Skocz do zawartości

Skladki na gry PSS - platforma komunikacyjna


micze

Rekomendowane odpowiedzi

God Hand (10$/2) US PSN

1.SimonK

 

 

Szukam 2 osoby do skladki na God Hand na PSN US. Jako ze gra kosztuje 10$, a minimum to karta PSN 20$, mozna dorzucic jeszcze 1 gre do zestawu, myslalem nad:

- Odins Sphere (moj faworyt)

- Mortal Kombat Arcade Collection

- Maximo: Ghosts to Glory

 

jestem otwarty na inne propozycje.

 

Osobe zdecydowana prosze o wpisanie sie + podanie drugiej gry. Problem kupna karty na PSN sam ogarne.

Pamiętaj, że w gry z PS2 można grać tylko na koncie zakupu, w zasadzie trofeów nie maja to i tak chyba nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza

Sa w sklepiku do wyboru dwie wersje, pełna za bodajże 99 i chyba za dwie dychy ta właśnie okrojona z jednym trybem

 

gre jest ze skladki, skladka byla po 20 zł, wiec to chyba zła wersje gość kupil tak ?

u innych co pobierali gre jest ponoc wszystko ok, o co moze chodzic?

jak juz Ci pisalem, u mnie dziala bez problemow, poza tym, ze gra duzo gorsza of FN4 :(

ale jest cos takiego, ze jak odpalam to przez 10sek. mam zablokowane tryby, a pozniej wszystko wskakuje normalnie, przede wszystkim upewnij sie czy wszystko pobrales

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem składkowego BF3 (moja pierwsza składka), dziś chcąc pograć otrzymałem komunikat, że muszę odnowić licencję i przekierowuje mnie na PS Store z BF3 za 239 zł. Na składkowym koncie nie mogę zalogować się do sklepu, dostaje komunikat abym aktywował system, gdy to próbuję zrobić wyskakuje błąd. Czy ktoś lub osoby z tej składki (olschmitz, introder, musiol, alien.dh) mógłby mi wyjaśnić co jest grane?

Odnośnik do komentarza

Od 18.11 konta mozna aktywować i deaktywować przez www specjalne. A jesli masz tak od wczoraj/dzisiaj to zapewne ma to związek z ukazaniem sie dodatku do BF który mozna pobrać juz tylko 2 razy (wg nowych zasadz dzielenia kont). Wiec pewnie te wasze ktoś z was pozamykał zeby mieć pewność że dlc nie ebdzie mu zwinięte sprzed nosa. W gruncie rzeczy, po pobraniu dodatku moze z powrotem je aktywować, tak sądze..

Odnośnik do komentarza

Nie usunąłem :verymad: Podczas próby aktywowania składkowego konta błąd 80029780 (taki sam przy próbie ściągnięcia BF3 lub dodatku BtK.)

Tak jak pisałem Ci w prywatnej wiadomości, ściągnąłem tylko dodatek i nic więcej nie grzebałem z kontem. Wczoraj działało wszystko? BF3 nie powinien Ci się wykasować, bo jest na 5 kont jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio grałem sobota-niedziele wszystko było ok. Wczoraj wieczorem chciałem sprawdzić co z tym dodatkiem BtK. Z tego składkowego konta próbowałem pobrać, ale dostałem komunikat - 'coś w stylu' że konto dzielona na 2 i limit wykorzystany, myślę sobie ok ktoś już pobrał. Dzis próbowałem włączyć BF3 z mojego normalnego konta, ale dostałem komunikat że muszę odnowić licencje...

 

Ten komunikat o błędzie 80029780 to z tego co czytam to ban - http://gametrade.pl/...tali-ba-na-na-d.

 

Czy to możliwe, aby na jednym koncie, tylko jeden system (z 5) zbanowali? Moje normalne konto ma pełną funkcjonalność.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem, gra mi działa. Z tego co mi wiadomo, to banują dostęp konta do PSN.

