Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Cena Move w europie:

* PlayStation Move motion controller ? Available as a standalone for 39.99 euros (MSRP)

* PlayStation Move, PlayStation Eye and starter disc ? 59.99 euros

Subcontroller: 29.99 euros.

PlayStation Eye: 29.99 euros.

 

Spodziewałem się, że jeśli w US 99$ to u nas 99euro. Miłe zaskoczenie.

http://blog.eu.playstation.com/2010/06/15/this-changes-everything-playstation-move-available-15th-september-2010/

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Edge o konferencji Sony: http://www.edge-online.com/features/analysis-sony-press-conference-0?

(w skrócie: było w porządku)

 

CVG o konfie: http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=251851

(w skrócie: było śmiesznie)

 

Cały zestaw Move (dildo x2) za 400 zł - zawsze mogło być gorzej :potter:

Odnośnik do komentarza

Na innych forach podniosła się krytyka pewnie fanboyów X że są opużnienia przy pokazie TIGER+MOVE. Wolę takie opóźnienia niż motyw z X i Kinetic gdzie urządzenie czyta mi w myślach i wyprzedza moje ruchy (taki sarkazm)

 

a na serio przynajmniej Sony pokazało prawdziwie działające urządzenie. Trochę się nakręciłem jak grał w golfa używając Move ale jakoś mi się nie uśmiech tylko dla Tigera wydawać 400 zł plus gra. Wszyscy jednak gracze skorzystają bo Move i gry 3D przedłużą życie tej generacji konsol :) i to jest najlepsza wiadomość.

 

Jak dla mnie to E3 to już nie to samo w Niemczech jest o wiele lepsze

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Konferencja jak dla mnie taka sobie, oczywiscie troche lepiej niz MS, nie moge porownac do Nintendo bo nie ogladalem akurat, ale chyba bardziej podobala mi sie konfa od EA.

Na + oczywiscie data gt5, ta gra chyba zyje jednak :P. Jeszcze 5 miesiecy ale jakos przetrzymam jak juz tyle przetrzymalem, rok temu jak zobaczylem U2 to pomyslalem "trzeba pomyslec nad konsolka w koncu, ile w koncu na piecu mozna grac" ale jak zobaczylem gt5 to od razu zdecydowalem ze biore, liczylem ze wyjdzie w listopadzie zeszlego roku i zakupilem konsole, no coz, troche wiecej trzeba bylo poczekac :P. Move mnie pozytywnie zaskoczyl a to glownie za sprawa tych niskich opoznien, fajna sprawa ale raczej niepredko zakupie chyba ze jakas fajna promocja sie okaze. Ciesze sie tez na Portala 2, chociaz bardziej liczylem na cos zwiazanego z HL ;P Infamous tez mnie chyba przekonal do siebie ponownie.

Na minus brak Last Guardiana bo na to tez w duzej mierze czekalem, znuzylo tez to ze taka duza czesc konfy przeznaczona move i 3d ewidentnie pod cusuali ale nie powinnismy narzekac, takie zabiegi przedluzaja zywotnosc naszej konsolki.

Odnośnik do komentarza

A co niektórym chodzi z tym 3D dla casuali? Przecież to żadna casualowa zabawka, a przyszłość gier. Natomiast jeżeli MOVE będzie bardzo precyzyjny, to również jego zaliczam jako przyszłość grania w FPSy.

 

Myślę, że po prostu niektórzy jak zwykle przypięli 3D łatkę "dla casuali", bo raz, że sami tego nie będą mieć, dwa, ich doświadczenie z 3D skończyło się na Media Markt.

 

Wkurza mnie gadka, że za dużo o MOVE i 3D gadają, bo uważam, że i tak za mało pokazali.

Odnośnik do komentarza

No move fajnie wypadł, sam czekam z niecierpliwością na premierę i fajne gry :)

 

Na wielki minus zasługuje brak vesperii po angielsku wśród zajawek wszystkich gier >.> i zero info o versusie; pozytywnie zaskoczyła mnie wiadomość o portalu 2, a więc co teraz ps3 jest fajne do pisania? a jeszcze z 2-3 miesiące temu było beee lol?

 

PSN+ jak dla mnie ok, troszkę zmartwił mnie brak cross game chat, ale tak czy siak wypróbuje na początek (chyba na starcie dają trial 3 miesiące?, dokupię 90 dni żeby dostać LBP i można testować pół roku) xD

Odnośnik do komentarza

ja tam jestem bardzo zadowolony z tego co wczoraj zobaczylem. Bardzo sceptycznie podchodzilem do move, a teraz wiem ze sprawie sobie nowa zabawke ;p 3D caly czas nie dla mnie, trzeba jeszcze poczekac.

