Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Canuks przecież ci pisałem o tym ze dwie strony temu.

 

Nie odejmuje punktów, tylko wraca do odpowiedniego stanu, bo przy akcji z windą gra nienormalnie nalicza punkty, jakbyś puścił w zwolnionym tempie filmik i byś naliczył punkty które wyskakują z tych typów to byś sam naliczył mniej niż to co pokazuje wynik w lewym dolnym rogu...

 

Po upadku przez drzwi wynik ten się normuje.

Odnośnik do komentarza

To to i tak się nie trzyma kupy bo przed samą windą mam 3000-3200 pts akcję w windzie zawszę wykonuję taką samą i powiedzmy ze mam z nich średnio te 10k pts ,po skoku na niższy poziom odejmuje - XXX pts .

 

Przed chwilą ta sama akcja po windzie 11k po skoku 8800 LOL etap skończyłem z 16k pts .... zresztą nie mam zamiaru liczyć durnych pts na filmikach jeszcze mnie nie pogieło

Odnośnik do komentarza

No i ten wynik po spadku przez drzwi jest prawidłowy, ten co wyskakuje po lewej stronie już nie...

 

Nie chcę mi się szukać postu Chmielarza na forum epica, ale tak jest.

OK spoko tylko powiedz mi jeszcze czemu ja przy windzie osiągniemy wynik poniżej 10k to odejmuje max 500pts ,a przy wyniku powyżej 10k odejmuje grubo ponad 1000 pts ostatnio mi odjeło 3500pts . To uzpełnie jak bym w pierszym etapie przed windą nie zdobył zadnych punktów.

Odnośnik do komentarza

Dlatego że właśnie po przekroczeniu 10k licznik coś się pierdoli. Zresztą to nie jest ważne ile ci odejmuje. Równie dobrze może ci nabić ni z chuja ni z dupy 20 tysięcy na windzie. Jak spadniesz przez drzwi to gra naliczy wynik prawidłowo. Nie wiem co tu jeszcze tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Liznąłem demo i muszę powiedzieć, że niezła rzeźnia :D Radosna rozpierducha. Już wiem, że nie pożałuję preodera. Czuć tu Painkillera na kilometr :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Przestan, jaki oldschool? kazda gra z tego studia jest taka sama i widac ze po za bezmyslnym bieganiem i 2 3 schematami na wyzynke to nic wiecej sie nie nalezy po tym spodziewac. Tak czy inaczej jestem troche zawiedziony bo bardzo czekalen na ta produkcje i wniosek jest jeden tak jak trayarch nigdy nie zrobi dobrego "coda" tak pcf nigdy nie zrobi dobrej gry. A teraz wyjmij kciuk z buzi a ja ide "kudosowac" BC2 bo cod mi sie przejadl :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To jest gra nastawiona na młóckę i dlatego "jest" świetna. Nic na poważnie tylko z jajem i efekciarsko. Dobrze, że w tym roku wychodzą dwa takie FPS'y Bulletstorm i Duke Nukem Forever :)

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Ja pograłem w demo, przeszedłem raz i od razu skasowałem. Bezmyślna rozpierducha i jeszcze ta pseudo gra "aktorska" to za dużo dla mnie... Serio, jak słuchałem dialogów to mnie ku.rwica brała...

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja pograłem w demo, przeszedłem raz i od razu skasowałem. Bezmyślna rozpierducha i jeszcze ta pseudo gra "aktorska" to za dużo dla mnie... Serio, jak słuchałem dialogów to mnie ku.rwica brała...

I właśnie o to chodzi, a rozpierducha bardziej bezmyślna jest już w CoDzie...Tutaj możesz przynajmniej chwilę się zastanowić jakiego skillshota wyczesać, a CoD, naciskasz trigger i autoaim na główkę ;). Pośród zasypu takich samych już nudnych FPS'ów człowiek tęskni za tym co się nazywa "grą". Strasznie tęsknię za FPS'ami typu Quake, Doom, Duke Nukem itp. bo granie w coś takiego to czysty fun.

A dialogów ja się nie dosłuchałem...może dlatego że to tryb echo, który jest z nich okrojony? A filmik wprowadzający jest zrobiony całkiem fajnie. Tak samo trailer na końcu...ja wróże średnią na poziomie ok. 80% na gamerankings. Ocena w PE? 8+ ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobrze że wypuiścili demo, bo niejedna osoba by się mogła zawieść.

grafika 7+, grywalność 5. Zdecydowanie nie mój klimat. mam nadzieję że Duke będzie bardziej rajcujący niż to przeskakiwanie przeszkód i napieprzanie.Chyba że faktycznie wybrali kiepski fragment demo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.