Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Ten "pełny" zestaw za 99$ to dildos, gra + kamera. Do tego musisz sobie jeszcze osobno gruchę dokupić za kolejne 30 baksów. Dodaj do tego bardzo uczciwy przelicznik 1$ = 1 euro i mamy 130 euro za pełen zestaw = 520 zł DLA JEDNEGO GRACZA. Niefajnie.

 

dolicz do tego jeszcze koszty drugiej pałki 50$ bo niektóre gry wymagają dwóch = ponad 600zł dla jednego gracza :woot:

 

po konfie MS nie sądziłem że z Sony będzie jeszcze gorzej :D

Odnośnik do komentarza

O wiele lepsza konfa od MS, ale niestety liczyłem na więcej. Przede wszystkim zabrakło Agenta i The last guardian. Nie mam pojecia dlaczego Sony nie pwoiedziało nic zwłaszcza o Agencie. :/

Move jest całkiem fajne. Widać, że ma duży potencjał i jeśli zaczną wychodzić ciekawe gry, to kupie ten kontroler. Zwłaszcza interesuje mnie Heroes on the Move. :]

Najlepsza gra na konfie, to LBP 2. Ileż ta gra będzie mieć możliwości - masakra. MM to niesamowity developer.

Rozczarowałem się, że nie było takiego pokazu GT5 jak rok temu GTmobile, ale przynajmniej jest data premiery.

 

Ogólnie Sony wypadło gorzej niż rok temu, ale przynajmniej było dość dobrze, a nie jak u MS żałośnie.

Odnośnik do komentarza

 

M$: MGS:R, COD, GOW3, HR, Fable 3, Codename Kingdoms, Nowa Forza, co daje 5 exów.

 

 

Ummm, znaczy co? Wg ciebie MGS: Rising i nowy COD to exkluziwy dla X-kloca? Aha.

 

A co do samej konfy, to była bardzo przeciętna. Ale - jak ktoś już tu rzekł - być może po prostu w dupach się przewraca, bo słabo to wypada zwłaszcza w kontekście zezłorocznej konferencji. Nie było niczego od Niegrzecznego Psa, nie było niczego od Insomniac, nie było niczego od Team Ico.

Smaki mam na: Heroes on the move, LBP2, Motorstorm3, GT5, Dead Space2+Extraction. I to raczej tyle.

Odnośnik do komentarza

Konferencja Sony choć średnia to nadal nie rozumiem w czym niby N było lepsze :blink:

 

Jeszcze jedna rzecz fajnie, że zapowiedzieli Sly: Collection.

Ale nie mogli coś szerzej pogadać o Collectionach. Jakie gry planują powypuszczać itd.

 

Czemu taki trailer MS3 znalazł się po konfie :blink:

 

Dziwna ta polityka.

 

Edit: Czy info o nowym firmware.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

M$: MGS:R, COD, GOW3, HR, Fable 3, Codename Kingdoms, Nowa Forza, co daje 5 exów.

 

 

Ummm, znaczy co? Wg ciebie MGS: Rising i nowy COD to exkluziwy dla X-kloca? Aha.

 

 

 

 

Pomogę, bo widzę nie radzisz sobie.

 

edit: widzę nie Ty jeden LOL.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

M$: MGS:R, COD, GOW3, HR, Fable 3, Codename Kingdoms, Nowa Forza, co daje 5 exów.

 

 

Ummm, znaczy co? Wg ciebie MGS: Rising i nowy COD to exkluziwy dla X-kloca? Aha.

 

 

 

 

Pomogę, bo widzę nie radzisz sobie.

 

edit: widzę nie Ty jeden LOL.

 

Dzięki, nie wiem co bym bez ciebie zrobił;-) Po przeczytaniu twego posta odniosłem wrażenie, że wymieniasz ekskluziwy dla Sony i MS, nie zwracając uwagę na podane przez ciebie liczby exów. Ot, ująłęś to w nazbyt zawoalowany sposób.

Edytowane przez MBMaster
Odnośnik do komentarza

Konferencja Sony choć średnia to nadal nie rozumiem w czym niby N było lepsze :blink:

 

W grach dla 15 latków.

 

The Winner of the Big Three E3 Conferences | Meodia.com

http://meodia.com/article/229/so-who-won-e3-2010/

 

podsumowanie

 

Killzone 3, GT5, SOCOM 4, Twisted Metal, LBP2, and More Show Why Sony is the King of Exclusives

http://www.explicitgamer.com/article/killzone-3-final-fantasy-xiv-infamous-2-gran-turismo-5-little-big-planet-2-socom-4-and-twisted-metal-show-why-sony-is-still-king-of-exclusives

Odnośnik do komentarza
Dzięki, nie wiem co bym bez ciebie zrobił;-) Po przeczytaniu twego posta odniosłem wrażenie, że wymieniasz ekskluziwy dla Sony i MS, nie zwracając uwagę na podane przez ciebie liczby exów. Ot, ująłęś to w nazbyt zawoalowany sposób.