 

Ogolnie sony pokazalo o wiele wiecej niz MS. Wypadlo troszke lepiej od nintendo, choc tam tez bylo niezle, naprawde niezle ;) E3 było naprawde fajne w tym roku

 

a Playstation plus? mam nadzieje ze bedzie duzo bajerow to na pewno subne

Odnośnik do komentarza

Przepiszę to co już gdzie indziej napisałem, ale Sony w tym roku bardzo ładnie zaprezentowało giereczki, z jednym tylko ale. Oprócz Twisted Metal zabrakło jakiegoś porządnego (pipi)bbbnięcia, że tak to ujmę. Wszystkie wielkie hity z KZ3 włącznie wypłynęły przed E3. Wyobraźcie sobie własne miny, gdybyście o nich się dowiedzieli na konferencji. No właśnie. Do reszty też mam mieszane uczucia. PS Move powoduje niesmak, głównie w sposobie w jakim Sony go reklamuje. O ile do Kevina nie można się przyczepić, bezsprzecznie była to postać tego E3, tak już do marketingowej gadki o wspaniałości i jedyności tego rozwiązania już nie. To samo przy zachwalaniu PSP. Rozumiem, że tak skonstruowany jest współczesny marketing, ale bardzo brzydko przypomina mi to czasy, gdy jeździłem po Sony w tym temacie jak po świeżym gówienku. Było to ładowanie gola do własnej bramki, gdy wszyscy zgromadzenia przed streamem, a także na sali zapewne doskonale zdawali sobie sprawę, że w tym momencie Sony wciska im bullshit. To samo tyczy się 3D z zakładaniem okularów włącznie, gdy dosłownie kilka godzin wcześniej Nintendo śmiało się z tego do rozpuku. Myślę, że PS Move uratowała prezentacja Sorcera. Działało to lepiej niż na Wiilocie bez M+, a z Wiilotem z M+ raczej nie ma porównania bo na dzień dzisiejszy na palcach jednej ręki można policzyć bibliotekę gier, która z tego korzysta. Przynajmniej to wniosło jakąś świeżość i zaciekawienie na polu, na którym o dziwo Nintendo się nie popisało (może gdyby prezentacja Zeldy się udała...).

Żarty z MS wyszły panu Kevinowi wyśmienicie. Gdyby nie on i to bardzo żartobliwe podejście, wszystko to co opisałem powyżej ciążyłoby nad Sony. Może zabrakło troszkę dostosowania konferencji do tego co pokazało wcześniej Nintendo, ale to już nikogo innego wina jak Sony, że chciało mieć ostatnią konferencję z wielkiej trójki.

Odnośnik do komentarza

Konfererencja Sony za nami, cóż nie była to najlepsza konfa tego E3 ani też najgorsza. Po prostu była dobra, pokazali nowy materiał z KZ3, ogłosili datę premiery GT5 (oby to była ostateczna), LBP2 zrobił na mnie duże wrażenie , kolekcja Sly też fajnie się zapowiada. Z innych rzeczy to oczywiście Move, który był dla Sony z pewnością najważniejszą częścią tego pokazu, co prawda całe te "zabawki" ruchowe mnie nie interesują to jednak muszę przyznać, że pokaz wyszedł im zdecydowanie lepiej od tej padaki M$ i nawet mnie zainteresował. Gierki też nawet lepsze od tych tygrysków i pontonów. Może coś z tego Move ciekawego wyjdzie.

Ja tam jestem zadowolony, teraz tylko liczę na to, że gdzieś na E3 pokazali gameplay z Deus Ex i mi to wystarczy.

Co się tyczy braku The Last Guardian to myślę, że na tegorocznym TGS coś zostanie zaprezentowane, a brak jakiegoś dużego killera na konfie Sony pokroju U2 z zeszłego roku mi nie przeszkadza. W końcu chyba nie sądziliście, że co roku będą pokazywać takie killery, takie gry nie powstają w tempie kolejnych gier Fifa, czy też innego tasiemca.

Odnośnik do komentarza

Jako człowiek nie posiadający jeszcze konsoli PS3 IMO konfa wypadła dość dobrze , lepiej niż MS choć zabrakło porządnego pierd.olnięcia. Move wypada narazie lepiej niż Kinect , zobaczymy jak w tym roku obie technologie sobie poradzą i co będą będą mieć do zaoferowania.

Bardzo mi się podobał gameplay z Dead Space 2 , rozwaliła mnie ta walka z tym bossem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...