Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko sposób na rozgrywkę to zajebali chyba z bety RE4. Tam tez Leon oświetlał sobie pomieszczenie latarką i przy okazji mierzył podobnie z gnata.

No bo na używanie latarki i pistoletu trzeba wykupić licencję, nie?

 

Ja na razie nadrabiam poprzednie części. Byłoby super jakby wyszło SH: Shattered Memories na PS3.

 

 

No jasne, że muszą. Dla mnie wygląda to trochę podobnie i tyle, mało tego, żałuję, że Capcom nie wykorzystał tej wersji finalnie.

 

 

A jeśli już mowa o Capcom, to powtórzę się, no ale co z tą zapowiedzią nowej gry, tyle było szumu wokół tego tematu, a tutaj nadal cisza. Bo chyba nie chodziło o Resident Evil Revelations.

Odnośnik do komentarza

Konferencje E3 okiem ?fanboja?

Znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów i uznawany przez co bardziej złośliwych "fanbojem Xboxa 360 i Halo", Zeratul, komentuje wydarzenia z minionych konferencji konsolowych potentatów. Myślicie, że tradycyjnie faworyzuje Microsoft? Nic bardziej mylnego! Sprawdźcie kto jego subiektywnym zdaniem zawiódł, a kto w tym roku wygrał rywalizację.

http://www.ps3site.pl/konferencje-e3-okiem-fanboja/47644/

Odnośnik do komentarza

Konferencje E3 okiem ?fanboja?

Znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów i uznawany przez co bardziej złośliwych "fanbojem Xboxa 360 i Halo", Zeratul, komentuje wydarzenia z minionych konferencji konsolowych potentatów. Myślicie, że tradycyjnie faworyzuje Microsoft? Nic bardziej mylnego! Sprawdźcie kto jego subiektywnym zdaniem zawiódł, a kto w tym roku wygrał rywalizację.

http://www.ps3site.pl/konferencje-e3-okiem-fanboja/47644/

ale sie porobilo... zeratul chwali sony, a yeti linkuje wpisy zeratula. Za 2 lata koniec swiata

 

najwiekszy zarzut do sony to brak resistance 3

Odnośnik do komentarza

Czego brakowało z gier pewniaków, które nie miały jeszcze porządnego albo nawet żadnego debiutu?

 

TLG

Resi 3

Starhawka

Agenta

FFVs

 

o Uncharted 3 jeszcze nie myślę.

 

No ja dodałbym do tej listy te gry.

 

Beyond Good & Evil 2

Nieujawniona gra od Capcom, to po prostu są jaja, po co tyle o tym gadali, jeśli nic nie ujawnili

Resident Evil na PSP (zapowiedziano to przed rokiem, od tamtej pory cisza w temacie)

Odnośnik do komentarza

IGN wybrał już zwycięzców E3.

 

http://uk.games.ign..../1094418p1.html

 

Grą targów (i przy okazji najlepszą strzelanką) został Rage, a innym wyróżnionym tytułem jest Portal 2(najlepsza gra na PS3, X360, PC i logiczna). Najlepsza gra na Wii to Epic Mickey.

 

 

Jeśli co do Portala 2 się w 100% zgadzam, to nie rozumiem czemu grą targów został Rage. Z tam nominowanych o wiele bardziej zasługuje P2(skoro zdobył te inne nagrody) albo Dead Space 2. Co do strzelanki to też sądzę, że źle wybrali bo jedyny jak dla mnie słuszny wybór to albo KZ3 albo polski Bulletstorm.

 

 

Na gamespot gry jeszcze walczą o najlepszą grę targów, można jeszcze nominować. O dziwo wygrywa Wiedźmin 2(z czego się cieszę).

 

 

A Waszym zdaniem? Która gra zdominowała tegoroczne E3??

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

IGN wybrał już zwycięzców E3.

 

http://uk.games.ign..../1094418p1.html

 

Grą targów (i przy okazji najlepszą strzelanką) został Rage, a innym wyróżnionym tytułem jest Portal 2(najlepsza gra na PS3, X360, PC i logiczna). Najlepsza gra na Wii to Epic Mickey.

 

 

Jeśli co do Portala 2 się w 100% zgadzam, to nie rozumiem czemu grą targów został Rage. Z tam nominowanych o wiele bardziej zasługuje P2(skoro zdobył te inne nagrody) albo Dead Space 2. Co do strzelanki to też sądzę, że źle wybrali bo jedyny jak dla mnie słuszny wybór to albo KZ3 albo polski Bulletstorm.

 

 

Na gamespot gry jeszcze walczą o najlepszą grę targów, można jeszcze nominować. O dziwo wygrywa Wiedźmin 2(z czego się cieszę).

 

 

A Waszym zdaniem? Która gra zdominowała tegoroczne E3??

 

 

Zdecydowanie Dead Space 2 i Portal 2 :)

Odnośnik do komentarza

Grube jest to, że wszyscy tak się jarają nowym Mortalem. Tzn. nie wszyscy, ale wystarczająco dużo osób, żeby przykładowo przy takim głosowaniu na Gamespot można być tego świadkiem. Odrodzenie serii?

No wszystko na to wskazuje. A może i najlepsza część w historii nam się szykuje.

 

Lista nie taka zła choć ja bym wybrał całkowicie inaczej ;p ale i tak lepsza niż typy GT. Brak mi słów jakie gry wygrywają u nich zresztą po GOTY 2k9 nie biorę na poważnie ich wyborów.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Grube jest to, że wszyscy tak się jarają nowym Mortalem. Tzn. nie wszyscy, ale wystarczająco dużo osób, żeby przykładowo przy takim głosowaniu na Gamespot można być tego świadkiem. Odrodzenie serii?

No wszystko na to wskazuje. A może i najlepsza część w historii nam się szykuje.

Lista nie taka zła choć ja bym wybrał całkowicie inaczej ;p ale i tak lepsza niż typy GT. Brak mi słów jakie gry wygrywają u nich zresztą po GOTY 2k9 nie biorę na poważnie ich wyborów.

 

To jest niemożliwe, drugiej części nie ma szans przebić.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mam być szczery i odłożyć sentymenty na bok (Amiga :wub: ) itd. To już Mortal Kombat Trilogy na PSX-a był dla mnie lepszy od dwójki ze względu na liczbę postaci, babality, animality, babalities itd. Potem MK2 i na trzecim miejscu UMK3.

 

Oczywiście nie twierdzę, że ten Mortal będzie lepszy od nich ale kto wie dlatego napisałem może.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jeżeli mam być szczery i odłożyć sentymenty na bok (Amiga :wub: ) itd. To już Mortal Kombat Trilogy na PSX-a był dla mnie lepszy od dwójki ze względu na liczbę postaci, babality, animality, babalities itd. Potem MK2 i na trzecim miejscu UMK3.

 

Oczywiście nie twierdzę, że ten Mortal będzie lepszy od nich ale kto wie dlatego napisałem może.

 

MK2 miało bardziej mroczny, spójny klimat, Trilogy go po części zatraciło właśnie przez wymieszanie wszystkich 3 części.

 

Babality i Friendship było już w MK2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...