Skocz do zawartości

E3 2010


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

black ops mnie nie interesuje, pierwszy mgs na xO b. fajny. nie wiem na ile ma on się do kanonu serii, ale szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi bo nie grałem od czasów jedynki - cieszę się po prostu, że mam kolejnego slashera na poziomie obok devil's third i ninja gaiden 3, halo reach wygląda dynamiczniej i mroczniej, singiel nigdy mnie w tej grze nie porywał, ale jaram się nieziemsko bitwami kosmicznymi, zwłaszcza, że gość z microsoftu w rozmowie na gt po konfie przebąkiwał coś o wariacji firefight w kosmosie on-line o_O. gears'ów nie lubię, ale prezentują się ciekawie i co-op na czterech z całą pewnością doda serii powiewu świeżości. fable 3 zapowiada się epicko, ale pewnie kolejny raz bez rewolucji choć hasło reklamowe to zręcznie sugeruje ;). gra od crytek to zapewne coś na kształt god of war z czego mogę się tylko cieszyć. kinect jako interfejs do dasha sprawdza się świetnie, z gier spodobało mi się tylko adventure i ta taneczna (jeśli się postarają to może być to prawdziwa rewolucja w gatunku, wreszcie będziemy tańczyć, a nie skakać), ale to i tak finansowo poza moim zasięgiem więc wyje.bka ogólnie.

 

największa beka była z tej dziewczynki - yeah you like that, don't u? xD.

 

gość w gt pokazywał jak wyjmuje się dysk, pokazywali też fragment gameplay'u z black ops jak na lince się wbijają przez okno. to co było w debut trailerze.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

konfa mega słaba, patrząc na HC EXy z 2010 jako na całość to nie jest źle, ba jest bardzo dobrze:

ME2, Metro 2033, Alan Wake, Splinter, Crackdown 2, Halo Reach, Fable 3

 

Ale przyszły rok to będzie zwyczajna tragedia.

Tylko Gears of War 3?

WTF?

 

Ten cały Kinect daje rade (dużo całkiem fajnych gierek dla każuali), ale go i tak nie kupie, no chyba że będe miał jakieś kilkuletnie dziecko do tego czasu.

 

Mam jeszcze nadzieje, że EA i Ubi zapowie po jakimś Exie na X360, już nawet nie musi być na 2010, ale na 2011 w przeciwym razie marnie widzę wojne na Exy z PS3.

 

Pomijając gry to usługi jak zawsze będą dawać rade (m. in. ESPN), prawdopodobnie Polski XBL.

Nowa wersja Xa też daje rade.

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Z dyskiem za(pipi)iście to rozwiązali. W obudowie i wyciągnał go w 2 sekundy jak wieczko otworzył :)

 

XBL PL na plus.

 

Z tą grą od Crytek to mi dali do myślenia. Ale gra jest w tak wczesnej fazie, że nawet nie są do końca pewni czy to TPP czy FPP :P

 

Zaskoczyli z tą premierą. No i jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć czy wywalają Arcade i Elite ? Bo jak dobrze słyszałem to Arcade ist kaput, nie wiem jak Elite, ale chyba oba bo zeszli z ceną do 150 i 250$

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dobra, trochę już na zimno

 

Nowy Xbox + polski live to super wiadomości. Aczkolwiek nowego modelu od razu nie kupię. Wygląd mógłby być lepszy - po co ten fortepianowy plastik? Wygląda tak samo źle jak PS3 Fat.

 

Exclusivy pokazane kopią dupsko konkretnie. Gearsy masakryczne, nowy MGS całkiem ciekawy, Halo Reach też wygląda super. Nowy ex od Cryteka - ok, tylko co to w ogóle jest?

 

A reszta? Kinnect o kant dupy potłuc.

 

Jestem zawiedziony że tak mało nowych gier dla hardkorowych graczy pokazali.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

konfa mega słaba, patrząc na HC EXy z 2010 jako na całość to nie jest źle, ba jest bardzo dobrze:

ME2, Metro 2033, Alan Wake, Splinter, Alan Wake, Crackdown 2, Halo Reach, Fable 3

 

Ale przyszły rok to będzie zwyczajna tragedia.

Tylko Gears of War 3?

WTF?

 

Ten cały Kinect daje rade (dużo całkiem fajnych gierek dla każuali), ale go i tak nie kupie, no chyba że będe miał jakieś kilkuletnie dziecko do tego czasu.

 

Mam jeszcze nadzieje, że EA i Ubi zapowie po jakimś Exie na X360, już nawet nie musi być na 2010, ale na 2011 w przeciwym razie marnie widzę wojne na Exy z PS3.

 

Pomijając gry to usługi jak zawsze będą dawać rade (m. in. ESPN), prawdopodobnie Polski XBL.

Nowa wersja Xa też daje rade.

 

no dokładnie rok 2010 jest bardzo dobry i można spać spokojnie ale 2011 eeee?

 

a o co chodziło z CODami i te daty 2010,11,12 ?

Odnośnik do komentarza

Tak, Xbox LIVE będzie w Polsce na 100%. Tu masz wywiad z Polygamii:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8013864,Nasz_wywiad__Xbox_Live_w_Polsce__pod_koniec_roku_.html?bo=1

Na konferencji powiedzieli tylko, że w każdym kraju w którym sprzedawane są X-y będzie LIVE. Czyli np Chorwacja nadal jest w (pipi)e.

 

Są na sali jacyś chętni ? ::::świerszcze::::

 

Ja właśnie oglądam pierwsze 20 min konfry, czyli to co ciekawe, bo główna strona GT padła. :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam się 2011 teraz nie przejmuję. Nie mieli żadnej niespodzianki na ten rok i szkoda.

Szkoda, ale...

Na E32009 mieli kilka niespodzianek i co to dało? Nic! 2009 dla Xa był cienki!

2010 pomimo słabej konferencji jest bardzo dobrym (o ile nie najlepszym) rokiem dla X0, XBL i POLAKÓW.

Co do 2011 to sie zobaczy. Za wcześnie o tym.

Wkurzyło mnie troche traktowanie tego Natala, wydawało mi się że na głównej konferencji będzie o nim mało (tym bardziej, że dzień wcześniej był jakiś show). Ponadto myślałem, że Natal to tylko dodatek do Xa, bez niego też będzie spoko, a tutaj po e3 2010 okazuje się że to głowny punkt programowy e32010 i ogólnie najważniejsza rzecz dla X0.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ja tam się 2011 teraz nie przejmuję. Nie mieli żadnej niespodzianki na ten rok i szkoda.

 

no ja też nie, będę się martwił na jesień po GC i TGS :D Same dobre wiadomości na konfie poza brakiem ceny natala i to że za dużo o casualach i pierdołach było zamiast mówić o konkretnych grach.

 

aha i rare robi sportówki - fail!

 

wygląda genialnie

 

http://www.youtube.com/watch?v=nm8nhVkIYDQ

Odnośnik do komentarza
Natal zamiata Move? Czym? Weź poczytaj co ludzie piszą o jego precyzyjności w porównaniu do Move. I bez podniety jakimś fitnessem, jakby to kogoś kręciło, to by sobie chodził na żywo na salę i oglądał tyłki panienek, a nie siebie w tv.

W zupełności się z Tobą zgadzam.Według mnie nie ma się czym zachwycać,a należy srodze napiętnować.Dojdzie do sytuacji,że będziemy mieć same casualowe gierki :unsure:

 

Może EA będzie ciekawszym dla widza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...