Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

no ale ne mozna stworzyc jednego tematu i tam spamowac do woli, a pozniej go usunac?

zawsze bylo pozytywnie jak mozna bylo poczytac czyjes szydzace posty, zdarzaly sie niezle rodzyny, wyluzujcie ;/

dodatkowo mam zablokowany shout

 

To napisz do Diabła. Sprawdzone info. Bo sam miałem bana (za L.K.) na shouta. :teehee:

 

A ogólnie zgadzam się, jak ludzie zaczną spamić na szałcie, to nikt nie nadąży tego czytać. Temat można na spokojnie przejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nie chce miec shouta, nie potrzebny mi, bede meczennikiem.

 

Ale na moje to walicie w ch,uja z tym zamknieciem tematu, pamietam jak wczoraj ze kwiczalem ze smiechu jak lysy pokazywał swoja hojowa gre z krabem ;/

zastanowcie sie, bo nie wiecie co czynicie, co za problem usunac temat nazajutrz, w sensie po e3.

 

chyba ze silnik nie wytrzyma.

 

albo jak hideo napierda,al z tlumaczem, tez byl temat otwarty ;/

 

ba, nawet gregori wtedy spamowal w nim ;/

 

edit 4: ;/

Odnośnik do komentarza

Gdyby te wszystkie gry, które Sony ostatnio zapowiedziało, zostawiło na konferencję na E3, to byłaby za(pipi)ista konfa, ale dla nas praktycznie nie ma to żadnego znaczenia, liczą się same gry. Ciekawe co w takim razie jeszcze ujrzymy podczas prezentacji. Liczę na Twisted Metal...

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Może zamiast trailerów na konfie zobaczymy gameplay GT5 i KZ3, trailery to mimo wszytko cenne minuty. Zwiastuny pójdą do sieci ludzie będą się cieszyć. Albo jest tak jak mówisz: nastawienie na 3D i Move...

 

Po za tym na konferencji nie może się znaleźć za dużo dobrych gier bo widz nie wiedziałby na czym się skupić.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

No to faktycznie Valve nas zaskoczyło -> http://www.gamezilla...oja-konferencje . To czy już mają niespodziankę czy nie to mi już zwisa, niech tylko pokażą trailer(a najlepiej gameplay) Portal 2. Ale najlepiej byłoby gdyby niespodzianką było zapowiedzenie P2 na PS3(i to faktycznie byłaby niespodzianka przed duże N, w końcu wiadomo jaki ma Valve stosunek do PS3).

 

Prawie zapomniałem o I am Alive od UBI(mam nadzieję, że Gamespot nie kłamie). Po klimatycznym trailerze(

) sprzed dwóch lat wiele sobie po tej grze obiecywałem(twórcy trafili wprost w moje gusta), ale potem te problemy z produkcją, w końcu zamiana dewelopera, to nigdy nie wychodzi grze na dobre(wystarczy zobaczyć co się z stało z ostatnim Splinter Cell). Teraz UBI musi pokazać coś więcej niż renderowany trailer, aby znowu przekonać osoby do tej produkcji. Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Portala ma niestety nie być, ale informacje w tej materii są bardzo sprzeczne. Valve każdego dnia mówi co innego.

 

Mam taką cichą nadzieję, że te informacje o odwoływaniu pokazu Portal to tylko głupie żarty GLaDOS ^_^, w końcu to byłoby w jej stylu.

 

A co do konfy Sony to mam takie samo zdanie jak Szymek. To co chciałem zapowiedzieli(LBP2, iF2 i M:A), jeśli na konferencji pokażą gameplaye z tych produkcji(wraz z TLG) to będzie już naprawdę świetnie, a nawet jeśli nie, a cała konferencja będzie o Move to też się nie obrażę(w końcu tak nas - 'hardcorowych' graczy - rozpieszczają przed E3), w końcu jeśli ma im to pomóc w promocji Move to proszę bardzo. Ważne, że Sony nadal na pierwszym miejscu stawia nas, a nie casuali, co udowodnili tymi licznymi zapowiedziami.

 

P.S. A to że trailer GT5(i nawet może premierę gry) pokazują przed konferencją to akurat wydaje mi się logiczne, bo śmieszne byłoby jakby zaś GT5(jak jest od paru lat) było główną atrakcją wieczoru.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

P.S. A to że trailer GT5(i nawet może premierę gry) pokazują przed konferencją to akurat wydaje mi się logiczne, bo śmieszne byłoby jakby zaś GT5(jak jest od paru lat) było główną atrakcją wieczoru.

 

To na pewno nie jest filmik równający się z poprzednimi, takie coś w sam raz przed wtorkiem.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw co nowego ogłoszą jeżeli chodzi o GT5. To znaczy co będzie oferował nowego.

Bo to chyba oczywiste, że mistrz Kaz ma już prawie gotowe GT5 ale implementuje jeszcze parę ficzerów. Obsługę Natala na przykład.

 

Albo potwierdzony udział Giant Enemy Crab na jednej z tras.

 

Ale tak czy srak, nie mogę się doczekać konfy Sony (no nie tylko Sony).

Chcę się obsrać jak rok temu przy U2.

 

Co oprócz K3, Infamous 2, Motorstrom: A., LBP2.

Pokażą Agenta?

 

Szczytem szczytów choć raczej nierealnym byłby Uncharted 3.............................ehhhhhhhhhhhhhhh.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...