Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No ale gdzie Ty porównujesz japońskie badziewiaki (w tej generacji) do takich złożonych światów/gier jak GTAIV czy RDR ;p

 

Jak to na co, na to że w ich grach najmniejsza pierdoła jest dopracowana do granic możliwości. W RDR to w ogóle mnie nie dziwi, że tyle kasy poszło. Choćby sam mo-cap zwierząt ile pewnie kosztował zresztą co chyba Houser wspominał. Koń na bieżni. Gdzie takie cuda znajdziesz ;]

 

100 $ co to dla Rockstar i tak im się zwróci.

 

I naprawdę Don nie wierzysz w to (odrzućmy wszystkie uprzedzenia ;]), że jeżeli Agent jest robiony od początku na Ps3 dajmy na to jeszcze ze wsparciem Sony. To nie będzie wyglądał o wiele lepiej niż miałby wyglądać gdyby był robiony na Xbox-ie?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

No ale gdzie Ty porównujesz japońskie badziewiaki (w tej generacji) do takich złożonych światów/gier jak GTAIV czy RDR ;p

 

Jak to na co, na to że w ich grach najmniejsza pierdoła jest dopracowana do granic możliwości. W RDR to w ogóle mnie nie dziwi, że tyle kasy poszło. Choćby sam mo-cap zwierząt ile pewnie kosztował zresztą co chyba Houser wspominał. Koń na bieżni. Gdzie takie cuda znajdziesz ;]

 

100 $ co to dla Rockstar i tak im się zwróci.

 

I naprawdę Don nie wierzysz w to (odrzućmy wszystkie uprzedzenia ;]), że jeżeli Agent jest robiony od początku na Ps3 dajmy na to jeszcze ze wsparciem Sony. To nie będzie wyglądał o wiele lepiej niż miałby wyglądać gdyby był robiony na Xbox-ie?

 

:lol: badziewiaki ? no ta...te gry przynajmniej nie mają + 2 doliczanego do oceny za znaczek Rockstars na okładce.

 

No i gry Rockstars nigdy nie zachwycały graficznie (RDR fajne widoczki i tyle).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

@SłupekPL: Mieli szmat czasu po GTAIV by poznać PS3; mieli budżet na poziomie 80-100mln $, a i tak nie zrobili tego tak jak powinni - wniosek jest jeden jak dla mnie. Tu nie chodzi o żadne uprzedzenia tylko wielu developerów pokazuje, że z czasem dało się nauczyć robić gry na PS3 i optymalizować kod tak jak na X360. R* jak widać się nie uczy.

Odnośnik do komentarza

@SłupekPL: Mieli szmat czasu po GTAIV by poznać PS3; mieli budżet na poziomie 80-100mln $, a i tak nie zrobili tego tak jak powinni - wniosek jest jeden jak dla mnie. Tu nie chodzi o żadne uprzedzenia tylko wielu developerów pokazuje, że z czasem dało się nauczyć robić gry na PS3 i optymalizować kod tak jak na X360. R* jak widać się nie uczy.

Ej ej chwila.

 

Mieli szmat czasu po GTAIV i to wyjdzie przy Agencie. Bo przecież RDR nie robi ekipa od GTAIV.

Poczekajmy do pokazu Agenta czy się nauczyli czy nie.

 

No ale gdzie Ty porównujesz japońskie badziewiaki (w tej generacji) do takich złożonych światów/gier jak GTAIV czy RDR ;p

 

Jak to na co, na to że w ich grach najmniejsza pierdoła jest dopracowana do granic możliwości. W RDR to w ogóle mnie nie dziwi, że tyle kasy poszło. Choćby sam mo-cap zwierząt ile pewnie kosztował zresztą co chyba Houser wspominał. Koń na bieżni. Gdzie takie cuda znajdziesz ;]

 

100 $ co to dla Rockstar i tak im się zwróci.

 

I naprawdę Don nie wierzysz w to (odrzućmy wszystkie uprzedzenia ;]), że jeżeli Agent jest robiony od początku na Ps3 dajmy na to jeszcze ze wsparciem Sony. To nie będzie wyglądał o wiele lepiej niż miałby wyglądać gdyby był robiony na Xbox-ie?

 

:lol: badziewiaki ? no ta...te gry przynajmniej nie mają + 2 doliczanego do oceny za znaczek Rockstars na okładce.

 

No i gry Rockstars nigdy nie zachwycały graficznie (RDR fajne widoczki i tyle).

Tak daddy badziewiaki. O ile GTAIV nie będę się kłócił czy zasługuje na 10 czy nie. Tak RDR trzeba być ślepym żeby nie docenić PRACY jaki włożono w ten tytuł. Ta gra zasługuje na 10 nawet gdyby robiła ją ekipa z biedronki. Znaczek R* nic nie ma do rzeczy. Zresztą właśnie przez GTAIV do RDR podchodzono o wiele ostrożniej.

 

Japonia leży w tej generacji. Rpg-i na dużych konsolach praktycznie nie istnieją a jak już wychodzą to próchna pokroju FF13. Gdzie taki RDR złożonością świata bije na łeb tego pseudo rpg-a.

