Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

 

No nie sadzę, że na PCta jest Epic Edition z kluczem do bety Girsów 3 :) W regulaminie mają, że przed zmianą ceny wszystkie zamówienia złożone przed zmianą ceny (także przy pomyłce, mam nadzieję) będą po niej realizowane.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze - zapewne 90% gier konsolowych w Polsce schodzi poprzez: ultimę, gram, psxextreme, empik, Media Markt, Saturn i markety pokroju kerfura. 10% stanowi reszta (małe sklepy + reszta internetowych jak właśnie merlin)

 

Wiem że te procenty to moje domysły ale mam na myśli jedno:

 

w merlinie zapewne mało kto kupuje gry na konsole (szczególnie na X360). Już nie mówiąc o tytułach które nie są kolejnym CoDem albo Fifą. Bulletstorma akurat z tego sklepu zapewne jednostki zamówiły (o ile ktoś w ogóle)

 

Teraz o tej ofercie jest głośno, zapewne dziesiątki zamówień poszło. W interesie merlina jest ich dotrzymanie, po co robić smród? I tak przecież zarobią więcej niż w przypadku standardowej ceny.

 

Oczywiście jeśli ta oferta nie jest pomyłką a zwykłą promocją. Oby więcej takich.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze - zapewne 90% gier konsolowych w Polsce schodzi poprzez: ultimę, gram, psxextreme, empik, Media Markt, Saturn i markety pokroju kerfura. 10% stanowi reszta (małe sklepy + reszta internetowych jak właśnie merlin)

 

Wiem że te procenty to moje domysły ale mam na myśli jedno:

 

w merlinie zapewne mało kto kupuje gry na konsole (szczególnie na X360). Już nie mówiąc o tytułach które nie są kolejnym CoDem albo Fifą. Bulletstorma akurat z tego sklepu zapewne jednostki zamówiły (o ile ktoś w ogóle)

 

Teraz o tej ofercie jest głośno, zapewne dziesiątki zamówień poszło. W interesie merlina jest ich dotrzymanie, po co robić smród? I tak przecież zarobią więcej niż w przypadku standardowej ceny.

 

Raczej będą mieli większy obrót, ale niekoniecznie zarobią. To jest pre-order więc oni dopiero po zebraniu określonej liczby zamówień poinformują dystrybutora ile chcą egzemplarzy i dokonają płatności. Jest niedziela, pewnie nikt ze sklepu nie pracuje i nie dokona zmian w cenie produktu. Rano okaże się, że jest kilka tysięcy zamówień i będzie w firmie gorąco. Ale osobiście nie wierzę, żeby nie anulowali tych zamówień - nawet w ilościach hurtowych nie są w stanie za taką cenę zdobyć tej gry, a z pewnością nie będą chcieli się narazić na straty i nie będą sprzedawali taniej niż dostali.

Odnośnik do komentarza
Ceny towarów

1. Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

Tak łatwo się nie wycofają - to wyciąg z regulaminu sklepu, szczególnie ciekawy jest punkt 3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Tak łatwo się nie wycofają - to wyciąg z regulaminu sklepu, szczególnie ciekawy jest punkt 3.

 

Wedle tego co jest napisane w regulaminie to nie mogą już zmienić ceny tym, którzy już złożyli zamówienie. Dlatego radzę składać zamówienia :)

 

PS. Oczywiście wszystko na papierze bo nie wyobrażam sobie by ktoś walczył o cenę w przypadku anulowania zamówień :P No chyba, że ma bardzo dużo wolnego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Pytałem się konsultanta online czy cena jest ok i potwierdził. W środę się pytałem i od tej pory ceny nie zmienili. A na pewno dużo zamówień już poszło. Poza tym w merlinie kupuje od wielu lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby odmówili realizacji zamówienia chociaż czasami ceny wydawały się niemożliwenp film który miał premierę miesiąc wcześniej za 10 PLN
Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Pierwsza część materiału PLXC - Polish Xbox Community nagranego w siedzibie People Can Fly!

 

Pokazujemy, że Bulletstorm powstaje bez opierdalania się, a w żyłach animatorów płynie Rocket Fuel i Double Blast! Oglądajcie i komentujcie!

 

http://www.youtube.com/watch?v=4zzZTuk7XTc

 

I pamiętajcie: NIE MA LIPY!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponownie witamy ze sklepu internetowego Merlin.pl!

 

Niestety dystrybutor poinformował nas o przesunięciu daty premiery pozycji:

"Bulletstorm - Epic Edition (Xbox 360)".

jesteśmy zmuszeni przesunąć termin przygotowania zamówienia do wysyłki na 27.02.2011.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że 27 to niedziela... Pewnie będą wysyłać od 25 albo 28.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZxYspjBWtn8&feature=player_embedded

pomysł zarąbisty, mam nadzieje, że pojawi się jeszcze kilka podobnych :D

 

Dawno temu była dyskusja odnośnie fabuły. Z tego co pamiętam zatrudnili kolesia od komiksów (a dokładnie od Punishera), więc może nie być całkiem źle.

Odnośnik do komentarza

teraz pisze w zamówieniu

 

Przewidywany termin wysyłki zamówienia: do 2011-03-01

 

:/ trochę lipnie ale nie będe wydziwiać za taką cenę.

 

na osłodę nowy filmik

 

http://www.gametrailers.com/video/skillisode-volume-bulletstorm/709212?type=flv

 

skillshotów będzie 135. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że za zrobienie każdego rodzaju będzie achievement.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

25 stycznia będzie demo na XBL

 

Demko pozwoli Ci na przetestowanie sieciowego trybu - Echo (których będzie ogółem 3

), w którym wcielisz się w niejakiego Graysona Hunta. Twoim zadaniem będzie pokonanie danego

poziomu jak najszybciej. Jakby tego było mało, będziesz mógł odblokować pewne dodatki, które wykorzystasz w trybie Anarchy w pełnej wersji gry.

Odnośnik do komentarza

Skillshotów będzie 135, ale część będzie dostępna tylko w trybie Anarchy (co-op). Garść ciekawych informacji:

  • będzie matchmaking w Anarchy
  • będzie możliwość grania tylko we dwie czy trzy osoby
  • będzie możliwość wskakiwania do gry w trakcie "meczu"
  • można w Anarchy grać samemu, choć będzie trudno

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.