Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Grigori --> nie chce tu wywoływać jakiegoś dużego flejma, sam CoD już mi się dawno przejadł ale jedno mnie ciekawi:

 

Skoro CoDy to takie odgrzewane kotlety, to dlaczego niektórzy tak robią pod siebie na samą myśl o Killzone 3 i Resistance 3? Wszystko to FPSy.

 

Wracając: oby na gamescomie nie pokazywali więcej tych popierdółek. Rly, samymi Gearsami i Kinectem następnego roku nie zawojują.

Odnośnik do komentarza

Grigori --> nie chce tu wywoływać jakiegoś dużego flejma, sam CoD już mi się dawno przejadł ale jedno mnie ciekawi:

 

Skoro CoDy to takie odgrzewane kotlety, to dlaczego niektórzy tak robią pod siebie na samą myśl o Killzone 3 i Resistance 3? Wszystko to FPSy.

 

 

 

 

Nie jestem G , ale odpowiem. Ponieważ te gry nie wychodzą co rok i nie wyglądają prawie identycznie, a ich kampanie trwają więcej niż 5 h. Proste.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciekaw jestem co za dziwoląga wyklepie Crytek. Gra dostała plakietkę Microsoft Game Studios więc na PS3 nie wyjdzie. Pewnie wyjdzie za dwa lata dopiero. Oby z tym im wyszło lepiej niż z Crysis 2 bo ten zapowiada się strasznie nudno.

Odnośnik do komentarza

balon --> masz rację ;) Niestety, ale dla MS Call of Duty to bardzo ważna marka - sprzedaje się ona wyśmienicię w USA i UK (czyli bastionach Xboxa), a takimi zagrywkami jak ekskluzywne dodatki sprawiają, że jeszcze większy procent sprzedaży tej serii idzie na Xpudło - to dla nich czysty zysk, nawet wysilać swoich studiów nie trzeba... przykre.

Odnośnik do komentarza

Ojj po tylu latach wkońcu odbiło się Microsoftowi nie posiadanie praktycznie własnych studiów developerskich.

 

Gdy musieli wydać miliony dolarów na developing i produkcję Natala oraz pewnie i też sporą sumę na nowego xbox360 zabrakło kasy na to co było ich największym atutem w latach ubiegłych - wykupywanie od 3rd party developerów gier dla ich konsoli...

 

Były by własne studia w stylu Sony to by takich problemów nie mieli.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Z CoD chodziło o to, że do 2012 roku DLC w pierwszej kolejności będzie się ukazywać na X360...

 

Dla mnie konferencja pozamiatała, jednak muszę zastrzec, że ja do tego wszystkiego mam zupełnie inne podejście.

 

Kinect jest świetny. Podobają mi sięspołecznościowe funkcje, strzelanie fotek i automatyczne ładowanie ich na Facebooka. Sprzęt ten będzie inealnym dodatkiem do imprez wszelkiego rodzaju - domówki, firmówki, dodatkowe atrakcje na większych imprezach. Do tego obsluga komend dźwiękowych :potter:

 

Konferencję oglądałem od prezentacji Kinecta, ale z tego co czytam, to nic nowego raczej MS nie pokazało, co troszkę rozczarowuje, ale i tak dostaniemy świetne tytuły.

 

Nowy Xbox bardzo na plus, szczególnie w kontekście Kinecta i kompatybilności z tym sprzętem. 250 GB dysk to miód na moje uszy - dzięki teu moja biblioteka piosenek w RB będzie rosła w nieskończoność, gier z XBLA również. Wi-Fi to coś, bez czego ten sprzęt nie miałby racji bytu. Cena również est odpowiednia.

 

Zasadniczo jestem na duży plus. Czekam również na konferencje Ubi i EA :) Sony ze swoimi różczkami może iść walczyć na kijki z Wii !

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Grigori: Tak wycofują inne modele, ale ich cenę obniżają do 150$ i 250$. No i nie zamylaj, że chciałeś X360 kupić bo w to Ci nikt nie uwierzy :) Rozumiem, że obecne gry Cię nie interesują i myślałeś, że nagle zapowiedzą miliard gier na kolejne lata :D Jak nie chciałeś kupić dla gier, które wychodziły od 5 lat to i dla tych potencjalnych na 2011 byś nie kupił.

