albo tego zwykłego co teraz są z nim bundle.

Co polecacie? Tylko poważne odpowiedzi.

 

Raczej sam sobie odpowiedź na czym Ci bardziej zależy. Jeżeli gdzieś masz 3D i go w ogóle nie używasz to wystarczy Ci zwykły 3DS. Jeżeli jednak chcesz pomęczyć perełki ze SNESa, mieć szybszy interfejs, kilka ładniejszych gier (i szybsze loadingi) to bier New 3DS'a. Po prostu poczytaj nasze wypociny z poprzednich stron a dowiesz dokładnie jakie są plusy i minusy. Zresztą nie liczy się to co nam pasuje a to na czym Tobie zależy a odpowiedź będzie prosta.

Odnośnik do komentarza

jak juz dostaniecie te 3dsy, dajcie znać czy to nówki sztuki, czy refurby czy inne zwroty i odpady. Jak nówka to sie skusze, ale na litość boską mój portfel ;/

 

Do mnie już kurier pukał :D

antoni3ds_zpsztkbqsiu.png

 

Na pudełku czy w papierach nic nie jest napisane o refurbie czy coś. Nówka sztuka.

Teraz trzeba zakupić kilka topowych gierek i czaić się na Virtue's Last Reward na allegro :D

Będzie grane  :obama:

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

kupiłem czwartego 3dsa w swoim życiu xd, gdyby nie ta cena i gierka to bym zlał to sikiem. czekam na jesień na poki <3

ultima sie nie (pipi)i juz mam do odebrania konsole xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...