Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy kupuja, ale nie od resselera i takie, ktore sa czyste. Still nothing happend.

:D myślisz ze inni sprzedawcy od kogo kupują konta jak nie od resselera :D

 

Kolesiowi zrobiono świetną reklamę po czym interes kręci mu się jak szalony ,typek sprzedaje punkty na kilku serwisach akcyjnych z ogromnym powodzeniem .

Zauważ ze ma punkty dostępne niemal zawsze od ręki , nie tak jak inni . A jak on nie ma punktów to i inni nie mają :) .

Sam od niego kupiłem blisko 20 kont ..bana jak nie było tak nie ma ,a ogólnie to mam zakupione lekko 30 kont w przeciągu 2 lat

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie zastanawiam się jak to jest grać z myślą, że gierki które kupiliście były przez "resellera" kupione zaje,banymi kartami kredytowymi? Trochę skur,wysyństwo ;/. Jakby jeszcze ruchało się M$, ale tutaj tracą normalni ludzie.

 

Chciałem takie punkty kiedyś kupić, ale jak ogarnąłem dlaczego są takie tanie, nigdy już nawet na to nie spojrzałem <aniołek>.

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze jest to że wszyscy znafffcy trąbią ze to kradzione msp itp itd ..... ale dla czego nikogo jeszcze nie oskarżona nie ukrócono tego procederu .

Punkty sprzedawane są od 3 lat ,MS doskonale o tym wie i nic z tym nie robi czemu ? Myślicie ze jak by faktycznie były to punkty za kradzione karty kredytowe to MS nie zrobiło by w tej sprawie czego .... a tym czasem olewają to ciepłym moczem .

To samo policja ... czy jak by ludziom ginęła $$$$$ z kkont to nie zgłaszali by tego faktu w bankach na policji ... Wystarczy sobie lekko policzyć ile takiej kasy musiał by ukraść sławny resseler aby zobaczyć ze to poprostu NIEMOŻLIWE ABY BYŁY TO PUNKTY ZA KRADZIONE KARTY KREDYTOWE ! . Gość tylko na allegro ma ponad 30 tys komentarzy za te aukcje (obecnie 2 konto 11 k) licząc średnio 60zl za konto x 30 tys 1.800.000 zl ... podziękował :D a typ ma aukcje na ebayu i iinnych zachodnich serwisach aukcyjnych .

A takich jak on są setki i nikt sie tym jakoś nie zajmuje .... ciekawe

Odnośnik do komentarza

Sam dostałem banana od M$ na konsolę (do 9999 roku :lol: ) oraz konto główne na konsoli (też do 9999). Co ciekawe było to pierwsze kupione konto od resellera z Allegro. Przez kilka poprzednich lat kupowałem tylko z DHGate i nie było żadnych problemów. Jak widać mam to szczęście. Z tego co kiedyś Chińczyk tłumaczył to część kont ma nabite punkty z kradzionych kart kredytowych a pozostałe to albo ukradzione zdrapki albo zdrapki z aukcji promocyjnych (dlatego takie dziwne wartości jak np. 10k albo 6k). Teraz za to mogę grać we wszystkie gry z HDD, bo "dzięki" M$ mam Xa z RGH.

Odnośnik do komentarza

Własnie, ja kupowałem konta le z grami już nie z punktami. Od resellera i innych - na allegro - mam chyba z 10 kupionych i do tej pory nic. Licencje przenoszę na swoje i gram ze swojego. Przymierzam się do Raam's Shadow na koncie - mam nadzieję, że bana nie będzie hehehe.

 

A z drugiej strony jakby było tak, że kradzione i bany - to patrze na komentarze Resellera i 20 000 sprzedaży a negatywów 8. To gdzie komentarze od zbanowanych, kupujących kradzione konta?

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Ciężko powiedzieć, bo generalnie to ban jest na konsolę. Wątpię by ktoś mógł Ci na to odpowiedzieć bo to jest sytuacja, ze jak ktoś nie sprawdzi, to się nie dowiesz, a wątpię by ktoś za dysk i trochę contentu ryzykował nową konsolę gdy już jedną mu zbanowali ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale to nie jest tak, że dostaje się bana z automatu bo tego żaden automat nie robi :) Konsolę możesz mieć teraz oflagowaną jako posiadającą lewe punkty i przy następnym banowaniu możesz być w grupie podwyższonego ryzyka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ale jaja. wlasnie okazalo sie ze dostalem bana. na konsole i konto, za kupowanie kont z tradetang. aktualnie nie jestem jakos zalamany, ale czuje ze troche mnie sciska pod gardziolem...zwalszcza ze juz cieszylem sie na muti w nowe black ops, counter strike i kupilem nawet na dniach l4d2...ueee ;-(

 

z drugiej strony chyba teraz bede juz musial przesiasc sie na ps3...

 

wie ktos czy byla jakas "fala" banow czy pojedynczo wybrano moja konsole? gamertag tez zbanowany...

Edytowane przez Omnia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...