Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pełny zestaw Move wychodzi 180$ <---- Śmiech na sali
Jak to obliczyłeś? 100$ za dildo, kamerę i navigator + 50 za drugie dildo, zestaw dildo + dildo 100$ (navigator nie jest do niczego potrzebny - można zastąpić DS3)

 

Ogólnie konfa miała wzloty i upadki. Ja za Jacke'iem nie przepadam ale nie był najgorszy (ale pod koniec był już chyba zmęczony bo strasznie przeciągał). Najlepsze momenty: Butler, iF2, początek niezły, Twisted Metal i clowny, w sumie prezentacja Move (Sorccery czy jak to się tam zwało, było w porządku) i Heroes on the Move; in minus: za dużo paplania, za mało trailerów z gier, wystąpienie EA, najbardziej brakowało MS3 - dało się go wyłowić z ogólnych trailerów ale powinny to jakoś huczniej ogłosić.

 

Brakowało jakiegoś większego przytupu - po tym jak pojawił się Butler myślałem że będzie już tylko lepiej ale trochę nie wyszło. W zeszłym roku było lepiej.

 

Właściwie to spodziewałem się a jakiegoś hardaware'owego ogłoszenia - sądząc po kolorowych padach na filmikach, może nowych kolorów PS3. Trochę rozczarowało mnie, że mają zamiar ciągnąć PSP jeszcze jakiś czas - już powinni się szykować do PSP2, a nie próbować ożywić "jedynkę".

 

W ogólnym rozrachunku:

 

Sony=EA=Ninny >>>> M$ >>>> Ubi

 

Chociaż Nintendo miało największą nowość na tych targach (3DS, które BTW już chcę) więc to chyba oni byli the best of the best :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najciekawsza konferencja(zaraz po niej EA). Dużo exclusivów, parę zaskoczeń(Portal 2, fu.ck yeah - mówiłem że tak będzie), trailery(iF2) i pokazy(KZ3, DS2), mało o Move, Kevin Butler i ogólnie konferencja udana. Jedyny minus to za mało o Motorstormie oraz, jak na razie, nieciekawy PSN Plus.

Nie wiem o co wam chodzi, że "lipa". Wam się chyba w dupach poprzewracało jeśli chcieliście U3. A TLG wiadomo, że będzie pokazany na TGS.

Mnie ogólnie Sony pozytywnie zaskoczyło, myślałem że będzie tylko Move, a tu konferencja skierowana do prawdziwych graczy. Brawo, Sony.

Odnośnik do komentarza

Plusy:

- Portal 2 na PS3!!! No i ten tłumaczący się Gabe :turned:

- GT5 z datą!

- LBP2 to mistrzostwo świata, ogroooom możliwości.

- Twisted Metal powraca!

- Świetny deal z EA. MoH z dodatkowym tytułem, świetnym MOH: Frontline, a DS2 z DS:E, które będzie wykorzystywać Move.

- KZ3 na poziomie jakim można było się spodziewać. Szkoda, że nic nie wspomnieli o multi.

- Ta gra pod Move z tym małym czarodziej lekko przekonała mnie do różdżek, a picie napoju... wow!

- Kevin rozwalił konferencje i ostro pojechał po M$. :teehee:

 

 

Minusy:

- Słaby trailer inFamous 2

- Gdzie zwiastun MS3?!

- Gdzie Last Guardian (pewnie poczekają do TGS).

- Mimo, że ciesze się z powrotu TM, to liczyłem na większe boom na sam koniec (np. Resistance 3).

 

PS. PSN+ zapowiada się ciekawie, będzie dostęp do bet (LBP2, KZ3).

Odnośnik do komentarza

Średniooooooooooo i to bardzo.

 

Lepiej niż M$ ale to żadne pocieszenie.

 

Jedyna niespodzianka to Portal 2. No i TM ale ten wygląda jak z Ps2; tragedia.

Fajny trailer Infamous 2.

O dziwo pokaz LBP2 mnie nie rozwalił. Bez szału choć wiem, że gra wymiata.

 

DS2 to chyba najlepszy punkt konfy włącznie z Extraction. Bioręęęęę

GT5 fajnie data premiery.............którą i tak przesuną.

 

PsMove fajnie, naprawdę fajnie to się prezentuje lepiej niż śmieszny Kinectic.

+ dobra cena.

Bundle z DS2 mają mnie.

 

Psn + przemilczę.

 

Butler wielki +.

K3 MASAKRA :wub:

 

Poniżej oczekiwań. Ot średnio.

Gdzie TLG, Agent, MS3.

Nic o U3 (choć to było do przewidzenia).

 

Ale i tak najlepiej z całej trójki M$, Sony, N.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Plus:

 

-KZ3, który zachowuje się identycznie jak 2, ale zawszy rydz niż nic, to póki co jedyna gra która mnie interesuje.

-Gry na MOVE nie tylko dla niedzielnych graczy.

-Portal 2 również na PS3

-Data premiery GT5

 

 

Minusy:

-Cała reszta, LBP2=Mario party, Twisted Metal i jego przeciętny stan techniczny.

 

A tak po za tym nuda jak nie wiem co, na konfie M$ był moment gdzie można było usnąć ale tu było tak przez większy czas trwania show. Gdy by KZ3 dali na koniec to, pierwsze 1h 20 minut można było usnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja pierdziele, niektórzy to chyba co innego widzieli.

 

Za 100$ macie JEDNO dildo + kamera i gierki.

Jak chcecie sobie pograć w bijatykę (czy chociażby strzelanie z łuku) to dokupujecie drugie dildo + 50$

 

To już macie 150$.

