Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też nie mam słów na tą powtarzającą się od pierwszego CoDa misję w postaci pojazdu aka celowniczek i jazda, ahh szok gacie spadają, hype pod sufit :F

Nom, tu się muszę z tobą zgodzić. Już od pierwszego CoD ten patent jest wałkowany więc nie wiem co tak się jaracie taką akcją. Zresztą ciągle nie umiem zrozumieć jak gra która od pierwszej części prawie w ogóle się nie zmieniła może być okrzykiwana jakąś rewolucją bądź też wyznacznikiem gatunku itp...

To ciągle ten sam CoD co pierwsza część tyle tylko, że ładniejszy i zapchany jeszcze większą ilością skryptów...

Odnośnik do komentarza

No ja też nie mam słów na tą powtarzającą się od pierwszego CoDa misję w postaci pojazdu aka celowniczek i jazda, ahh szok gacie spadają, hype pod sufit :F

Nom, tu się muszę z tobą zgodzić. Już od pierwszego CoD ten patent jest wałkowany więc nie wiem co tak się jaracie taką akcją. Zresztą ciągle nie umiem zrozumieć jak gra która od pierwszej części prawie w ogóle się nie zmieniła może być okrzykiwana jakąś rewolucją bądź też wyznacznikiem gatunku itp...

To ciągle ten sam CoD co pierwsza część tyle tylko, że ładniejszy i zapchany jeszcze większą ilością skryptów...

 

I dlatego ją kupię, podoba mi się taka jaka jest a raczej multi taki jaki jest bo singiel pewnie przejde z przyjemnością ale dla mnie jest mało ważny, kupuje dla multi, zwłaszcza że cody to czysta fikcja i ratowanie świata prawie co mi jako historyki się nie podoba, z tego co czytam to moh tym właśnie jest lepszy od coda, ale oczywiście komuś sie bardziej może podobać w tej kwestii cod, co kto lubi.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza, że przebieg co niektórych misji jest podobny na tle reszty CoD-ów. Jeśli wszystko będzie odpowiednio upiększane i rozsądnie dawkowane to nie mam nic przeciwko. Do Sieci właśnie napływają nowe filmiki bo gra już chyba jest na torrentach do ściągnięcia, więc dużo tego już jest. Ja już nic więcej oglądam poza trailerem, który się dziś pojawi.

Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza, że przebieg co niektórych misji jest podobny na tle reszty CoD-ów. Jeśli wszystko będzie odpowiednio upiększane i rozsądnie dawkowane to nie mam nic przeciwko. Do Sieci właśnie napływają nowe filmiki bo gra już chyba jest na torrentach do ściągnięcia, więc dużo tego już jest. Ja już nic więcej oglądam poza trailerem, który się dziś pojawi.

 

 

To co wypływa z gameplayem to nie żadne pirackie torrenty tylko materiały z jakichś pokazów bo Activision zaraz usuwa je z yt. Napisałem maila do RTV EURO AGD czy będą mieli na premierę grę u siebie, wolę iść i zapłacić 199zł od ręki niż zapłacić 196zł (gdzieś tyle na allegro z przesyłką) i nie być pewnym co do odbioru gry 9.[

 

PS: Zombie - nic mi więcej nie potrzeba :F

Odnośnik do komentarza

To ktoś kupuje to dla singla? No way :ninja: Takie gry to wyłącznie multi, kampania singlowa to w sumie miły dodatek, który i tak będzie trwał max 6h.

 

Ja, ja, ja :whistling: i kilku moich znajomych. Mało tego wierz czy nie ale mam znajomych którzy w ogóle nie odpalają multi w Cod-zie tylko jadą singla, zombi czy tam ogólnie co-opa (SO w mw2) heh.

 

Kupuję dla singla, dla singla na veteranie, dla zombi, pogram "chwilę" w multi i zombi, jak multi będzie lepsze od mw2 do "chwilę dłużej" pogram. Platynuję i sprzedaję, no chyba, że multi naprawdę będzie mocno "jechało" czwórką to zostawię na dużo dłużej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gra zalatuje Arcade'm pełna gębą. Przy zmianie magazynku, odgłosy przypominaja mi jakby koles trzymał plastikowego gnata z marketu za 5 zł.  Przeładowanie rowniez szybkie. Za szybkie. Grafika nie równa. Wygląd broni również pozostawia wiele do życzenia. Gra w multi jest bardzo syzbka, i pozbawiona choćby cienia realizmu. Szkoda.Textury też nie są najwyższych lotów. Kurcze, napaliłem się, a jednak chyba sie wstrzymam, i kupie jak troche stanieje...

Odnośnik do komentarza
Gra zalatuje Arcade'm pełna gębą. Przy zmianie magazynku, odgłosy przypominaja mi jakby koles trzymał plastikowego gnata z marketu za 5 zł.

 

jak dla mnie to jest jeden z najwiekszych minusów codów. Od czasu, kiedy opuścił on realia IIWŚ wszystkie bronie brzmią jak jakieś chińskie ASG.

 

szczególnie ta pukawka na tym filmiku z trybu zombie - żenada.

 

W porównaniu do MoHa czy Bad Company jest to śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj w jednej komedii wyjaśnili czemu Kennedy musiał zginąć,dosłowne tłumaczenie-..."Castro sie wkurzył że nie mógł zaliczyć Monroe,więc Kennedy musiał zginąć"... :P

 

 

A trailer robi mnie bardziej niż MW2,pewnie da się pograć,ale to nie ta liga jak dla mnie(pisze to dla czepialskich)co MW1.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to solidny następca WaW więc dla mnie sama radość. Co do singla to z nim jest tak, że można przejść 1, 2 albo 3 razy co jakiś czas i zapomnieć. Mam nadzieję, że poziom trudności będzie przynajmniej tak wysoki jak w poprzedniej części od Treyarch bo w MW2 Veteran był bardzo każualowy...

 

PS: Z tego co widzę to zombiaki dalej brną tym samym systemem i dobrze, że nic nie zmienili. Stare, świetne i megamiodne (mam tylko nadzieję, że bardziej przyłożą się do eliminowania rozmaitych bugów, których najlepiej żeby w ogóle nie było)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...