Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

ale jaja. wlasnie okazalo sie ze dostalem bana. na konsole i konto, za kupowanie kont z tradetang. aktualnie nie jestem jakos zalamany, ale czuje ze troche mnie sciska pod gardziolem...zwalszcza ze juz cieszylem sie na muti w nowe black ops, counter strike i kupilem nawet na dniach l4d2...ueee ;-(

 

z drugiej strony chyba teraz bede juz musial przesiasc sie na ps3...

 

wie ktos czy byla jakas "fala" banow czy pojedynczo wybrano moja konsole? gamertag tez zbanowany...

 

Daj fotkę zbanowanej konsoli (screen informacji jaka ci się wyświetla ) oraz screna wiadomości jaką dostałeś na emaila ....

 

Tylko nie pisz ze mail skasowany a konsoli nie da się odpalić .... to jak na razie każdy kto pisze o banie na ms poproszony o dowody urywa temat albo daje idiotyczne wymówki

Odnośnik do komentarza

1. screeny wstawie wieczorem, zaraz musze do roboty wychodzi - konsola odpala i mejl tej jest

 

2. kupilem tych kont chyba z 6, w calkiem duzych odstepach czysowych, i mam wrazenie ze ostatni zakup zpowodowal, ze dostalem bana.

 

3. konsola nie stracila calej wartosci, mysle ze ktos kto szuka uzywnego boxa do przerobienia, skusi sie na mojego za 600 zeta (2 pady i 250 gb hdd).

 

4. doloze 50 euro (za sprzedaz gier z xboxa) i mam ps3 i gt5, na ktore juz od dawna sie czaje.

 

Nie jest tak tragicznie. Szkoda jedynie mojego Gamertagu no i kurde jeszcze bym sobie pogral w miesiac albo dwa online...

 

Jak myslicie, ile takie pudlo jest teraz warte? Aha i moge dalej uzywac HDD o dziwo, nie mam HDDLocka, nawet moglem wczoraj zainstalowac Max Payne 3.

 

 

W sumie mejla juz moge teraz wstwaic bo wlasnie sprawdzalem poczte - sorry ze po niemiecku, ale tam mieszkam i tez mam Konot w DE - potem postaram sie o wersje ENG.

 

Tak w skrocie to napisali ze moje konto zostalo zablokowane bo albo probowalem "zekstrahowac" dane innych uzytkownikow albo uzywalem sieci Xbox Live do komercjalnych rzeczy (handel kontami, krecenie filmikow lets play?)

 

screen bana na Xboxie wieczorem

 

 

liveenforcement@microsoft.com

30. Jul (vor 3 Tagen)

cleardot.gif

 

 

Xbox LIVE

Benachrichtigung über eine dauerhafte Sperre: Kontodiebstahl, Phishing und/oder Anstiftung

 

[ ANTWORTEN SIE NICHT an diese E-Mail-Adresse. Sie wird nicht abgerufen. ]

Mit dieser E-Mail möchten wir Sie darüber informieren, dass Ihre Xbox LIVE-Kontoberechtigungen aufgrund von Versuchen, Kontoinformationen von anderen Spielern zu extrahieren, und/oder Versuchen, den Xbox LIVE-Dienst für kommerzielle Zwecke zu nutzen, dauerhaft gesperrt wurden. Dieses Verhalten wurde in Ihrem Profil, Ihren Aktivitäten und/oder Ihrer Kommunikation erkannt.

Das Verhalten, das diese Sperre verursachte, kann u.a. Folgendes umfassen:

  • Fragen nach dem Benutzernamen, dem Passwort oder persönlich identifizierbaren Informationen eines anderen Benutzers
  • Nicht genehmigte Gamertag-Wiederherstellung
  • Angebot, Xbox LIVE- oder Spieldienste für Microsoft Points oder Geld zu handeln

Das LIVE Enforcement Team erhielt Kenntnis über Ihr Verhalten durch Beschwerden anderer Xbox LIVE-Nutzer oder im Verlauf unseres Betriebs des Dienstes. Das LIVE Enforcement Team hat die Beschwerden und andere Nachweise bezüglich Ihres Verhaltens überprüft und festgestellt, dass es die Xbox LIVE-Nutzungsbedingungenund/oder die -Verhaltensregeln verletzt. Da Ihr Verhalten einen Verstoß darstellt, hat das LIVE Enforcement Team eine dauerhafte Sperre ausgesprochen.