 

Wypisałem 7 tytułów, z czego każdy wie, że COD i MGSR nie miał być i nigdy nie będzie exem :whistling: Wydawało mi się, że niema w tym nic skomplikowanego.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Dzięki, nie wiem co bym bez ciebie zrobił;-) Po przeczytaniu twego posta odniosłem wrażenie, że wymieniasz ekskluziwy dla Sony i MS, nie zwracając uwagę na podane przez ciebie liczby exów. Ot, ująłęś to w nazbyt zawoalowany sposób.

 

Wypisałem 7 tytułów, z czego każdy wie, że COD i MGSR nie miał być i nigdy nie będzie exem :whistling: Wydawało mi się, że niema w tym nic skomplikowanego.

 

EOT.

 

Tak, to, że owe tytuły, nie są ekskluziwami to tzw oczywista oczywistość (cytując klasyka), jednak Twoja osoba, jawiąca mnie się jako rasowy fanboj Xklocka mogła dopuscić się pewnej manipulacji. Na szczeście tak się nie stało, teraz spokojnie możemy rozejść się do swoich zajęć, albowiem wszystko dobrze się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, też chciałbym sobie wmówić, tak jak niektórzy, że konferencja była nudna i nic nie było ciekawego. Niestety tak nie było. Multum świetnych gier i informacji. A jak ktoś pisze, że Move nie zrobiło na nim wrażenia to albo nie ma pieniędzy albo ma coś z głową. Oczywiście można było dać więcej ale Sony przedstawiło kierunek w jakim to będzie szło.

 

Ja rozczarowałem się PSN+. Kolejny skok na kasę osób z grubym portfelem. Ja i tak zostaje przy zwykłej opcji. 200 zł za jakieś Minisy i dostęp do wersji beta.

 

Twisted Metal ma klimat, którego nie ma w żadnej innej grze. I to wszystko niestety. Cała reszta jak za czasów PS One. Kiedyś grałem TM Black i Vigilate 8 bije tą grę pod względem gameplayu na głowę. Od tamtego czasu w tej grze nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Tak, to, że owe tytuły, nie są ekskluziwami to tzw oczywista oczywistość (cytując klasyka), jednak Twoja osoba, jawiąca mnie się jako rasowy fanboj Xklocka mogła dopuscić się pewnej manipulacji. Na szczeście tak się nie stało, teraz spokojnie możemy rozejść się do swoich zajęć, albowiem wszystko dobrze się skończyło.

 

Jestem na tym forum 8 lat i mam już trochę lat na karku, więc nie wiem skąd takie przypuszczenia, nie lubię jak ktoś robi ze mnie kogoś kim nie jestem.

 

peace!

 

F3 bedzie tez na pc

 

Życie, na ps3 nie pograsz ;P więc still count ;)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Więc tak, chwilę po konferencji byłem wkurwiony, że nie pokazali The Last Guardian. Ale później przemyślałem na spokojnie to co pokazano i okazuje się, że nie było wcale tak źle.

 

Na plus:

 

- Na początku świetny pokaz gameplay'u z Killzone 3, może nie skopał mi jaj jak przed rokiem Uncharted 2 i akcja ze śmigłowcem, ale i tak robił wrażenie

- Nowa gra na Move z bohaterami platformówek Sony (Sly, Jak, Daxter, Ratchet) w jednej grze, czemu nie?

- Fatality Kung Lao z nowego Mortala, a co!

- Sly Collection (cała trylogia z PS2)

- EA pokazało takiego sobie MoH'a i świetną walkę z Dead Space 2

- w końcu data premiery GT5 xD

- trailer Infamous 2 (chociaż niewiele pokazali)

- nowy Twisted Metal

- dobry pokaz LBP 2

- teaser z GoW Ghost Of Sparta i coś tam było widać przez ułamki sekund w pokazie gier na PSP

na minus:

 

- brak The Last Guardian

- co z zapowiedzianym przed rokiem RE na PSP?

- zabrakło jakiegoś mocnego pierdolnięcia (Uncharted 3, albo podkupienie jakiejś gry)

- zbyt długi pokaz PS Move, plusem jest to, że pokazywali to na normalnych grach (jakiś klon Pottera, golf) w odróżnieniu do Kinecta z popierdółkami pokroju zjazdu na pontonie, czy lizanie przez tygrysa

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że przemówienie Kevina Butlera na E3 było dla niego tylko rozgrzewką. Niestety przekonał się o tym Larry Hryb znany graczom przede wszystkim jako major nelson, który postanowił zaprosić Kevina do stanowiska Xboksa na E3. Odpowiedź Kevina po raz kolejny dowodzi, jego przekozackiego poczucia humoru i tego, gdzie ma Kinect i Xboksa 360.

http://www.ps3site.pl/e3-2010-kevin-that-was-epic/47595/

:lol:

 

Ta przemowa przejdzie do historii.

http://www.ps3site.pl/e3-2010-zwyciezca-tegorocznego-e3-jest/47592/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...