Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Sony ma dużo do pokazania, na pewno więcej od M$ i jestem ciekaw czym jeszcze dziś zaskoczą, mam nadzieje, że pokażą więcej nowych gier niż zrobił to microsoft bo pokazał aż całe dwie( nie biorą pod uwagę tych z kinect)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

lol, przesadzasz, no ale czego tu można się spodziewać po fanie Sony.

 

Co do Dead Space 2, to wydaje mi się, że to coś większego niż sama obsługa move, wczoraj na konferencji EA nie było nawet mowy o X360, okładka gry była pokazana na pudełku PS3, a reszta gier na konfie jasno dawała do zrozumienia, że zagramy sobie w nie na obu platformach.

Odnośnik do komentarza

Biednie? Lol

Wczoraj zrobiłem małe podsumowanie przed snem.

MS pokazał 6 gier, z czego 4 to exy.

Sony już pokazało: Killzone, LBP, inFamous, Motorstorm, SOCOM, GT5 i wszystkie te gry można liczyć, że zagoszczą w tej czy innej formie na konferencji. Dalej co nam się jeszcze szykuje: Last Guardian, Patapony, PixelJunk Shooter 2. Może: nowa gra od Jeffiego, Agent, FFVersus. Do tego na pewno ze 2-3 gry o których nie pomyślałem, albo niespodzianki.

Lineup 2010-2011 już teraz jest tak gorący, czy starczyłby na 3 lata, a w porównaniu do tego co pokazał MS to nawet na 4.

(...)

Jedyne jakieś tam zaskoczeniem od M$, to Rising i Kingdom(choć ten drugi to jedna wielka niewiadoma). Reszta nie zaskoczyła niczym nowym, ciekawym. Nawet strasznie rewolucyjny Fable 3 został pokazany w formie trailera, ktory równie dobrze mógłby być trailerem dwójki. W ogóle dziwię się gdzie się podział Milo??? Czyżby ten (nie)sławny trailer z poprzedniego roku to był fake??

 

I właśnie dlatego mówiłem, że Sony ma teraz szanse pokazać klasę. Choć na taką ucztę jaką Ty mówisz po prostu nie ma na co liczyć. Jasne że każdy chciałby takiej konferencji, ale bądźmy realistami. Na E3 jak na razie nic nie było o Move, więc Sony musi pokazać potencjalnym klientom, którzy nie mają bladego pojęcia co to jest(czyt. casuale) z czym to się je, czy to się opłaca i ile radości to daje. Więc na te trzy tytuły 'może' nie ma szans, ale jeśli coś nie zostało jeszcze zapowiedziane to pewnie jakaś popierdółka na Mova właśnie. Pewnie konferencja rozłoży się tak: pół godziny - prezentacje(trailery czy gameplaye) normalnych gier, a godzina dla Move.

Odnośnik do komentarza

Ale bym się śmiał jakby Dead Space 2 obsługiwał PS Move i był czasowym exem :D

Idę o browara, że obsługa PS Move to pewniak.

 

Jakiś zakład hehe? Ale, że ex to wątpię, raczej na pewno nie.

 

PS. A co z konfą aCTIVISION? Miała być o 6 i nie było? Na którą ją przenieśli?

 

@Yano

 

Dead Space 2.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@MBeniek: Milo zmienił się w tygryska. Oto zagadka z poprzedniego E3, gdzie ludzie zastanawiali się jak to będzie z rozpoznawaniem mowy przez wirtualnego odpowiednika człowieka. Wczoraj mięliśmy odpowiedź - zdegradowano inteligencję wirtualnej persony do zwierzęcia, a więc od razu odpada reakcja na skomplikowane operacje czy zachowania inne od lizania się po jądrach.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Ale bym się śmiał jakby Dead Space 2 obsługiwał PS Move i był czasowym exem :D

 

PS. A co z konfą aCTIVISION? Miała być o 6 i nie było? Na którą ją przenieśli?

 

No konfy faktycznie nie było, po Acti sobie jakiś koncert zorganizowało, i pomiędzy poszczególnymi piosenkami wspominali coś o grach(bez żadnych konkretów). Ale nie wiem czy była gdzieś transmisja video, ale w sumie po co takie coś oglądać??

Odnośnik do komentarza

W ogóle dziwię się gdzie się podział Milo??? Czyżby ten (nie)sławny trailer z poprzedniego roku to był fake??

Jasne, że tak. Filmik o Milo to była reżyserka. Udało im się zrobić AI sięgającą inteligencji zwierzęcia, więc projekt się zmienił.

 

Ale bym się śmiał jakby Dead Space 2 obsługiwał PS Move i był czasowym exem :D

Idę o browara, że obsługa PS Move to pewniak.

 

Jakiś zakład hehe? Ale, że ex to wątpię, raczej na pewno nie.

Obsługa będzie, będzie. Z exa się zlewam, ale jakby był to bym ze śmiechu nie wstał :D

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news-1403-I_Am_Alive_rzeczywiscie_zyje!.html I Am Alive rzeczywiście żyje!

 

Nie ma tematu gry (dziwne) to dam tu.

 

Też bzdura z tą grą do potęgi. Najpierw zachęcili, zrobili ciśnienie potem zlali projekt.

Niby wiosna 2011.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...