Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Te 4h na wykorzystanie to od przesłania danych konta czy od odzyskania konta ? Bo jak pierwsza opcja to bez sensu, wychodzisz z domu na cały dzień, dostajesz dane na e-mail, wracasz i po koncie :P

Odnośnik do komentarza

Jak ostatnio kupowałem 6000 pkt to musiałem właśnie zmienić maila, bo wyskakiwał błąd. Potem wszystko było ok. dociągnąłem 90% rzeczy z kolejki i zacząłem grać. Dziś (po ok. 2 tygodniach) chciałem ściągnąć końcówkę, ale nie mogę się zalogować, bo zablokowali mi konto. Na maila przyszło takie coś:

 

 

 

Xbox LIVE

 

Powiadomienie o trwa�ym zawieszeniu: Kradzie� ze sklepu

 

 

[ NIE ODPOWIADA� na t� wiadomo��. Zosta�a ona wys�ana z konta, które nie jest monitorowane. ]

 

Niniejszym zawiadamiamy, �e Twoje przywileje u�ytkownika w ramach us�ugi Xbox LIVE zosta�y trwale zawieszone ze wzgl�du na kradzie� ze sklepu.

 

Post�powanie, które doprowadzi�o do zawieszenia mo�e zawiera�, ale nie jest ograniczone do:

 

Powielenie historii zakupu

Próby oszustwa na punktach Microsoft Points

Bezprawne uzyskanie kodów wykupu

 

Twoje post�powanie zwróci�o uwag� zespo�u egzekwowania us�ugi LIVE ze wzgl�du na skargi przysy�ane przez innych u�ytkowników us�ugi Xbox LIVE lub podczas dzia�a� serwisowych. Zespó� egzekwowania LIVE przejrza� skargi i inne dane dotycz�ce post�powania i ustali�, �e narusza ono Terms of Use (Zasady u�ytkowania) i/lub Code of Conduct (Kodeks post�powania) us�ugi Xbox LIVE. Poniewa� Twoje post�powanie stanowi naruszenie, zespó� egzekwowania LIVE wyda� trwa�e zawieszenie.

 

Podczas zawieszenia niemo�liwe jest zalogowanie si� do us�ugi Xbox LIVE. Twoje przywileje u�ytkownika w ramach us�ugi Xbox LIVE nie zostan� przywrócone.

 

Biuro obs�ugi klienta nie mo�e zmienia� ani udziela� bardziej szczegó�owych informacji odno�nie zawieszenia.

 

Firma Microsoft oczekuje od wszystkich klientów przestrzegania Kodeksu post�powania. Kodeks post�powania zawiera wskazówki dotycz�ce odpowiedniego zachowania w trakcie korzystania z us�ugi.

 

Kodeks post�powania us�ugi Xbox LIVE jest dost�pny z poziomu interfejsu g�ównego us�ugi Xbox LIVE w zak�adce Zasady w sekcji Zarz�dzanie kontem oraz na stronie internetowej http://www.xbox.com/legal/codeofconduct.htm. Z Zasadami u�ytkowania us�ugi Xbox LIVE mo�na zapozna� si� na stronie internetowej http://www.xbox.com/legal/livetou.htm.

 

Uwaga: je�li nie jeste� u�ytkownikiem us�ugi Xbox LIVE, zawieszenie mo�e zosta� wprowadzone w przypadku aktywno�ci w witrynie Zune Social. Z Zasadami post�powania us�ugi Zune Social mo�na zapozna� si� na stronie internetowej http://www.zune.net/legal/codeofconduct.htm. Z Zasadami serwisu Zune Social mo�na zapozna� si� na stronie internetowej http://www.zune.net/legal/termsofservice.htm.

 

Dzi�kujemy,

 

Zespó� egzekwowania LIVE

 

Oczywiście w opisie aukcji było napisane standardowo (że kupić trzeba szybko, ale ściągnąć można nawet po roku), tak więc będę żądał zwrotu części kasy u sprzedawcy.

Jak już kupujecie takie konta, to ściągajcie wszystko od razu. Taka mała rada ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na Allegro, na tej aukcji

http://allegro.pl/6000-msp-polska-szybko-najtaniej-automat-i1669545063.html

 

Sprzedawca ma dwa konta

http://allegro.pl/show_user.php?uid=15755568

http://allegro.pl/show_user.php?uid=20548146

 

O potrzebnie zmiany maila poinformował mnie dopiero jak mu napisałem o tym wyskakującym błędzie. Przed kupnem nie było o tym mowy.

 

W tych nowych aukcjach ma już taki opis:

"NA PUNKTY UDZIELAMY 2H GWARANCJI OD OTRZYMANIA – W TYM CZASIE TRZEBA JE WYDAĆ LUB DODAĆ WSZYSTKO DO KOLEJKI POBIERANIA A POBRAĆ TRZEBA W MAX 24 H - TYLE JEST GWARANCJI NA KONTO !!!"