 

Gry R* przy swojej złożoności i świecie zachwycają graficznie. Dobra koniec offtopa z mej strony.

Jak chcecie możemy dalej kontynuować wątek w console wars.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ktoś się pospieszył z tematem.

Czemu? W zeszłym roku praktycznie wszystkie ploty co do nowości Sony się sprawdziły. W tym może być podobnie.

A jednak będę się upierał. Ten temat zostanie zasypany domysłami i przeciekami. Potem powstanie nowy ala "E3 2010 Sony" i forum padnie ;D

 

 

Najważniejsze jest to, żeby R* na konferencji w LA pokazało jakiś fragmenty swojej nowej gry. Nikt nic nie wspomniał, że firma pokaże Agenta na E3. Równie dobrze może się pojawić dopiero podczas GC 2010.

Zapomniałem o tej grze. Ciekawe co to będzie?

Odnośnik do komentarza

Miło by było, gdyby Namco ogłosiło, że pracują nad nowym Ace Combat ale tym razem także na PS3. Po dzisiaj nie mogę przeboleć, że poprzednia część ukazała się wyłącznie na x360. No ale pewnie szanse na to, że to ogłoszą są nikłe, skoro mają w planach teraz wersję na PSP. Już wolałbym, gdyby wydali to na PS2 niż handhelda...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=RyFmxNLH0YA&feature=player_embedded

 

Po co tak się jarać PS3 jak PS4 już nadchodzi.

 

SCE zaprzeczyło jakoby to był ich materiał. Możliwe, że to reklama 3D (rewolucja na miarę PS4) albo fake. Wątpię, żeby Sony już teraz promowało PS4 wcześniej mówiąc o długoletnim cyklu życia PS3 oraz Move i 3D.

Odnośnik do komentarza

a ja mam ciagle nadzieje na psp2 ;) widze potencjal w tym. jak np taki htc laduje do komorek procki po 1ghz a do konca 2010 roku bedzie 2 rdzeniowy 1,5ghz dorzucic jakas grafe, baterie i takie psp2 powinno wytrzymac pare godzin gry ;)

Odnośnik do komentarza

a ja mam ciagle nadzieje na psp2 ;) widze potencjal w tym. jak np taki htc laduje do komorek procki po 1ghz a do konca 2010 roku bedzie 2 rdzeniowy 1,5ghz dorzucic jakas grafe, baterie i takie psp2 powinno wytrzymac pare godzin gry ;)

 

 

Tylko, że po sukcesie DS oraz iPhone widać, że to nie moc, a pomysł się liczy więc Sony zamiast w cyferki powinno zainwestować w coś pomysłowego albo wycofać się z rynku przenośnych konsol... DS popularnością i sprzedażą miażdży PSP.

Odnośnik do komentarza

Co do samej sprzedaży PSP (pomijając GOGO), nie jest źle. Może nie jest to wynik NDS (który pobił wszystkie gamboye), ale te sprzedane ok 60 mln szt. nie jest najgorszym wynikiem. Gorzej z grami i piractwem.

 

Żeby nie było off topu to też sobie życzę, aby dali jakieś info o PSP2, ale zdaję sobie sprawę, że może z tym być ciężko.

Odnośnik do komentarza

http://www.konami.jp/kojima_pro/e3_2010/

 

Ciachu, ciachu.. Rising?

 

http://e3.gamespot.com/e3-showfloor-map?tag=content_nav%253Bbooths

 

Nie wiem czy to może być prawdą, ale... Mass Effect 3, Dragon Age II, DoA5, FF Versus XIII...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak, jak co roku. Głupie pytanie.

 

Dziś wyciekły informacje o nowym modelu PS3 i jego wersji debug, co oznacza nową płytę główną. Numer kodowy CECH-25xx, co jest o tyle ciekawe, że może stanowić spory postęp względem standardowej slimki (CECH-20xx) i nawet nowiutkiego modelu 40nm (CECH-21xx).

Nie wiem czy to może mieć związek z E3, ale co tam. ;]

 

Na 95% niczego nie dowiesz się oficjalnie w tym roku. Dopiero co zaczynają wprowadzać CECH21XX, więc jak już to pewnie coś na początku 2011.

Odnośnik do komentarza

Tak, jak co roku. Głupie pytanie.

 

Dziś wyciekły informacje o nowym modelu PS3 i jego wersji debug, co oznacza nową płytę główną. Numer kodowy CECH-25xx, co jest o tyle ciekawe, że może stanowić spory postęp względem standardowej slimki (CECH-20xx) i nawet nowiutkiego modelu 40nm (CECH-21xx).

Nie wiem czy to może mieć związek z E3, ale co tam. ;]

 

http://www.thesixthaxis.com/2010/06/11/new-ps3-models-outed/

widze to jako obnizka do 199$ i zejscie na 32nm ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ale ne mozna stworzyc jednego tematu i tam spamowac do woli, a pozniej go usunac?

zawsze bylo pozytywnie jak mozna bylo poczytac czyjes szydzace posty, zdarzaly sie niezle rodzyny, wyluzujcie ;/

 

dodatkowo mam zablokowany shout

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...