Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

całość rozchodzi się o weryfikację mail'a - koleś ma weryfikację, Ty sobie zmieniasz hasła, a on i tak odzyskuje passy do konta.

Pisałem z tym kolesiem już wcześniej, ponieważ to konto dostałem w zastępstwie za poprzednie z którym działo się to samo. Jak mu napisałem, że to drugie też się zwiesza, to odpowiedział, że to wina konsoli i tu już mi nie pomoże. Co radzisz? Z góry dzięki

PS. powiedział również, że inne konta, które sprzedaje działają poprawnie. hasła nie musiałem zmieniać - punkty były od razu dostępne

Edytowane przez krzako
Odnośnik do komentarza

ja nie bawię się w konta/punkty, wolę jedną grę a w pudełku (zawsze mogę ją później wymienić/sprzedać)

 

@edit:

 

to nie wina konsoli a zmiana regionu (chyba) - tak samo miałem z dlc - zassane na koncie UK a po migracji na PL wciąż wywalało mi błąd gdy chciałem pobrać ponownie

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://polygamia.pl/...l?bo=1#opinions

 

Także uważałbym. Tak samo z kombinowaniem na składki.

Daj spokój Poly jest tak wiarygodne jak 7 letnie dziecko w piaskownicy , to znakomity serwis plotkarsko /bzdurny . Można sobie poczytać dla poprawy humoru .

Konta/punkty są od ponad 2 lat a żadnego bana jeszcze za to nie było czy sądzisz ze przez ten czas MS olewał sprawę i nagle bierze się za srogie karanie ..... :D

Odnośnik do komentarza
Konta/punkty są od ponad 2 lat a żadnego bana jeszcze za to nie było czy sądzisz ze przez ten czas MS olewał sprawę i nagle bierze się za srogie karanie ..... :D

 

O przerobionych konsolach też tak się mówiło, aż tu przyszła premiera modern warfare 2 i wielki banhammer. Sony też olewało składki i zaprzestało tego procederu. MS też może, a on lubuje się w banach :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wyszło skąd się biorą tanie msp. http://www.cdaction....olski-slad.html :sleep:

Zróbcie z tym co chcecie, ja nawet nie zerknę na aukcje z tymi msp.

hehehe spokojnie .... nic nikomu nie udowodniono to raz , dwa to może być kolejny straszak .

3 . Jeśli to prawda to dla czego ms nie dział w tej sprawie... punkty można kupić dalej na aukcjach .

4. Jak podane jest w tym artykule koleś okradł babkę na +300$ , chodzi zapewne o goscia resseler79 koleś ma ponad 2000 tys sprzedanych aukcji z tymi msp.

zakładając ze wszystko pochodzi z kradzieży i liczac lekko to 300x2000 to koleś musiał ukraść 600000 $$$$ :D :D co jest niedożeczne bo przy takiej kwocie zwineli by typa w kilka godzin . A takich jak on jest setki . Dla mnie to kolejna bujda i tyle.

 

Nie kupuje bajki ze wszystko pochodzi z kradzieży popatrzcie ile to mil $$$ musiał by być skradzione ..... jak faktycznie ktoś by okradł ludzi na taką skalę to było by głośno w mediach poważnych (TV,net ,radio ) ,była by podana informacja z jakich banków zostało to skradzione /kart itp itd ... a tym czasem cisza jak makiem zasiał od ponad 2 lat .... tylko co jakiś czas ukazuje się jakiś fantastyczny artykuł skąd się biorą tanie msp.

 

Chociaż nie powiem ten obecny (za linkowany) całkiem wiarygodny i nie zdziwię się jak zostanie potwierdzony .

Odnośnik do komentarza

Wyszło skąd się biorą tanie msp. http://www.cdaction....olski-slad.html :sleep:

Zróbcie z tym co chcecie, ja nawet nie zerknę na aukcje z tymi msp.

hehehe spokojnie .... nic nikomu nie udowodniono to raz , dwa to może być kolejny straszak .

3 . Jeśli to prawda to dla czego ms nie dział w tej sprawie... punkty można kupić dalej na aukcjach .

4. Jak podane jest w tym artykule koleś okradł babkę na +300$ , chodzi zapewne o goscia resseler79 koleś ma ponad 2000 tys sprzedanych aukcji z tymi msp.

zakładając ze wszystko pochodzi z kradzieży i liczac lekko to 300x2000 to koleś musiał ukraść 600000 $$$$ :D :D co jest niedożeczne bo przy takiej kwocie zwineli by typa w kilka godzin . A takich jak on jest setki . Dla mnie to kolejna bujda i tyle.

 

Nie kupuje bajki ze wszystko pochodzi z kradzieży popatrzcie ile to mil $$$ musiał by być skradzione ..... jak faktycznie ktoś by okradł ludzi na taką skalę to było by głośno w mediach poważnych (TV,net ,radio ) ,była by podana informacja z jakich banków zostało to skradzione /kart itp itd ... a tym czasem cisza jak makiem zasiał od ponad 2 lat .... tylko co jakiś czas ukazuje się jakiś fantastyczny artykuł skąd się biorą tanie msp.

 

Chociaż nie powiem ten obecny (za linkowany) całkiem wiarygodny i nie zdziwię się jak zostanie potwierdzony .

zwróć uwagę ile osób spamuje swoimi danymi, chociażby przy 'rzekomych generatorach msp', także myślę że to całkiem możliwe.

Odnośnik do komentarza

zwróć uwagę ile osób spamuje swoimi danymi, chociażby przy 'rzekomych generatorach msp', także myślę że to całkiem możliwe.

No i co z tego ? dane to jedno tu bardziej chodzi o domniemaną skalę owych kradzieży (sumy $$$ ) nie wmówisz mi ze to wszystko jest z kradzionych kart kredytowych .

 

Gość reseller79 dalej sprzedaje na allegro

http://allegro.pl/4000-msp-usa-microsoft-points-w-1-minute-automat-i2039712982.html

a to on jest włąśnie domniemanym podejrzanym zobacz ile ma sprzedanych aukcji ponad 7 tys terazz to pomnóż x 300$ ..... kopara opada prawda :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...