Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

AA MOC. Nie napalałem się, ale po demku wiem, że muszę to mieć.

Pierwsze podejście średnie, zaraz na początku mnie zabiło. Kilka kolejnych i wsiąkłem maksymalnie. A to tylko głupia mini misja Echo, nawet nie kampania. Grafika bardzo ładna, na prawdę wywołuje uśmiech na facjacie. Masa kolorków, dobre tektury, fajne oświetlenie i morze juchy :D Możliwości eksterminacji przeciwników jest od groma. Dostaliśmy painkillera nowej generacji ;] dla mnie bomba, czekam na Crysis2 aż się zassie. Świetny dzionek, więcej z takimi hiciorami proszę

Odnośnik do komentarza

Ograłem Bulletstorma i niezła sieka! Świetny rozkurw na ekranie, jest efektownie, krwisto, satysfakcjonująco i sam ten Echo mode daje zachętę do masterowania. Graficznie przyczepie się tylko do aliasingu, ale niech to diabli, kto na to zwraca uwagę jak tutaj chodzi o to żeby przerabiać wrogów na tatar!

 

Jeszcze jedna sprawa w kwestii sterowania, nie rozumiem czemu nie ma tu skoku? Niby nie jest on nigdzie potrzebny ale po co takie ograniczenia dawać.

Odnośnik do komentarza

Jak to nagrywasz?

 

Moje odczucia: no niestety... mogło by być lepiej. Grafika na żywo prezentuje się trochę słabiej, widać spore ograniczenia ścieżki, którą się poruszamy. Skillshoty niby okej, aczkolwiek w demku jest ich jak na lekarstwo i naprawdę musiałem się zmuszać żeby wynajdować jakieś nowe sposoby na eksterminację przeciwników. Ale co najważniejsze grę ce(pipi)e pure fun bez zbędnych fabularnych ceregieli i grzecznych słówek (btw fajna polska lokalizacja). Raczej biorę na premierę.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lepsze niż Crysis 2. Nie zawiodłem się, a nawet mam jeszcze większą ochotę na pełną wersję. Co do grafy to faktycznie jest ciutkę słabiej niż na filmikach, ale to normalne . Co do tłumaczenia to była zaskoczony, że jest, niemniej jednak nie jestem do końca przekonany. Strzały popisowe brzmią zdecydowanie gorzej niż skillshoty i pewnie umknie kilka fajnych gierek słownych, ale nie wygląda to też tragicznie. Nie ma sztuczne poprawności w postaci "o cholera". Złamasem nie jestem pre-order złożony :D.

Odnośnik do komentarza

Kill with skill - recenzja dema Bulletstorm

 

Pierwszy z członków spisał wrażenie. Dla nas to jest z pewnych względów szczególny tytuł, stąd nacisk na niego.

 

 

Zapraszam również do udziału w konkursie:

 

Konkurs związany z demem Bulletstorm

 

Krótko: opisujecie u nas wrażenia z dema i wygrywacie wizytę u PCFów. Proste, c'nie :potter:

Odnośnik do komentarza

Kiedy po ograniu Crysisa włączyłem Bulletstorma na mej twarzy pojawił się banan.

Fajna gra, taki bezmózgi napie.rdalacz, ale ile funu. Póki co, niespodzianka dla mnie.

Natomiast Crysis 2, tylko utwierdził mnie w przekonaniu że jeszcze trochę potrwa zanim jakiś developer sprawi bym zostawił multi COD na rzecz innej gry. Choć szkoda, bo nawet COD kiedyś się nudzi.

Odnośnik do komentarza

Trochę wybrali kiepski fragment na demo, ludzie narzekają na mało skillshotów i małe urozmaicenie, chociaż paręnaście można spokojnie ominąć jeśli się nie patrzy ;) Fajnie się strzela/kopie w jaja, zwlaszcza z alternate fire pistoletu :potter: Full może mieć mega moc, jeśli co kawałek będzie można zepchnąc/zrzucić/kopnąc mięso armatnie na coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Mnie martwi bardzo niski poziom trudności, może to wina tego trybu i w pełnej wersji w kampanii będą poziomy trudności do wyboru bo jak na razie, żeby zginąć trzeba się trochę postarać. No i ogólnie mam mieszane uczucia, z jeden strony fajny rozpie.rdol na rozluźnienie ale z drugiej po dłuższym graniu może zawiać nudą. Więc trzeba czekać na pełną wersję bo z tego dema za dużo nie wynika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...