Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no łatwo to akurat jest ;]. Stałem z metr od tego dużego typa, strzelał, strzelał do mnie i ledwo zrobiłem się "czerwony".

 

Ale nawet w tutorialu mówią, "i wcale nie myślcie, że jest łatwo, czym dalej tym gorzej" coś takiego. Pewnie tak jak mówisz w kampanii będzie poziom trudności a w Echo zależność od mapek czy czym dalej tym...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Myslę, że swiadomie jest niski poziom trudności w demie, żeby zachęcić do zabawy z przeciwnikami, mi przez 5 podejść nie udało się zginąć, nawet kiedy w tej jaskini z kablami elektrycznymi na prawej ścianie otoczyło mnie ze 4 chłopa i dostałem z tych zielonych "toksyn", ledwo się zrobiłem czerwony jak mnie trafili z 10 razy ;)

Odnośnik do komentarza

zagrałem w demko i jakoś wielkiego zachwytu nie ma .Jak dla mnie toto jest uboga wersja GoW .

Punkty za kile też to zadna nowość przecież mamy to w CoD ,MoH ,BC2 .... od gierka zrobiona dla zabicia czasu czyba przez chłopaków z PCF :) .

Pogram w demo jeszcze to możę odkryjęc coś ciekawego po za bezmózgim wybijaniem przeciwników .

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

mieszane mam wrażenia co do Bulletstorm z jednej strony miodny gameplay, brutalność i bardzo ladna oprawa z drugiej nijakie postacie, gra wydaje się jednorazowa i dziwne sterowanie (brak klasycznego skoku! i bieganie pod A w stylu gearsów).

 

beta GOW3 na X360 solidnie podciągnie sprzedaż, bo opinie ludzi są bardzo różne

Odnośnik do komentarza

Prowo? Kapitalna gra ot tyle w temacie. Okraś swą wypowiedź argumentami

własnie orion50 określ argumentami co w tej grze jest takiego kapitalnego ??

 

Bo jak dla mnie to nic innego jak zwykły wyciągacz kasy podpięty pod silną markę GoW .

Autorzy nawet nie starali się o jakiś nowy świat czy postacie ,aż bije po oczach jak zerżnięte jest wszytko z GoW .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Nie wydaje mi sie zeby z tego wyszlo cos dobrego po dodaniu dialogow i fabuly. Wyjdzie z tego przecietniak pokroju painkillera no i ten pod niebiosa wychwalany tryb przyciagania kopania i strzelania irytuje po 20 minutach.

heh dobre ; ]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...