Während Ihrer Sperre können Sie sich nicht bei Xbox LIVE anmelden. Ihre Xbox LIVE-Berechtigungen werden nicht wieder eingesetzt.

Der Kundensupport kann die Sperre nicht ändern oder nähere Informationen dazu liefern.

Microsoft erwartet, dass alle Kunden die Verhaltensregeln einhalten. Die Verhaltensregeln liefern Richtlinien für angemessenes Verhalten während der Nutzung des Dienstes.

Sie können die Xbox LIVE-Verhaltensregeln auf der Xbox LIVE-Steuerung unter den Xbox LIVE-Richtlinien in der Kontoverwaltung ansehen, oder indem Sie zuhttp://www.xbox.com/...deofconduct.htm gehen. Sie können die Xbox LIVE-Nutzungsbedingungen ansehen, indem Sie zu http://www.xbox.com/legal/livetou.htmgehen.

Hinweis: Wenn Sie kein Nutzer von Xbox LIVE sind, kann diese Sperre aufgrund Ihrer Aktivität in Zune Social verfügt worden sein. Sie können die Verhaltensregeln von Zune Social ansehen, indem Sie zu http://www.zune.net/...deofconduct.htm gehen. Sie können die Nutzungsbedingungen von Zune Social ansehen, indem Sie zuhttp://www.zune.net/...msofservice.htm gehen.

Vielen Dank,

LIVE Enforcement Team

 

[ 700/P/3/1BFA2132-CD66-458E-B3A2-F9EA9BD75B33/20120730-1829 ]

Odnośnik do komentarza

dokladnie. mejl ktory mozecie zobaczyc wyzej dostalem przy banie konta. na ban konsoli nie ma mejla. screena wiadomosci ktora wyswietla konsola przy probie polaczenia z Live podepne pozniej.

 

tak sie zastanawiam czy nie walic do handlarza z tradetang, ktory w akcji chwali sie, ze za jego konta nie ma banow - cos leciutko nie wyszlo.

 

tz microsoftem nie ma raczej sensu wogole nawet probowac cos. tak sie zastanawiam, ale z ciekwosci, bo bac nie mam sie czego, czy microsoft pociaga takich userow jak mnie to jakichs konsekwencji prawnych. wkoncu chodzi o karty kredytowe, prywatne dane itd.

 

nie zebym sie penial czy cos, bo wkoncu kto mi udowodni, ze to ja operowalem konsola...ale ciekawi mnie to :D

 

edit: to mi wyskakuje jak proboje polaczyc sie z livem...ogolne pieprzenie ze konsola zostala wykluczona z powodu zlamania regulaminu, ze majkrosoft z powodu ochrony uzytkownikow nie podaje powodu i ze nie ma sensu probowac walczyc, bo i tak mamy dluzsza palke.

 

9etdcew6.jpg

Edytowane przez Omnia
Odnośnik do komentarza

moze na 4 z 6 kont bylo gs i fl. w niektorych bylo nawet zapisane karty kredytowe. na jedno konto nawet ktos sie ciagle lopgowal... wiec nie jestem w szoku ze dostalem bana :-)

 

edit: krotki apdejt, box poszedl za 175 ojro a zyski poszly na rzecz wyciagniecia sony z kryzysu ;-) smutek i zal jest przytlumiony podnieta na GT5 ktore leci poczta do wujka.

Edytowane przez Omnia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie bede mial bana :D

XVal ban tester - POLECAM! :)

Program sprawdza czy konsola jest oflagowana.

https://play.google....iner.xval&hl=pl

 

drugi test

"Unplug HDD/Mem card and go to test xbox live connection.

Let it test, and deny the prompt to update your xbox and close the other prompt. Press Y after the two prompts and look at the Z: code

Z: 8015 - 1002 means you have not been flagged yet.

Z: 8015 - 190D means that your console has been flagged or banned.

Other codes are due to connection errors etc."

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie bede mial bana :D

XVal ban tester - POLECAM! :)

Program sprawdza czy konsola jest oflagowana.

https://play.google....iner.xval&hl=pl

 

drugi test

"Unplug HDD/Mem card and go to test xbox live connection.

Let it test, and deny the prompt to update your xbox and close the other prompt. Press Y after the two prompts and look at the Z: code

Z: 8015 - 1002 means you have not been flagged yet.

Z: 8015 - 190D means that your console has been flagged or banned.

Other codes are due to connection errors etc."

 

Czytaj między wierszami :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...