Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj udało mi się wykręcić jakimś cudem 21k tyle bynajmniej było na etapie z windą , podchodzę do tego tego miejssca gdzie spuszczamy windę wciskam X winda leci i ....... zwiecha konsoli :blink: no qwa :verymad:

 

Jak bym wiedział jakim cudem nabiłem tyle pts to pół biedy ale nie mam pojęcia jak to zrobić najlepszy wynk to nieco ponad 9k .... o zgrozo .. :verymad:

Odnośnik do komentarza

być może ,co zauważyłem to jak spuszczamy windę trzeba wcisnąć LT daje tam punkty z tym że raz mi da 380 pts ,raz 500+ pts ,miałem już sytuacje gdzie dawało 1200/1500pts . Od czego to zależy bo nie kumam ? .ogólnie wydaje mi się ze demko ma błędy jeśli chodzi o przyznawanie punktów .

 

NP za skillshota laleczka voodoo daje raz 500 a drugi raz 1250 pts pomimo tego ze zabjam tego samego typa w ten sam sposób w tej samej lokacji .

Odnośnik do komentarza

Glitch, przy spoglądaniu na windę (wciskając LT) możesz wycisnąć max 500 pkt, możesz nabić mniej jeśli zbyt późno przycisk wciśniesz.

 

Niemożliwe że miałbyś 21tys pkt na tym etapie z windą, jest to jakiś błąd o którym pisał Chmielarz na forum epica (ponoć już wyeleminowany w pełnej wersji). Jakby ci nie zwisła konsola, to tuż po tym jak spadasz przez drzwiczki wynik zrobiłby się prawidłowy.

Odnośnik do komentarza

Najwyższy wynik na świecie to w tej chwili 22775, ja spadłem na 8 miejsce, chociaż nie wiem czemu wyżej jest dwa razy ten sam gość (crimson).

 

Obliczyłem wczoraj właśnie, że robiąc wszystko idealnie i nie tracąc czasu jest się w stanie osiągnąć ok 22700-22800. Chyba więc górna granica została osiągnięta, nie da rady mieć więcej punktów.

Odnośnik do komentarza

22800 możesz wbić jeszcze XD. Btw. Jak to obliczyłeś?

 

Wczoraj zamiast nabijać wynik posiedziałem chwilę z kartką i długopisem i zacząłem zapisywać każdy rodzaj skillshota, jego wartość i wartości wielokrotności po to by zrozumieć jak to się w ogóle nabija, bo wcześniej robiłem to co trzeba ale tak na prawdę nie wiedziałem skąd się te punkty biorą. Z samej walki jestem w stanie uzyskać 19500+, jeśli dodać do tego odpowiednią szybkość (poprawiłem się od piątku o blisko ok 15 sekund), to przy odrobinie farta idzie zrobić nawet 23k

Odnośnik do komentarza

dzisiaj wykręciłem 18445 pts ,problem jest z tym aby się zmieścić w czasie ponżej 3 min i w lokacji gdzie jesteśmy na bani tracę dużo punktów ,ale jak to ogarnę to myślę ze powalczę z mazzeo :) .

Do 13 jeszcze trochę czasu jest .

A co do samej gierki to mam nadzieję ze Full nie bedzie się opierał tylko na szybkim przejsciu danego etapu i nabici jak najwięcej punktów bo po czasie staje się to nudne .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza że strasznie często nie zalicza skillshota "Fajerwerki" jakieś 8 na 10 razy kiedy to robię dostaję jedynie 10pkt.

I nie wiem...mnie ta gra w ogóle nie nudzi. Ostatnio zabijanie bawiło mnie tak tylko podczas wyrzynki zombie w Dead Rising, która też była wesoła i było mnóstwo możliwości. Zdecydowanie zainwestuję w pełną wersję, ale pewnie jak nieco stanieje. Bety GoW3 jakoś nie potrzebuję ;). Poczekam na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza

Szybko, szybciej niż w piątek :potter: powiem tylko że jeśli chodzi o walkę o najwyższe wyniki to wcale nie jest tak jak Chmielarz mówił, że "nie warto się śpieszyć". Warto.

 

A skillshoty większość sam odkryłem, inne znalazłem na bulletstorm wikii, ale czasem były problemy bo niektóre z polskich nazw trochę odbiegają od angielskich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...