 

Nawet gdybym deaktywował powiedzmy swoją wersję (szkoda, że nie można dodatku, to bym olał sam dodatek) to i tak pozostają 2 osoby, które mają slota. Trzeba poczekać czy reszcie ludzi ze składki działa gra, czy to problem ogólny czy tylko u Ciebie

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

alien.dh - działa BF3, nie pobrał BtK.

olschmitz - dawno temu sprzedał slota.

introder - na razie brak kontaktu.

Musiol - działa BF3, pobrał BtK.

Aleks - nic nie działa :)

 

Z tego co widać to problem jest chyba tylko po mojej stronie. Dla mnie wygląda to tak, że próba pobrania BtK zdezaktywowała konto na mojej konsoli.

Odnośnik do komentarza

alien.dh - działa BF3, nie pobrał BtK.

olschmitz - dawno temu sprzedał slota.

introder - na razie brak kontaktu.

Musiol - działa BF3, pobrał BtK.

Aleks - nic nie działa :)

 

Z tego co widać to problem jest chyba tylko po mojej stronie. Dla mnie wygląda to tak, że próba pobrania BtK zdezaktywowała konto na mojej konsoli.

Byłoby to dziwne, choć kiedyś samo z siebie zdeaktywowało mi się główne konto i musiałem je aktywować ponownie. Myślałem, że pobranie BtK spowodowało wywalenie reszty ludzi z aktywacji, ale jednak to nie to.

Odnośnik do komentarza

alien.dh - działa BF3, nie pobrał BtK.

olschmitz - dawno temu sprzedał slota.

introder - na razie brak kontaktu.

Musiol - działa BF3, pobrał BtK.

Aleks - nic nie działa :)

 

Z tego co widać to problem jest chyba tylko po mojej stronie. Dla mnie wygląda to tak, że próba pobrania BtK zdezaktywowała konto na mojej konsoli.

Byłoby to dziwne, choć kiedyś samo z siebie zdeaktywowało mi się główne konto i musiałem je aktywować ponownie. Myślałem, że pobranie BtK spowodowało wywalenie reszty ludzi z aktywacji, ale jednak to nie to.

Skąd wiesz że jednak to nie to? z tego co pisze to działa na 100% tylko Tobie i alien.dh poza tym są jeszcze 3 osoby, z których jednej nie działa, a u dwóch nie wiadomo więc dalej wersja,że ściągnięcie BtK spowodowało wywalenie reszty z aktywacji jest realna.

 

Sorki,że tak się wpier.dalam w Waszą dyskusję ale sam jestem ciekawy co się dzieje z kontami, które kiedyś można było dzielić na 5 osób, gdy na te samo konto kupi się/ściągnie coś co dzielić można tylko na 2 konta. Czy wtedy na serwerach sony przetrzymywane są dwa typy informacji ( kto dzielił konto do 18 listopada czyli te 5 osób, a kto po 18 listopada czyli 2 osoby) czy nie.

Odnośnik do komentarza

Z tego co tu piszecie to rozumiem, że jedna z dwóch osob, ktore się jeszcze nie wypowiedziały też pobrały dodatek, co spowodowało, że twoja próba pobrania zakończyła się niepowodzeniem, nie wiem tylko dlaczego miałoby to wywalić ci aktywację samej gry.

 

Poszedłbym z tym do Sony, ale wiadomo zaraz by wiedzieli, że składka ;p

Odnośnik do komentarza

dzieli się konto a nie gry i tak było zawsze. Nie ma czegoś takiego,że każda gra na danym koncie ma osobną listę 5 aktywacji. Podstawka Ci działała bo miałeś ją z innego konta niż dodatki do Borderlands

Ściągając grę, ona się aktywuje na danej konsoli. Konto nie jest aktywowane za każdym razem. Można je założyć, ale dopiero aktywację się robi kupując i ściągając dowolny tytuł, lub z menu konsoli. O to mi chodzi, dlatego aktywacja podstawki BF3 to jedno, a dodatku to drugie. Tak by wskazywała logika. Nie wiem jak to teraz wygląda u Sony po tej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...