Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

Na jaki poziom trudnosci uderzacie?

 

Ja chyba przy 2 podejsciu wybiore Dark Mode. Z tego wzgledu, ze chce miec zaliczonego Wiedzmina na najwyzszym mozliwym poziomie trudnosci a do tego te fanty mnie interesuja, szczegolnie zbroja z filmiku "52 i pol".

 

Do tego poziom trudnosci, ktory wrecz zmusza gracza, by do kazdego zadania sie przygotowac, kombinowac w trakcie walki, bez bezsensownego mashowania. Bedzie trudno... :)

Ja się rzuciłem od razu na Mroczny poziom trudności i jest ciężko, bo nawet mała grupka przeciwników potrafi dać w kość. Zwłaszcza że system walki to na samym początku czarna magia, nawet samouczek za bardzo nie pomaga przez to mało intuicyjne sterowanie. Jak ktoś lubi wyzwanie, to polecam :)

Odnośnik do komentarza

Dark Mode to najwyzszy tryb trudnosci w grze, w ktorym sa dodatkowe questy zwiazane z kolekcjonowaniem 3 specjalnych zbroji. Kazdna z nich sklada sie z 6 elementow. W momencie, kiedy nie ma sie wszystkich skompletowanych, odbieraja one powoli zycie Geraltowi w walce. W momencie jak sie je zbierze wszystkie to z kazdego zadanego przeciwnikom ciosu, rosnie zycie wiedzmina. Sa mocne, ale przeklete.

 

Poza tym sam poziom trudnosci jest ponoc naprawde wysoki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam Mroczną Edycję i tu daje dużego plusa , za cenę i przede wszystkim zawartość . Wszystko solidnie wykonane i prezentuje się bardzo dobrze . Co do samej gry , to narazie mam mieszane uczucia , bo jestem zafascynowany tym światem i fabułą ,ale mam trochę problem ze sterowaniem . Mamy ten samouczek , ale moim zdaniem za dużo informacji w tak krótkim czasie . Niby wszystko OK. , ale kiedy dochodzi do ostateczego sprawdzianu , to taki mentlik , że zginąłem bardzo szybko . Rozumiem co miał na myśli barcelona fan pisząc o różnicy w poziomach trudności między normalnym , a łatwym , mam tak samo . Szkoda byłoby "przelecieć" tą grę tylko ciachając mieczem....

Odnośnik do komentarza

Od Pana z Ultimy przez telefon dostałem informację, że dziś gra została wysłana. Po prostu ociągają się z podawaniem faktycznego stanu zamówienia.

Tak czy siak ostatni raz u nich coś zamówiłem.

 

Edit:

Zamówienie zostało zrealizowane

Wiedźmin 2 - Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (Xbox 360) x 1 - 119.90 zł/szt.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...