Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, takie pytanie: zakładając, że mam dwa 3DS'y - na jednym i drugim zlinkowane inne NNID i kupione różne gierki. Czy jeżeli zrobię system transfer z jednego do drugiego, to czy będę mógł ściągnąć ponownie gierki zainstalowane przed transferem na docelowym 3DS'ie?

Odnośnik do komentarza

Pikmin 3 trochę za długo się zastanawiałem i mi wyprzedano :<. Nie wiem czemu od razu nie wziąłem. Splatoon sobie odpuściłem, gierki online nie dla mnie. A Captain Toad do mnie leci już. Brałbym wczoraj jeszcze Super Mario 3D World gdyby nie to, że go już mam ;).

Odnośnik do komentarza

Ja je,bie forumku, "A" w mojej konsolce zaczęło jakoś ciężko chodzić. Muszę wciskać go mocniej żeby załapał. Nie wiem o co chodzi, ostatnio prawie wcale na nim nie grałem. Wyjąłem konsolkę teraz żeby odkurzyć Pokemony i taka lipa :[. Miał ktoś tak kiedyś? Da się to jakoś naprawić małym kosztem?


3DS XL jakby co

Odnośnik do komentarza

Grzebałem w Makbuku i wymieniałem kiedyś obudowę w pierwszym DS-ie. O ile makbuk jest cały i tylko śrubka mi wpadła w głośnik xD to spasowanie obudowy w DS-a średnio mi się udało. Nie przepadam za takimi zabawami. Dzięki za info.


Mam zestaw śrubokrętów do różnych zadań więc pewnie tak czy siak spróbuję coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

No panowie, kupiłem tego 3dsa (dzięki adasiulko za link!) i jaram się jak pochodnia, dzisiaj będzie granie w zelde :banderas::fsg: . Jeszcze tylko dwa pytania:

 

1. Folia ochronna na dolny ekran trzeba/warto? Czym to czyścić w razie czego?

2. Poleć ktoś jednego, absolutnego must have'a, coś w co muszę zagrać jak mam 3dsa, co prawda wolałbym coś mniej znanego bez Mario/Zelda w tytule (te tytuły akurat będę nadrabiał sukcesywnie), no chyba że to akurat prawdziwy niszczyciel gamingowych wszechświatów to śmiało.

Spoko :)

 

Ad.1 Mam folię na starym 3DS-ie, a w New 3DS XL nie mam i nie zamierzam zakładać, ale co kto lubi. Jeśli masz zamiar za jakiś czas sprzedać konsolę to może warto.

 

Ad.2 Z konsolą kupiłeś jedną z najlepszych gier, a godnych polecenia jest sporo, od Ciebie zależy co wybierzesz. Pozostałe Zeldy, Super Mario 3D Land, Mario 2D, Mario Kart 7, Pokemony, Donkey Kong, Luigi Mansion 2, seria Professor Layton, seria Fire Emblen, Bravely Default i Second, Animal Crossing, seria Ace Attoreny (cyfrowo), Kid Icarus, Monster Hunter, Resident Evil, poza tym 3DS jest wstecznie kompatybilny z DS-em więc biblioteka gier jest ogromna.

 

Tylko przed zakupem gier z DS-a pytaj ludzi na forum, podpowiedzą Ci czy oryginał, bo łatwo kupić pirata.

 

W KiG mają aktualnie promocje na gry Nintendo, może coś dla siebie wybierzesz (Layton w dobrej cenie):

 

http://konsoleigry.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=rabatolato2016&submit_search=Szukaj

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zamierzam kupić nintendo 3ds w wersji xl, kwestia tylko... czy warto wziąć wersje NEW czy starą?? New XL kosztuje 180 funtów... a starsza XL 105funtów... czy poza dodatkowym analogiem i niby lepszym efektem 3d jest sens?? Właśnie jak to jest z tym efektem 3d, czy na pewno w każdej grze jest 3d? czy to tylko zbędny bajer?

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś na wyspach to ostatnio New 3ds xl był na amazonie za £140 i z tego co widziałem na hukd to Tesco sprzedaje za £149

 

Czy warto to serio musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie dla mnie np warto ale głownie przez gry z snes i ulepszone 3d ktore praktycznie nie ucieka, ale ktore tak naprawdę jest zbędnym bajerem imo

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Zamierzam kupić nintendo 3ds w wersji xl, kwestia tylko... czy warto wziąć wersje NEW czy starą?? New XL kosztuje 180 funtów... a starsza XL 105funtów... czy poza dodatkowym analogiem i niby lepszym efektem 3d jest sens?? Właśnie jak to jest z tym efektem 3d, czy na pewno w każdej grze jest 3d? czy to tylko zbędny bajer?

 

Jak chcesz grać w Xenoblade Chronicles i Monster Huntery to warto. Nowe 3D jest teraz takie jak być powinno, Teraz od czasu do czasu używam bo na zwykłym 3DSie nigdy nie włączałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...