Skocz do zawartości

Strasznie tanie MS Points - skąd?


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gostek nadal kradnie o kuna... tyle czasu.

 

http://www.psxextrem...onto-xbox-live/

ehh... tak czytam twój, temat i czuję, że chyba jako jedyny cię rozumiem :/

Też raz kupiłem jedno takie konto, wtedy kiedy ich pochodzenie było nieco bardziej niewiadome. Teraz jak na to patrzę przez pryzmat czasu, rozumiem, że kupowanie takich kont (nawet jeśli jednak nie są skradzione) to czyste squrwysyństwo :( To rozumowanie na zasadzie " może kradzione, a może nie... co tam i tak nic nie stracę... ". :(

Odnośnik do komentarza

A co za problem kupic konto i zanim cokolwiek sciagniesz za punkty zobaczycz przez witryne, kiedy bylo zalozone, czy ma jakis gs, czy ma znajomych na FL. Do tej pory spotkalem sie tylko z jednym kolesiem, ktory najprawdopodobniej sprzedawal kradzione konta! Od razU zwrocil mi kase.

 

Konta zalozone 1 dzien wczesniej z nabitymi punktami po szyje i mailem typu abc haslem 123 sa takze kradzione? A te ktore sa dluzej, rozumiem ze koles zalozyl sobie konto, kupil 6 tys punktow, nie zagral w zadna gre i juz mu wykradli dane? Prosze was...Nie zdziwilbym sie, jak na koncu by wyszlo, ze sami pracownicy MS na boku rozprowadzaja punkty.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Konta zalozone 1 dzien wczesniej z nabitymi punktami po szyje i mailem typu abc haslem 123 sa takze kradzione? A te ktore sa dluzej, rozumiem ze koles zalozyl sobie konto, kupil 6 tys punktow, nie zagral w zadna gre i juz mu wykradli dane? Prosze was...Nie zdziwilbym sie, jak na koncu by wyszlo, ze sami pracownicy MS na boku rozprowadzaja punkty.

Tak, to też są punkty za kradzioną kasę. Zakładają nowe konta i przelewają na nie skradzione MSP dzięki Family Gold Pack ( http://www.xbox.com/en-us/Live/JoinLive/FamilyPackFAQ ).

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

napisze tak, zastanawiacie się dlaczego teraz są profile z grami do pobrania?:)

Nie z MSP, tylko też z grami już gotowymi? Banalnie prosta odpowiedź, nie każdy magazyn/gazeta ma pracowników zaufanych, jak ktoś ma wiedzę i aktualny dostęp do portalu xds.xbox.com może mieć to i owo, a później znając mechanizm spylać to na allegro, szczytem są przedstawiciele dużych korporacji, którzy nawet "nadstanowe" konsole czy "gifty" sprzedają, zamiast rozdawać czy wysłać do magazynów jako nagrody za coś tam.

 

Polska, tu się ciężko oddycha...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pomijając już fakt, że znane figury z polskiej branży opierniczają promki. Jak pewien znany redaktor, który za pseudonim ma nazwę choroby zakaźnej, spylał na allegro promki, a redaktorom ze swojego portalu wciskał kit, że nie ma promek bo przychodzą tylko na devkity XD

 

Trzeba być łajzą :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

tej wersji nie słyszałem, a ja oferowałem kita w zamian za promki na dev, a słyszałem że przychodzą tylko na retaile >_>

pomijając fakt, bardzo chciałem pracować po stronie MS/Edelman swego czasu, lecz cieszę się że mam miejsce w konkurencji i to w dziale który nie ma nic wspólnego z SCEP...

Fakt jest taki że promki i ps3test są bardziej rygorystycznie rozdawane od SCEP, jedyny przekręt to składki, żadnych Profili z Grami od nieuczciwych pracowników, jest to nie realne, ponieważ dostęp jest przez firewall/vpn a nie ogólny jak w polityce ms...

 

ps. może to zasługa tego że przedstawicielki SCEP to Kobiety, które nie widzą wszędzie interesu:)

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym sobie kupić trochę MSP. 6000 punktów za 70 zł to już jest podejrzanie tanio? W takim razie jakie kwoty są "normalne". Chce sobie kupić kilka pioseneczek do GH, ale wiadomo, jak już brać, to tak, by się najbardziej opłacało :P.

 

EDIT: A, teraz doczytałem kilka ciekawych szczegółów. Punkty muszę wydać w 24H, więc bankowo jakieś lewe :D. Ale nie uśmiecha mi się wydawać 150 zł na "tylko" 4200 pkt :(.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie kupić trochę MSP. 6000 punktów za 70 zł to już jest podejrzanie tanio? W takim razie jakie kwoty są "normalne". Chce sobie kupić kilka pioseneczek do GH, ale wiadomo, jak już brać, to tak, by się najbardziej opłacało :P.

 

EDIT: A, teraz doczytałem kilka ciekawych szczegółów. Punkty muszę wydać w 24H, więc bankowo jakieś lewe :D. Ale nie uśmiecha mi się wydawać 150 zł na "tylko" 4200 pkt :(.

 

4200msp kupisz za 120zł - np. tutaj :

http://muve.pl/xbox-360/karty-pre-paid-kody

poniżej 55/110zł za 2100/4200msp to już nie będzie legal - wykluczając jakieś , tańsze o max. 10-20% , pojedyńcze przyadki .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i jest chvjnia panowie dzisiaj w nocy dopadł mnie Ban hammer właśnie za MSP z tanich kont , nie chcę tu nikogo straszyć ale jeśli tak jak ja zrobiliście transfer licencji z takiego konta to chyba ban dotrze też do was więc jest przeje*ane :confused:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Gdybym nie był pewien to bym nie pisał, nie mogłem dostać za nic innego, konsoli nie mam przerobionej, save'ów nigdy nie modowałem a pozatym ostatnio dużo osób które korzystały z tanich punktów dostało bana

W spoilerze jest odpowiedź moderatora z forum xbox.com na podobne bany

 

 

This Xbox console has been permanently suspended from access to Xbox LIVE due to involvement in the purchase, sale, theft, or transfer of Xbox LIVE account(s). This conduct was discovered by an investigation into the activity occurring on the console.

The conduct that caused this ban may include, but is not limited to:

 

• Unauthorized account recovery or usage

 

• Unauthorized purchases/redemptions on an account

• Offering to buy, sell, lend, or transfer an account

• Attempts to commit fraud

To help avoid future account suspensions, please review the Xbox LIVE Code of Conduct and the Terms of Use here:

 

 

 

@DonSterydo przy próbie połączenia z Live'em wyskakuje info że konsola jest zbanowana.

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...