 

Ja tam będę się martwić pod koniec roku jak już. MS nie zapowiada gier na 10 lat naprzód. Może coś wyklepią :)

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałeś się też czemu nie wspomnieli o obniżce cen starych unitów; Elita i Arcade. Pewnie dlatego, że zwyczajnie wycofują je z produkcji i sklepy sprzedadzą to co mają na stanie po jakiej cenie uznają za słuszne, czyli pewnie po takiej samej w jakiej są teraz. I tyle jeśli chodzi i obniżkę.

Jakbys ogladal streama do konca to bys wiedzial ze wspomnieli. Greenberg mowil jak pokazywal Slima dokladnie. Arcade do 149.99$ a Elite do 249.99$.

 

EDIT: up@ byl szybszy :S

Edytowane przez kim
Odnośnik do komentarza

KOnfa MS to jednym słowem bieda. O 20:32 poszedłem mecz oglądać i nie czułem, że coś stracę. Jak się okazało nic nie straciłem. GOW3 i Halo Reach fajny gameplay, w Reach dodatkowo niezła muza a cała reszta mnie gó.wno obchodzi bo Kinect nie ma nic mi do zaoferowania. Na dzień dzisiejszy X360 ma mi do zaoferowania jedynie trzecią część ME oraz Reach. Cała reszta ekskluzywnego stuffu są dla mnie bezwartościowe. Klocka nie sprzedam ale następna moja konsola to będzie PS4 z natywnym Move jako głównym kontrolerem.

Odnośnik do komentarza

Ojj po tylu latach wkońcu odbiło się Microsoftowi nie posiadanie praktycznie własnych studiów developerskich.

 

Gdy musieli wydać miliony dolarów na developing i produkcję Natala oraz pewnie i też sporą sumę na nowego xbox360 zabrakło kasy na to co było ich największym atutem w latach ubiegłych - wykupywanie od 3rd party developerów gier dla ich konsoli...

 

Były by własne studia w stylu Sony to by takich problemów nie mieli.

 

Ficuś i inni, którzy sądzą, że Kinect to słaba inwestycja:

 

Pieniądze sąnie a hardkorowych graczach, tylko w morzu casuali, których takie zabawy przyciągają momentalnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy uważacie, ale moim zdaniem, kierunek który obierają obecne konsole idzie w stronę coraz większej izolacji ludzi od siebie. Zastanówmy się poważnie - który normalne i zdrowy człowiek woli wirtualny sport sam ze sobą?

Jeszcze dzieci chcą w to wciągnąć (dzisiejsza prezentacja z wirtualnym tygrysem). Przykre. Wolę już dzieci do zoo wziąć, niż im kupić grę, w której będą się podniecać tym, że poliże ich kilka pikseli, mimo oczywistego braku uczucia "lizania". To jest wszystko przykre, smutne i odrażające. Obrzydliwe bym nawet powiedział. Ogólnie cała ta zabawa "ruchowa" powoduje, że liżemy loda przez papierek. Bo ani nie pojeździmy naprawdę Ferrari, ani nie będziemy pływać obok siebie pontonem czy tam kajakiem. Nawiązuję tutaj do minionej konferencji. Wszystko to maksymalnie wciąga, a jednak nie istnieje, nic nie daje, i coraz bardziej izoluje. Gry przekraczają niebezpieczną granicę. Co innego pograć trochę zwykłym padem, przed TV, a co innego oddawać się machaniu rękami i nogami przed TV, udając, że przeżywamy fantastyczną przygodę, a tak naprawdę oszukujemy samych siebie. Nie dotyczy to już teraz bezpośrednio Microsoftu, ale również Nintendo i Sony. Osobiście jestem na nie i tylko czekać, aż ludzie ogłupieją do tego stopnia, że będą woleli ruchać wirtualne panienki z gry przed TV.

Odnośnik do komentarza
O ile jeszcze wczoraj myślałem nad kupnem Xboxa, dziś jestem pewien, że tego nie zrobię (chyba że kiedyś, żeby ograć wówczas już starocie), bo MS jasno i wyraźnie dał do zrozumienia, że mają w pupie corowych graczy. A na GC będzie na pewno powtórka z "rozrywki", bo to jeszcze przed premierą Natala, więc będą go wciąż usilnie promować. I co jeszcze pokażą. Ze dwa tytuły na 2011? O nie, nie warto w to inwestować teraz, a dobre czasy dla posiadaczy Xboxa się kończą.

