Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Lepiej ban na konsolę niż na profil (przynajmniej tak mi się wydaje). Konsolę można kupić nową, a z profilem nic nie zrobisz.

 

To że możesz gry instalować to normalka. Kiedyś M$ blokował, ale okazało się, że jest to niezgodne z prawem i przestali.

Odnośnik do komentarza

Konta kupowałem co kilka miesięcy no i ostatnio było na nich po kilka tysięcy GS a Friendlisty były zapchane

 

Teraz muszę ^^ upolować X0 po taniości ^_^

Na zagranicznym forum przeczytałem że M$ już nie uszkadza danych profilu i nie blokuje Hdd żeby korzystać z niego na innej konsoli bo jest to nielegalne...

No i pojawia się pytanie czy jak przełożę dysk czy będzie działać na nowej konsoli ? a jak tak to co z zawartości będzie działać ?

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dysk działa na każdej konsoli. Microsoft nie blokuje dysków. Dostałeś prostego bana na konsolę, została oflagowana i już nigdy tej konkretnej konsoli nie podłączysz do sieci. Na tym polega kara, jesteś w plecy z 700 zł na konsoli.

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym przepisywaniem licencji?

Jak kupujesz cokolwiek na swojej konsoli (DLC, GoD, itp. ) na twoim profilu jest zapisywana licencja na zakupioną zawartość po to abyś mógł ściągnąć ją ponownie nawet jak ją usuniesz.

Ja właśnie tak zrobiłem na jednym z profili bo w historii pobierania było DLC z limitowanej edycji FM4 :P

 

@DonSterydo jeśli mam tak myśleć to jestem do tyłu 1,5k bo kupiłem konsole 3 miechy po premierze teraz poserwisowe są tańsze od gier więc jest git ;)

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wyszedłem z założenia, że kupisz nową na gwarancji. Jak chcesz się bawić z poserwisowym szrotem to życzę dużo szczęścia, wiadomo jest jak to bywa z tymi naprawianymi uprzednio konsolami.

Odnośnik do komentarza

ja ze 2 razy zwracalem konta Resellerowi wlasnie przez to ze byla zapchana FL. Pewnie tak jak w przypadku Mazzeo, konta byly skradzione, ktos zglosil do MS i stad ban Krizzo.

Nie robilbym paniki z tego powodu.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@Easye

Prawda jest taka, że wszystkie te tanie punkty opierają się na tym samym systemie czyli albo są to kradzione konta z podpiętymi kartami kredytowymi albo są to założone nowe konta i podpiętymi skradzionymi danymi karty kredytowej.

No i jeszcze natknąłem się na temat gdzie koleś dostał bana bo kupił kilka kont od Reseller'a macie tu linka

http://forum.xboxonl...la-zablokowana/

Jeśli M$ by się "przyłożył" to by zbanował ponad 60% xbox'ów w Polsce, i później byśmy przeczytali jak się chwalą zwiększoną sprzedażą konsol :P

PS: Po włożeniu HDD do innej konsoli nic z pobranej zawartości nie działa... :pinch:

Odnośnik do komentarza

@Easye

Prawda jest taka, że wszystkie te tanie punkty opierają się na tym samym systemie czyli albo są to kradzione konta z podpiętymi kartami kredytowymi albo są to założone nowe konta i podpiętymi skradzionymi danymi karty kredytowej.

No i jeszcze natknąłem się na temat gdzie koleś dostał bana bo kupił kilka kont od Reseller'a macie tu linka

http://forum.xboxonl...la-zablokowana/:

No to ja widze spora roznice. Gdzies kiedys czytalem, ze MS nie walczy za specjalnie z lewymi kartami kredytowymi. Co innego, jak komus ktos za(pipi)ie konto, jak jakis czas temu Mazzeo. Czlowiek wtedy zglasza to do MS, wiec normalne, ze MS interesuje sie gdzie dane konto trafilo.

 

Albo w koncu zaczeli robic pozadek. Poki co odpuszcze kupowanie tanich punktow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

@Easye

Prawda jest taka, że wszystkie te tanie punkty opierają się na tym samym systemie czyli albo są to kradzione konta z podpiętymi kartami kredytowymi albo są to założone nowe konta i podpiętymi skradzionymi danymi karty kredytowej.

No i jeszcze natknąłem się na temat gdzie koleś dostał bana bo kupił kilka kont od Reseller'a macie tu linka

http://forum.xboxonl...la-zablokowana/

Jeśli M$ by się "przyłożył" to by zbanował ponad 60% xbox'ów w Polsce, i później byśmy przeczytali jak się chwalą zwiększoną sprzedażą konsol :P

PS: Po włożeniu HDD do innej konsoli nic z pobranej zawartości nie działa... :pinch:

jest tak jak pisze easye

 

bany lecą za kradzione konta a nie lewe konta z MSP, jeśli ktoś komuś ukradnie konto a osoba pokrzywdzona zgłosi się do MS to wtedy sprawdzają czy to konto było później używane na innych konsolach, takie konsole mogą dostać bana.

Zdarza się że osoby kupujące od resellera/dhgate czy z innych źródeł moga nadziać się na takie właśnie konta z GS, friends listą, podpiętą karta płatniczą, itd. Są jeszcze konta non-jtag za która poleciała fala banów, jeśli miałyby być bany za gołe konta z MSP to polskie fora by wrzały a tak przez 2 lata gdzieś tam może z 2-3 osoby się przewinęły.

Odnośnik do komentarza

Malo jasna syt z tymi pkt jest. Kazdy doklada cegielke i niezly farmazon z tego wychodzi. Nikt nie zna prawdy tak w ogole, ale ok LOL

Nikt nie wie dokladnie jak to wszystko dziala ;)

Nie wiem czy ktos nawet tutaj wie jak wyglada banowanie. Piraty? No ale widza wczesne odpalenie gry? Widza flasha napedu? Soft konsoli ? Ile userow tyle teori na ten temat. Nikt nic nie wie.

Odnośnik do komentarza

PS: Po włożeniu HDD do innej konsoli nic z pobranej zawartości nie działa... :pinch:

 

Oczywiście, że nie działa. Cały pobrany content za punkty jest przypisany do konsoli a nie do profilu - po to właśnie jest przenoszenie licencji. Nie martw się, jeżeli nadal masz login i hasło do tych kont, to 5 miesięcy po poprzednim przeniesieniu licencji możesz zrobić to znowu na nowej konsoli i pobrać wszystko jeszcze raz.

 

 

Moja konsola też została zbanowana, gdzie jedynym nadużyciem było właśnie używanie tanich kont.

Odnośnik do komentarza

Malo jasna syt z tymi pkt jest. Kazdy doklada cegielke i niezly farmazon z tego wychodzi. Nikt nie zna prawdy tak w ogole, ale ok LOL

Nikt nie wie dokladnie jak to wszystko dziala ;)

Nie wiem czy ktos nawet tutaj wie jak wyglada banowanie. Piraty? No ale widza wczesne odpalenie gry? Widza flasha napedu? Soft konsoli ? Ile userow tyle teori na ten temat. Nikt nic nie wie.

 

Zgadzam sie z przedmowca :) Kazdy ma wlasna teorie. Tylko teorie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.