 

Z tym zestawem za 100$ to sobie najwyżej pogracie w golfa w którego pewnie żadne z was nie gra :P

Odnośnik do komentarza

Generalnie konferencja słabiutka, chociaż i tak do żenującego poziomu Microsoftu nawet się nie zbliżyła. Było dokładnie tak jak się obawiałem - godzina prezentacji Move'a, zaledwie kilka średnio ciekawych pokazówek gier i żadnych większych niespodzianek. Portal 2? LBP 2? Twisted Metal? Fajnie, ale gdzie do cholery The Last Guardian, gdzie ten szumnie zapowiadany as Capcomu, gdzie porządne pokazy gier na PSP? Gdzie PSP2? Beznadzieja. Nintendo wins the show.

 

Jedyna nadzieja w jutrzejszej konferencji Konami, jeżeli i ta zawiedzie to będzie najbardziej skopane E3 w całej jego historii.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, niektórzy to chyba co innego widzieli.

 

Za 100$ macie JEDNO dildo + kamera i gierki.

Jak chcecie sobie pograć w bijatykę (czy chociażby strzelanie z łuku) to dokupujecie drugie dildo + 50$

 

To już macie 150$.

 

Z tym zestawem za 100$ to sobie najwyżej pogracie w golfa w którego pewnie żadne z was nie gra :P

 

Pogram sobie w KZ3, DS2, Socom 4, RE5 i pewnie większość innych tytułów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie było to spełnieniem marzeń. Na szybko plusy i minusy:

 

+ Kevin

+ GT5, data, Top Gear, dzień i noc, zniszczenia

+ Konkretne gry na Move, dobra cena

+ Szok z Gabem

+ Dead Space 2 oraz niespodzianka

 

- Nudy z Move, PSN

- Brak Kaza i Tłumacza na scenie

- Słaba końcówka

- Brak Agenta

- Gdzie megaszoker?

 

TLG będzie na TGS...

Odnośnik do komentarza

Ekskluzywne dodatki do PS3 wersji takich gier jak MoH, DS2, AC:B (tu chyba chodzi tylko o bete) no i Mafia 2. Ładnie.

 

Soul, te mini gierki w LBP miały na celu tylko pokazać, że mamy dużo możliwości w tworzeniu różnych gier, zresztą później w trailerze była moment pokazujący klon Command & Conquer. W tej grze można stworzyć chyba wszystko. :blink:

Odnośnik do komentarza
Soul, te mini gierki w LBP miały na celu tylko pokazać, że mamy dużo możliwości w tworzeniu różnych gier, zresztą później w trailerze była moment pokazujący klon Command & Conquer. W tej grze można stworzyć chyba wszystko. :blink:

 

Ale na co to komu? jakieś mizerne mini gierki.

 

 

Dla mnie jedyne co to KZ 2,5 znaczy 3.

Odnośnik do komentarza

JEstem ogólnie zawiedziony tym E3. Każda z konferencji rok temu była lepsza. No może poza EA.

 

STRASZNY ŻAL że nie było Kazunoriego z tłumaczem. Boże, jaką ja miałem polewę rok temu z tych gifów z neogafa. Klawiatura była cała we łzach.

 

Wiem że Butler był od wprowadzenia humoru, ale dissowanie na MS z którego nic nie wynikało było żenujące. Pożywka dla fanbojów jedynie.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Grigori: Fakt, że Ty może będziesz mógł sobie kupić tylko jedno Move, ale prawda jest taka, że jak ktoś będzie chciał korzystać w pełni, a nie wybiórczo to będzie musiał wydać ok. 150$.

 

Generalnie to było trochę lepiej od M$ tyle tylko, że otoczka o niebo lepsza. Brakowało trochę jakiegoś tąpnięcia.

 

Butler na początku był cholernie śmieszny (z tymi ponczo i resztą), ale na koniec zrobił się żałosny.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

A tam Butler to akurat perełka konferencji Sony ;]

 

No słabo, słabo te E3.

Nie spodziewałem się, że multiplatformowa konfa EA najbardziej mi podpasi.

 

Sony czy M$ powinien pokazywać tylko exy na swoich konfach.

Nie podoba mi się podejście multiplatformowe czy prezentacje dlc ;/;/;/

 

Kiedy kończą się targi?

Odnośnik do komentarza
Gier pokazali więcej i lepsze niż MS, tylko mało swoich. Wyraźnie papugują z MSu sojusze z wydawcami third-party i pewnie jakieś plusy z tego będą, ale nie sprawi to, że będzie mi się lepiej grać w te gry, więc mnie to mało obchodzi.

 

M$: MGS:R, COD, GOW3, HR, Fable 3, Codename Kingdoms, Nowa Forza, co daje 5 exów.

Sony: KZ 2,5 ops 3, INF2, LBP2, MOH, DS2, ACB, Portal 2, GT5, TM ( które wygląda mocno przeciętnie) co daje 5 exy no ale była mowa o MotorStormie to 6, Sly coś tam niech sobie wsadzą w d*&^%

 

Co do samych gier kwestia gustu, mi leżą bardziej te na Xbox'a, z PS'a tylko Killzone ;)

 

Na pewno lepiej wypada lineup gier na move niż na Kinect.

 

Zaś sama konfa, wiała bardziej nudą.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze o konferencji Nintendo.

 

To oni według mnie byli najbardziej treściwi i zaprezentowali najwięcej szokerów. Plusy i minusy:

 

+ Reggi mój idol

+ Zelda

+ Miyamoto i bug

+ Mickey i na prawdę fajny pomysł

+ Donkey Kong jak z SNESa

+ Kirby i fajny pomysł na grafikę

+ Samus i fajny zwiastun

+ 3DS, filmy w 3D, support

+ ładne dziewczyny z 3DS, nic więcej dodać

 

- Kojima by sobie darował

- smuty

- Miiludki

- Bond wygląda graficznie jak z N64

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...