Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czytajcie ludzie proszę ze zrozumieniem. Nikt nie porównuje tutaj CoDa i Starcrafta. Mowimy o legendarnych seriach, do ktorych nalezy Starcraft, ale takze napewno CoD w dziedzinie elektronicznej rozrywki. Wsio.

 

Ogladam sobie ostatnio trailery z Black Ops i trzeba powiedziec jasno. Call of Duty maja niesamowicie hoolywoodzkie trailery. Majstersztyk. Gra, ktora ma przyjemny gameplay. Bez wiekszych rewelacji ale ma to cos, bo przyciaga miliony. Owoc genialnej kampanii reklamowej.

Odnośnik do komentarza

Jak można porównywać COD-a do Starcrafta. Przecież to zupełnie inna bajka. To może jeszcze do Civilizacji 2 porównaj :)

 

nom ja sam nie wiem jak oni wybierajac komu dac nagrode gry roku smia porownywac gry z roznych gatunkow bo moze nie zrozumiales po pierwszym przeczytaniu ale wlasnie w tym kontekscie porownalem te dwie gry.

ktos powiedzial ze cod:bo to najbardziej wyczekiwana gra roku ja powiedzialem ze byl nia starcraft 2. nie dyskutuje czy starcraft ma lepsze bronie niz cod czy moze lepsza grafike. teraz zalapales czy nadal za trudno? :>

Odnośnik do komentarza

Chyba przed poniedziałkiem nie pogramy w Coda... Obdzwoniłem wszystkie sklepy poniedziałek 100% (w tych mniejszych) a w sieciówkach wtorek.

Teraz nie mam już czasu lecę na mecz TYLKO LEGIA!

ElllOOo

 

Weź zrób wszystkim uprzejmość i się wynieś z tym spamem do innego tematu do tego przeznaczonego -> http://www.psxextreme.info/topic/83388-gry-na-premiere-gdzie-dostac/page__st__1040

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ogladam sobie ostatnio trailery z Black Ops i trzeba powiedziec jasno. Call of Duty maja niesamowicie hoolywoodzkie trailery. Majstersztyk. Gra, ktora ma przyjemny gameplay. Bez wiekszych rewelacji ale ma to cos, bo przyciaga miliony. Owoc genialnej kampanii reklamowej.

 

No zwiastuny są genialne. Mogę je oglądać po parę razy. ^_^

Odnośnik do komentarza
i heard many reports from guys who already own the game that the MP is region locked!! (ps3). They said "AT-Versions" (Austria) can only play with owners of other AT Versions. So they can not play with Users with the UK Version or the German Version and vice versa of course.…

Odnośnik do komentarza
i heard many reports from guys who already own the game that the MP is region locked!! (ps3). They said "AT-Versions" (Austria) can only play with owners of other AT Versions. So they can not play with Users with the UK Version or the German Version and vice versa of course.…

 

Nie wierze w to;)Przecież to by zabiło jakąkolwiek rywalizacje i grę klanową. Bullshit

Odnośnik do komentarza
i heard many reports from guys who already own the game that the MP is region locked!! (ps3). They said "AT-Versions" (Austria) can only play with owners of other AT Versions. So they can not play with Users with the UK Version or the German Version and vice versa of course.…

 

Nie wierze w to;)Przecież to by zabiło jakąkolwiek rywalizacje i grę klanową. Bullshit

To zabiłoby całą grę.

Odnośnik do komentarza

StarCraft 2 ma podobnie, ale tam idzie o kontynenty (tzn. Europa, USA, Korea (tu wyjątek, ale SC to sport narodowy Azjatów i mają cztery hymny, jeden oficjalny, reszta nieoficjalne, motywy z trzech ras, z SC2 ;)), Azja)

W CoD:BO nie wierze w coś takiego i też nie sądzę, żeby tak zrobili, bo to byłaby większa porażka niż MW2.

Odnośnik do komentarza

StarCraft 2 ma podobnie, ale tam idzie o kontynenty (tzn. Europa, USA, Korea (tu wyjątek, ale SC to sport narodowy Azjatów i mają cztery hymny, jeden oficjalny, reszta nieoficjalne, motywy z trzech ras, z SC2 ;)), Azja)

W CoD:BO nie wierze w coś takiego i też nie sądzę, żeby tak zrobili, bo to byłaby większa porażka niż MW2.

 

Dlatego jest duża różnica między blokadą międzykontynentalną a blokadą krajową, chociaż jest to nierealne,żeby do Coda wprowadzili takie coś.

@Mazzeo - skąd masz takie info?

Odnośnik do komentarza

starcraft 2 tak ma i zyje i ma sie dobrze

 

mimo wszystko wolalbym by nie bylo tej blokady chociarz mi w niczym nie przeszkodzi

 

Chyba nie wiesz o czym mowisz;) Albo nie rozumiesz tego jednego zdania po angielsku.

 

przynajmniej umiem policzyc ile tam jest zdan no ale byles blisko nastepnym razem napewno sie uda.

nawet jesli to co mowia to prawda to mozliwe ze w dniu premiery problem zniknie. inna mozliwosc to bug na dziendobry jak z friends invite w mw2 i trofeami :P

Odnośnik do komentarza

A ja sobie od rana oglądam trailery (ten z Eminemem daje radę), filmiki z multi i singla i hype mnie zjadaaa jak dzieciaka haha ;p. Ale nie mogę się doczekać jak sobie postrzelam do Wietnamców a w multi pospuszczam pieski i pokoloruję swoją broń :turned: <debil>. Tylko najgorzej mnie wkurza, że nawet jak jutro wyrwę swoja kopię to i tak na popołudnie do roboty więc na dobrą sprawę pogram dopiero we wtorek ;/.

 

PIF PAF, damn you

99295894.jpg

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...