Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem maila o treści:

 

CD Projekt RED and its sister company GOG.com, the digital distribution platform for DRM-free PC games, are going to reveal some big news just before E3 at their "CDP Summer Conference" live from Los Angeles. The announcements will be made on June 2 at 12:00 LA time (which is 3:00 p.m. EDT or 7:00 p.m. GMT) via Ustream live stream here.

 

CD Projekt RED will be making a big announcement, and will also have some other exciting things to share during their Summer Conference livecast. CDP RED will discuss some of the successes of the recent launch of The Witcher 2, and will also map out a plan for continued support for the new title.

 

To watch the stream, on Thursday June 2 around 3:00 p.m. EDT (7:00 p.m. GMT) check this link and hang on for the announcement of the Summer!

 

Chyba żaden z nas nie ma racji. Polska to GMT+1, więc wychodzi że niby o 20.

 

 

Myślę, że nie zrobili by takiego dużego byka we własnym newsletterze. Cytując:

 

"CD Projekt RED wraz z siostrzaną firmą GOG.com, cyfrowym dystrybutorem wolnych od zabezpieczeń gier na PC, zapraszają wszystkich do oglądania Letniej Konferencji CD Projekt RED, która będzie transmitowana na żywo z Los Angeles tuż przed targami E3. Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2011 w południe czasu Kalifornijskiego (to jest o 21:00 czasu polskiego) i będzie można ją obejrzeć tutaj za pomocą Ustream.

 

CD Projekt RED ma do ogłoszenia niezwykle ważną informację na temat kolejnego projektu, a także kilka istotnych informacji, które zostaną ujawnione podczas transmisji. CDP RED poinformuje o wydarzeniach związanych z pierwszymi tygodniami po premierze Wiedźmina 2, a także przedstawi plany dotyczące dalszego wspierania tytułu.

 

Zapraszamy do oglądania transmisji, w czwartek 2 czerwca o godzinie 21:00 pod tym linkiem"

 

Dwukrotnie to chyba nie przez przypadek. Sobie jeszcze sprawdze na gog.com jutro - jest tam licznik do eventu.

 

EDIT: dostałem polską wersję newslettera - nie tłumaczyłem nic sam.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Jutro o 19 naszego czasu jest konferencja CDP, na której mają ogłosić jakąś bombe. Link do streamu tutaj

 

O Matko Boska Nowosądecka :o

 

A ja wysłałem maila do muve.pl z pytaniem co z moim preorderem na Wiedźmina 2 na PS3, a koleś na pisał 'Nie oficjalnie mogę Panu powiedzieć że sprawa powinna rozstrzygnąć się na najbliższych targach E3 lub nawet kilka dni wcześniej. No to chyba mamy pewniaka?

 

 

Jak ogłoszą że gra będzie tylko na X360 to sam zamienię się w Wiedźmina kurwa.

 

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem maila o treści:

 

CD Projekt RED and its sister company GOG.com, the digital distribution platform for DRM-free PC games, are going to reveal some big news just before E3 at their "CDP Summer Conference" live from Los Angeles. The announcements will be made on June 2 at 12:00 LA time (which is 3:00 p.m. EDT or 7:00 p.m. GMT) via Ustream live stream here.

 

CD Projekt RED will be making a big announcement, and will also have some other exciting things to share during their Summer Conference livecast. CDP RED will discuss some of the successes of the recent launch of The Witcher 2, and will also map out a plan for continued support for the new title.

 

To watch the stream, on Thursday June 2 around 3:00 p.m. EDT (7:00 p.m. GMT) check this link and hang on for the announcement of the Summer!

 

Chyba żaden z nas nie ma racji. Polska to GMT+1, więc wychodzi że niby o 20.

 

 

Myślę, że nie zrobili by takiego dużego byka we własnym newsletterze. Cytując:

 

"CD Projekt RED wraz z siostrzaną firmą GOG.com, cyfrowym dystrybutorem wolnych od zabezpieczeń gier na PC, zapraszają wszystkich do oglądania Letniej Konferencji CD Projekt RED, która będzie transmitowana na żywo z Los Angeles tuż przed targami E3. Konferencja odbędzie się 2 czerwca 2011 w południe czasu Kalifornijskiego (to jest o 21:00 czasu polskiego) i będzie można ją obejrzeć tutaj za pomocą Ustream.

 

CD Projekt RED ma do ogłoszenia niezwykle ważną informację na temat kolejnego projektu, a także kilka istotnych informacji, które zostaną ujawnione podczas transmisji. CDP RED poinformuje o wydarzeniach związanych z pierwszymi tygodniami po premierze Wiedźmina 2, a także przedstawi plany dotyczące dalszego wspierania tytułu.

