Skocz do zawartości

Bulletstorm


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

tez jakiegos szalu na mnie to nie zrobilo niby fajne ale przyciaganie lina, kopanie i strzelanie nudzi sie po jakis 20 minutach ale czekam na pelna wersje moze bedzie lepiej, a co do painkillera to tez odbieram go jako przecietniak ktory nudzil sie po 2 godzinach ;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

:thumbsup: Ja doszedłem do chyba 10k i dałem spokój :P

 

tez jakiegos szalu na mnie to nie zrobilo niby fajne ale przyciaganie lina, kopanie i strzelanie nudzi sie po jakis 20 minutach ale czekam na pelna wersje moze bedzie lepiej, a co do painkillera to tez odbieram go jako przecietniak ktory nudzil sie po 2 godzinach ;)

Pewnie tutaj będzie podobnie tzn tak jak Painkiller gra na 2-3 godzinne posiedzenie na raz max, chociaż na pewno nie zabraknie maniaków nabijania masakrycznych ilości puntków. Co jak co ale Crashe w Burnoucie mogłem powtarzać bez końca :P

Odnośnik do komentarza
http://i54.tinypic.com/riw96w.jpg

 

Najlepszy na świecie? Kto wie ile ma pierwszy na PS3?

Wow. Jakieś wskazówki, żeby zbliżyć się do Twojego wyniku? Jak długo męczyłeś demo, do takiego wyniku? Nie martw się, nie zrobię Ci konkurencji, ja walczę w rankingu PS3. Najlepszy z globalnego rankingu na PS3 ma 21 495.

Odnośnik do komentarza

Tak na prawdę to dzisiaj dopiero przysiadłem, wcześniej wbiłem się na 3 gwiazdkę i już nie odpalałem dema. Dzisiaj zobaczyłem konkurs i postanowiłem coś pokombinować żeby chociaż koszulkę mieć.

 

No kluczowe to jest to każdego z pojedynczych gości zabił w inny sposób. Polecam wejść na forum epica i zobaczyć jakie skillshoty są w demie. Warto też sięgnąć po butelkę (leży w tym tunelu, jak mijamy tą skrytkę z ammo), wtedy jesteśmy na bani i więcej punktów leci. Tak samo warto zabić zielonego typa headshotem z bliska, jesteś pod wpływem gazu i również punkty się nabijają.

 

Ogólnie to najważniejszy etap to typki na windzie, tam nakur.wić punktów trzeba sporo.

Odnośnik do komentarza

coś mi się wydaje że koszulki dostanie każdy kto się tam zgłosi ;) Skoro po jednym dniu, w którym głośno było o tym konkursie zgłosiło się... 20 osób. A co tv trzeba będzie powalczyć jakoś z MaZZeo, jak na razie jednak gratuluje wyniku :)

Odnośnik do komentarza

Yep - cala inicjatywa bardzo fajna i niesamowita reklama dla gry !

Spoko, jest jeszcze 2 tygodnie treningu. Ciekaw jestem, czy pierwsza 3 na każdej platformie dostanie po grze, bo właśnie w takie miejsce celuję na PS3. Jak na razie 21,500 jest dla mnie nieosiągalne dopóki Mazzeo nie zamieści wideo tutoriala swojego wyniku :D

I tak bardzo duzo pomogl podajac cenne rady, musialby byc idiota, by zamieszczac jeszcze filmik i robic sobie konkurencje samemu.

Odnośnik do komentarza

Piłuje, dzisiaj udało mi się 21600 zrobić. Musze dać sobie na razie spokój bo mam egzam z marketingu w poniedziałek :/

 

Najgorsze że w piłowaniu wyniku przeszkadza randomowość podczas używania naładowanego bicza - raz zabije wszystkich w okół, a raz połowę :/

 

I w ogóle nie wiem o co biega z tym odejmowanie punktów tuż po tym jak spadamy przez te drzwi. Czasem kradnie 300 a czasem 700 pkt, nie wiem kompletnie czemu, pytałem na GOLu jednego człowieka z PCFu i powiedział że nie wie o co chodzi.

 

A jak już będziesz miał TV 3D to będziesz miał konkretny powód by sprawić sobie Ps3 ;].

 

O tak. :potter:

Odnośnik do komentarza
Najgorsze że w piłowaniu wyniku przeszkadza randomowość podczas używania naładowanego bicza - raz zabije wszystkich w okół, a raz połowę :/

 

I w ogóle nie wiem o co biega z tym odejmowanie punktów tuż po tym jak spadamy przez te drzwi. Czasem kradnie 300 a czasem 700 pkt, nie wiem kompletnie czemu, pytałem na GOLu jednego człowieka z PCFu i powiedział że nie wie o co chodzi.

 

U mnie jak robie "slajada" i spadam to odejmuje punkty (normalnie jak biegniesz to nic nie zabiera)tak samo jak te kable elektryczne czasami potrafi zakosić do 1500pk :verymad:

Odnośnik do komentarza

Chmielarz napisał o tym na forum epica, że tak na prawdę nie odejmują punktów, tylko wprowadzają stan prawidłowy... chodzi o to że przy tej windzie (a dokładnie przy naciśnięciu guzika) gra nienormalnie nalicza punkty, potem to wraca do normy.

 

Kable nie mają czy też ilość wykorzystanych specjalnych naboi nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...