Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bym się śmiał jakby Dead Space 2 obsługiwał PS Move i był czasowym exem :D

Idę o browara, że obsługa PS Move to pewniak.

 

Jakiś zakład hehe? Ale, że ex to wątpię, raczej na pewno nie.

 

PS. A co z konfą aCTIVISION? Miała być o 6 i nie było? Na którą ją przenieśli?

 

@Yano

 

Dead Space 2.

Moim zdaniem DS2 na PS3 dostanie ekskluziwnie Dead Space:Extraction z obsługą PS MOVE.

Odnośnik do komentarza

Wymieniacie potencjalne gry na E3 2010 od Sony, fajnie, tylko jaki jest sens hypować się grami, które wyjdą dopiero za rok?

MS pokazał 3 mocne Exy z czego 2 wyjdą w 2010.

W 2010 na Xa wyszło/wyjdzie około 7-8 mocnych exów. Na PS3 około 4, Sony musi coś jeszcze wypuścić w tym roku.

Z 4 wcześniej zapowiedzianych 2 (Infamous 2 i KZ3) wyjdą w 2011r.

LBP2 wyjdzie raczej na pewno w 2010, Socom raczej też wyjdzie w 2010, może jeszcze Resi3? ale nic nie jest pewnego.

R* na E3 nie ma, więc Agenta nie pokażą.

 

Nie ma ch.ja we wsi, GT5 i Last Guardian muszą wyjść w 2010. W przeciwnym wypadku marnie widzę walkę z Xem :)

 

P.S. Tak sobie też myślałem, że Sony raczej też nie zaskoczy na E3 grami, ponieważ mają dużo tematów około growych - 3D w PS3, nowy soft, PS Move, PSP2?

Napewno przebiją słabą konfę M$, ale mam nadzieje, że czymś (HC grami) mnie zaskoczą.

Odnośnik do komentarza

Ja będę zadowolony jeśli w sieci w końcu pokażą gameplay z Deus Ex: Human Revolution. Szukam i nigdzie póki co nie ma.

Interesuje mnie też, czy Sony ogłosi jakieś nowe gry w ramach "odświeżania" starych serii. Team Ico collection to by było coś.

 

@ Jordan23Carolin: Sorry, ale z tych trzech ex'ów jedynie raczej GoW3 będzie masakrował rzeszę graczy. Halo i Fable to raczej będą gry bardziej wyczekiwane przez fanów niż ogół graczy. Zresztą potwierdzono jakiś czas temu, że Fable III wyjdzie na pc więc żaden z tego ex.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

Interesuje mnie też, czy Sony ogłosi jakieś nowe gry w ramach "odświeżania" starych serii. Team Ico collection to by było coś.

 

Ogłosi, Sly Coopera.

 

W 2010 na Xa wyszło/wyjdzie około 7-8 mocnych exów. Na PS3 około 4, Sony musi coś jeszcze wypuścić w tym roku.

 

WTF? Chyba coś ci się pomieszało. HR, GoW3, MNR, MAG, już masz 4 exc. wydane w pierwszym kwartale 2010.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

jeśli mam wyliczac ex Sony to GoW 3, MAG, HR, MNR, LBP 2, SOCOM 4 i wszystko wskazuje na to ze rowniez GT5...

wiec Jordan23Carolina jest troche wiecej niz 4 :) a moze byc wiecej

ciekawe czy bedzie jakis nowy soft do ps3

Źle się wyraziłem, chodziło mi o to, że Sony musi pokazać na E32010 i wypuścić jeszcze w tym roku kilka mocnych Exów na PS3.

Dotychczas wyszło ich 4.

LBP2 i Socom 4, są raczej pewne w 2010 - razem 6.

Do tego GT5 i Last Guardian i będzie po równo.

Wszyscy będą zadowoleni.

 

P.S. nic mi się nie pomieszało, po prostu źle to napisałem.

M$ 7-8 dobrych exów.

Sony 4 dobre exy + coś na E3.

Odnośnik do komentarza

@Jordan

 

Nic nie musi już w tym roku. Sony patrzy przyszłościowo.

Druga polowa tego roku to przede wszystkim mocne multiplatformy.

 

PS. Jakie M$ wypuścił 8 dobrych exów w tym roku? :blink:


 

No jeszcze 5 godzin do pogromu ;].

 

Odnośnie E3 to co tylko konfy N, Sony i Konami zostały ?

A co z 2k Games? Cholera mieli pokazać Mafie 2, The Darkness 2 zapowiedzieli ponad rok temu i dupa ;/

 

Coraz bardziej mi szkoda braku R* na E3. Ehhhh

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No bez jaj, pisząc o 4 exach wydanych w tym roku na PS3 miałem na myśli MAGA, God of Wara 3, Heavy Rain i ModNation Racer.

Po co wyskakujecie z grami z 2009 (Yakuza 3), crapowatym jRPGiem - WKC i jakimś arcadem nagranym na płytę i sprzedawanym jako pełny tytuł.

Na Xa też wyszły słabsze Exy, ale w tym zestawieniu je pominąłem.

 

PS. Jakich M$ wypuścił 8 dobrych exów w tym roku?

Pisałem o całości 2010 - bo już po konfie, więc można :)

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...