 

Zapraszamy do oglądania transmisji, w czwartek 2 czerwca o godzinie 21:00 pod tym linkiem"

 

Dwukrotnie to chyba nie przez przypadek. Sobie jeszcze sprawdze na gog.com jutro - jest tam licznik do eventu.

 

EDIT: dostałem polską wersję newslettera - nie tłumaczyłem nic sam.

 

Może będą dwa eventy po godzinie, jeden angielski a drugi polski. Zobaczymy, ja o 20 planuję już tam być ;)

Odnośnik do komentarza

Konsolowy wiedźmin to pewniak. Pod znakiem zapytania stoi jednak wersja na PS3. Szczerze to będę bardzo zawiedziony, jeżeli ukaze sie tylko na X360, bo specjalnie na konsolowa wersje licze. Na PC kupilem, zeby przejsc. Nie moge sobie pozwolic na max detale w wysokiej rozdzielczosci z plynna gra.

 

Poza tym, niech CDPR spojrzy na wyniki sprzedazy. Na razie lipa z 200 tyś. Przy 1.5 mln L.A. Noire nie ma co stanac. Widac, co znaczy sprzedaz na konsolach.

 

Do tego z egzemplarza konsolowego sporo wiekszy zysk ;)

 

Cholera, no nie ma bata. Z takim tytulem, Redzi nie moga blokowac tej gry juz tylko na PC. To jest niedorzeczne.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory milczałem ,ale dostałem z dwóch źródeł informację , ze Wiedźmin na PS3 to pewniak.

Obie osoby są z Warszawy , jedna zna kogoś kto robi w CDP.

Po wynikach sprzedaży wnioskuję że wydadzą na obie konsole Wieśka. Sama jedynka sprzedałą sie w ilości 1,6 mln egzemplarzy , co na warunki PCtowe jest wynikiem b.dobrym.

W dzisiejszych czasach nie wydanie takiej gry na inne systemy jest z pewnej strony strzałem w stope , W końcu to Killer. I nie mówie tego jako patriota , ponieważ nad gra spuszcza sie cały swiat.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem w Wiedźmina 2 i wygląda to za bardzo pecetowo. Do tego jest taki parametr w kofniguracji grafiki (ubersampling czy cóś), który powoduje tylko, że tekstury świecą się jak psu jajca i pożera dużo mocy, po wyłączeniu go mogłem grać na maks detalach.

Jest absolutnie na odwrót. RED Engine jest silnikiem dużo bardziej elastycznym od Aurory z jedynki. Osoba, która porówna jedynkę i dwójkę pod tym wzgędem, od razu zostaje uderzona różnicą. W1 to gra typowo PeCetowa, a po drugiej stronie jest W2 z dużo szerszymi możliwoścami. Wystarczy, że włączysz pada z X360 i zobaczysz jak konsolowa jest ta gra. Niektórzy mają zarzuty do CDPR, że ich studio, które zawsze robiło gry na PC, teraz tworzy swojego największego killera, który jest gołym okiem nastawiony, by być multiplatformem z cechami konsolowymi na PeCetowym porcie. Model walki to już stricte konsolowe granie. Niepodoba mi się niestety przeglądanie ekwipunku za pomocą analoga, ale to drobiazg.

Odnośnik do komentarza

Dziwne że niby nie które firmy już wiedziały o zapowiedzi a wystawiały i wersje PS3. Szkoda że nie zrobią NAGŁEGO ZWROTU AKCJI! i na koniec powiedzą że wyjdzie tylko na ps3...;p Po za tym pewnie to ex czasowy albo na ps3 zapowie sony na swojej konferencji

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dziwne że niby nie które firmy już wiedziały o zapowiedzi a wystawiały i wersje PS3. Szkoda że nie zrobią NAGŁEGO ZWROTU AKCJI! i na koniec powiedzą że wyjdzie tylko na ps3...;p Po za tym pewnie to ex czasowy albo na ps3 zapowie sony na swojej konferencji

 

Trudno mówić o czasowym ex'ie w sytuacji gdy M$ do tego nawet palca nie przyłożył.

 

Sprawa stoi tak, będą musieli wybrać co im się bardziej opłaca - dłubać przy PS3 czy olać i robić od razu Wiedźmina 3 na PC, X360 i może PS3.

 

Sprawa jest otwarta.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory milczałem ,ale dostałem z dwóch źródeł informację , ze Wiedźmin na PS3 to pewniak.

Obie osoby są z Warszawy , jedna zna kogoś kto robi w CDP.

 

 

 

Nie pojawienie się Wieśka 2 na PS3 to musi być ściema. Chyba nie wierzycie, że informatorzy Masy mogli się mylić ? :potter:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...