 

W starszych taki:

NA PUNKTY UDZIELAMY 2H GWARANCJI OD OTRZYMANIA – W TYM CZASIE TRZEBA JE WYDAĆ LUB DODAĆ WSZYSTKO DO KOLEJKI POBIERANIA A POBIERAĆ MOŻNA W DOWOLNYM TERMINIE I DOWOLNIE DŁUGO !!!"

 

 

Ja kupiłem jeszcze w tych starszych, tak więc będę się domagał części kaski. Oczywiście nie będę go naciągał na całość, bo to by było nie w porządku. Nie zdążyłem dociągnąć jednego dodatku (wartego 800 punktów), tak więc myślę, że 10zł będzie ok. Oczywiście pozytyw jest już dawno wystawiony, ale sprawdzę czy jest uczciwym sprzedającym i czy nie będzie z tym robił porblemu. Dam znać tutaj co i jak.

Odnośnik do komentarza

Ok, więc tak:

Męczyłem go przez ostatnie trzy dni. On odpisywał, że ok, że zaraz będzie itd. Po dzisiejszym upomnieniu dał mi konto 1600 do ściągnięcia, dodałem sobie ten niekompletny dodatek do listy i się zapytałem, czy mogę coś dopłacić i kupić coś jeszcze za pozostałe 800 pkt, a on dał mi je za darmo, za to długie czekanie :dance:

Tak więc sprawa została załatwiona jak najbardziej pozytywnie, mogę go z czystym sumieniem polecić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W sumie to przydaloby sie aby juz ukrucili ten proceder na dobre...

Niby dlaczego ???

 

Większość ludzi którzy zostali okradzeni z kont XL i / lub kart kredytowych to debile którzy skusili się i wpisali swoje dane do konta na stronie / stronach typu freemspoints.

Edytowane przez Darth Krizzo
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ostrzegam przed kupowaniem kont punktowych z dhgate - kiedyś były to nowe konta z nabitymi punktami, więc spoko, a dzisiaj kupiłem od zaufanego sprzedawcy konto, na którym miało być 10k punktów, czyste. Po zalogowaniu okazało się, że punktów jest 10 310, konto ma już sporego gamerscore'a (niecałe 20k), a także wykupionego Golda na następne 2 miesiące. Zmieniłem więc w nim hasło, punktów nie wytraciłem, tylko sobie pościągałem to, co było w historii ściągania (a było tego tam trochę, więc stratny nie byłem) - sprawdziłem sobie dane gościa na koncie i odezwałem się do niego na facebooku, żeby mu to konto zwrócić, zobaczymy, jak to dalej pójdzie. W każdym razie, z tego, co się zorientowałem, wszystkie konta na dhgate w tej chwili to konta po prostu kradzione - zbierane właśnie na stronkach typu "4k msp for free" itp.

Odnośnik do komentarza

Trochę słabo wymyśliłeś z tym facebookiem. Ja bym na Twoim miejscu założył jakiegoś maila na szybko i stamtąd wysłał mu nowe passy. Zawsze się przecież może trafić ktoś kto poda cię na policję i będziesz ścigany za zwykłą kradzież. O ile samo konto jest nic nie warte, tak już np. korzystanie z karty do niego podłączonej jest normalnym przestępstwem. No ale miejmy nadzieję, że koleś cię nigdzie nie zgłosi ;)

Odnośnik do komentarza

Albo będzie tak jak z passami do bc2, fify, mortal kombat itp. czyli będą działać. Chociaż, zawsze możesz kupić season pass z chińskiego konta a gdy wyjdą mapki przełączyć się na chińskie konto i ściągnać mapy za friko. Nie ma problemu bo taki season pass z tego co wiem nie jest przypisywany do gt.

Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza

A nie jest teraz tak, ze te konta po jakims czasie sa usuwane, nawet jak zmienimy do nich haslo? Ostatnio w jednym zmienialem id, przypisywalem do nowego maila, a i tak po paru dniach nie moglem sie na nie zalogowac.

A zmieniłeś może Gamertag'a ? migrowałeś konto na PL ? bo ja tam zrobiłem z jednym ponad miesiąc temu i nadal cieszę się darmowym 12 miesięcznym LIVE'EM ^_^

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Kupiłem ostatnio jedno z kont, o których piszecie powyżej. Po odzyskaniu tag gracza dodałem do kolejki pobierania 3 gierki. Pierwsza została pobrana w 93% i konsola zaczęła się zwieszać i automatycznie uruchamia się ponownie. Po uruchomieniu i zalogowaniu się nie mija 5-10 sek. i powtórka- zwiecha i xbox się wyłącza i uruchamia się ponownie - i tak w kółko. Po usunięciu wszystkiego z kolejki pobierania na xbox.com problem znika, natomiast chcąc ściągnąć te gry ponownie z historii pobierania zaczynam z punktu wyjścia. Czy może ktoś wie jak się z tym uporać??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...