Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jakos przegapilem tego newas bo ostatnio co czytalem to krecili raz w te raz wewte. Za to o Wiedzminie caly czas gadam w robocie na gg z kumplem pcciarzem który katuje 1 i odlicza dni do 2ki :> do dzisiaj sądziłem ze w kwestii konsolowej cisza..

 

Bo to pewnie fake :D ktoś się je.bnął albo chciał rozreklamować muve.pl. W każdym razie mało mnie to. Czekam na kuriera :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

chyba jakos przegapilem tego newas bo ostatnio co czytalem to krecili raz w te raz wewte. Za to o Wiedzminie caly czas gadam w robocie na gg z kumplem pcciarzem który katuje 1 i odlicza dni do 2ki :> do dzisiaj sądziłem ze w kwestii konsolowej cisza..

 

Bo to pewnie fake :D ktoś się je.bnął albo chciał rozreklamować muve.pl. W każdym razie mało mnie to. Czekam na kuriera :thumbsup:

Do pomyłki dojść nie mogło, bo nawet jakby chcieli dać oferte podstwki PC to nie byłoby ceny 180 zł. To celowe, tylko teraz pytanie czy mają potwierdzone info od CDPR. Szczerze to wątpie, bo ostatnią rzeczą jaką CDPR chce teraz robić to odciągać uwagę ludzi od premiery gry na PC.

Odnośnik do komentarza

A co mieli zrobić? Możliwość złożenia zamówienia się pojawiła i każdy sklep, który nie ma tego w ofercie zwyczajnie traci potencjalnych klientów. Sami się wzajemnie nakręcają ;) Ja czekam na jakieś oficjalne info i będę w 7 niebie. Jedyneczka była naprawdę konkretna, a dwójka zapowiada się tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

W muve też po 179zł. Po przejściu pierwszej części (na PC :sick: ) sequel to dla mnie must-have. Ale coś to jest za piękne żeby było prawdziwe. Sklepy po kolei dodają do swoich artykułów nowego Witchera... Jeśli chodzi o muve to można było pomyśleć że to tak dla rozreklamowania się, ale jeśli chodzi o Ultime to już tak nie jest ;) Ciekawe co oni kombinują. Chyba że sklepy wiedzą więcej niż gracze...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja dostałem maila o treści:

 

CD Projekt RED and its sister company GOG.com, the digital distribution platform for DRM-free PC games, are going to reveal some big news just before E3 at their "CDP Summer Conference" live from Los Angeles. The announcements will be made on June 2 at 12:00 LA time (which is 3:00 p.m. EDT or 7:00 p.m. GMT) via Ustream live stream here.

 

CD Projekt RED will be making a big announcement, and will also have some other exciting things to share during their Summer Conference livecast. CDP RED will discuss some of the successes of the recent launch of The Witcher 2, and will also map out a plan for continued support for the new title.

 

To watch the stream, on Thursday June 2 around 3:00 p.m. EDT (7:00 p.m. GMT) check this link and hang on for the announcement of the Summer!

 

Chyba żaden z nas nie ma racji. Polska to GMT+1, więc wychodzi że niby o 20.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...