 

Przestań biadolić i marudzić, jak nie chcesz zagrać w te kapitalne gry Twoja sprawa. A co do konferencji to dwa mega minusy:

 

-za dużo czasu poświęcili kinect, pokazali tylko jednego nowego exa, coś czuje że Sony jutro zaleje grami.

 

Prawda taka, że po GOW3 co będziemy grać? ja mam ps3, także dam radę !

Odnośnik do komentarza
Ficuś i inni, którzy sądzą, że Kinect to słaba inwestycja:

 

Pieniądze sąnie a hardkorowych graczach, tylko w morzu casuali, których takie zabawy przyciągają momentalnie.

 

ale ja w moim poście nie napisałem że Natal to słaba inwestycja...pewnie sprzeda się dobrze. Po prostu tłumaczę brak zapowiedzi dużych tytułów poza GoW3 i Halo. Z powodu kasy wydanej na wspomniane urządzenia Microsoft nie był w stanie szastać kasą tak jak w latach obecnych gdzie zgarnął dla siebie prawie wszystkie gry od 3rd party które kiedyś wychodziły tylko na playstation.

Odnośnik do komentarza

To teraz ja. Pierwsza część konferencji super, w końcu MGS Rising w akcji (świetny slasher się szykuje), fajny pokaz Gearsów trzecich, Halo Reach i CoD BO też super. Filmik z Fable III nie zachwycił, ale i tak zagram bo serię lubię. Gierka od Crytek intrygująca, ale za mało konkretu i za wcześnie by oceniać. Cały ten social bardzo fajny i w ogóle bajera, ale do mnie to nie trafia. Nie trafia też Kinect, chociaż w niektóre gierki bym pograł (ale nie za taką kasę). Byłem pewny że uderzą czymś mocnym po tych przydługich pokazach, ale się mocno przeliczyłem (np. ME3 byłby idealny żeby pozamiatać). Szkoda że wyciekły obrazki ze slimem, pewnie odbiór konferencji byłby ciut lepszy u ludzi. Konferencję oceniam więc na 6/10 w skali PE, ale o klocka jestem spokojny i wiem że jeszcze wiele świetnych gier przed nami. MS to tylko kolejna nastawiona na dużą kasę korporacja, musieli najwięcej czasu poświęcić czemuś co według nich przyniesie najwięcej kaski. Obawiam się że na konferencji Sony będzie podobnie (obym się mylił).

Odnośnik do komentarza

Ojj po tylu latach wkońcu odbiło się Microsoftowi nie posiadanie praktycznie własnych studiów developerskich.

 

Gdy musieli wydać miliony dolarów na developing i produkcję Natala oraz pewnie i też sporą sumę na nowego xbox360 zabrakło kasy na to co było ich największym atutem w latach ubiegłych - wykupywanie od 3rd party developerów gier dla ich konsoli...

 

Były by własne studia w stylu Sony to by takich problemów nie mieli.

Gdyby mieli, tak jak kiedyś np.

Bizzarre, Ensemble, Bioware, to pewnie zrobiliby (wypuściliby) na premiere Natala nie 15 gierek, tylko 30.

 

To nie wina studiów, to wina MS.

 

Co zrobiło w rok Turn10, w kilka lat Rare? Własnie jakieś popierdółki, dobrze że sprzedają innych bo gdyby Bungie albo Bioware robiło ciuchy dla awatarów czy inne popierdółki to chyba bym dostał zawału!

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
No dobrze, tego nie dosłyszałem. Ale jakbyś nie pamiętał, to już kilkakrotnie wspominałem o tym, że myślę o zakupie. A myślałem w kontekście, że czekam na jeszcze jedną obniżkę i upewnienie się, że MS wciąż interesuje się core'owymi graczami. Powiedzmy że obniżka jest faktem, chociaż w mojej mentalności kupowanie starego sprzętu tylko dlatego, że jest tańszy trochę kłóci się z rozsądkiem i ambicjami. A jeśli chodzi o drugą kwestię, to zobaczyłem tylko środkowy palec skierowany w moim kierunku. Dziwne że Wy go nie dostrzegacie.

 

Gadać to każdy może (szczególnie w necie).

 

Powiem jeszcze raz - jakbyś chciał kupić X360 to dla tych gier co przez te 5 lat wychodziły. Jeżeli przez ten długi okres i obecny bardzo dobry rok dla X360 się nie przekonałeś do konsoli to nic by Cię nie przekonało.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Game Trailers niby takie kontakty z MS ma, a filmików w HD nie mają zaraz po konferencji, wstyd :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...