Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Treyarch to jakies lajzy..., to nie moze byc ten sam zespol ktore byl odpowiedzialny za MW i WAW. KUR.WA ostatnio na 10 gier tylko jedna przebiega sprawnie, a tak to wszystkie wywalaja i to nie wina po stronie mojej tylko wszystkim przerywa mecz, a hosta wywala

 

Dziwne u mnie na 10 gier 10 przebiega sprawnie.

 

Wszyscy gramy na ps3, wszyscy gramy w taką samą wersję więc skąd wynikają takie jaja u niektórych to nie mam panie pojęcia. Dziwne to doprawdy, od kiedy gram wywaliło mnie tak jak mówisz może ze 3 razy także to nic.

Odnośnik do komentarza

Takich cyrków również nie mam. Oczywiście zdarzyło się parę razy zamknięciem lobby, wywaleniem - migracją hosta czy nie możnością dołączenia do znajomych ale to sporadyczne przypadki. Może chodzi o porty? W opcjach chyba można posprawdzać czy wszystko ok jest.

 

Btw używacie tych "kształtnych" celowniczków?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O COD było nawet w Wiadomościach. To kto już "wygrał grę"?

 

http://www.youtube.com/watch?v=GB_AffWGWvA

Co za banda zacofanych kretynow. Nawet nie potrafia porzadnego materialu zrobic na tak prosty temat jak Castro w Black Ops. Zeby wygrac gre, trzeba zabic Castro. Media zawsze pokaza dane zdarzenie w takim swietle, by brzmialo jak najbardziej szokujaco, mimo iz z prawda nie ma to nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza

Btw używacie tych "kształtnych" celowniczków?

?

 

No tych "nakładek" co odblokowują się przy 25 levelu. Czaszki, krzyże (ups), buźki i inne ch.uje-móje ;]

Bo zastanawiam się czy wybrać a szkoda mi meczu jeżeli to shit.

 

Ja nie próbowałem, zwykła "kropka" wydaje się najlepsza bo najmniejsza, brat próbował czaszkę i kiepsko mu się z tym grało.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wypróbowałem kilka "nakładek" włącznie z czaszką i ch.ujnia tak jak piszesz kiepsko się gra. Wróciłem do podstawowej kropki.


 

Nikt chyba jeszcze o tym nie wspominał ale ostro dziwne jest to, że w BO w ogóle nie słychać przeciwników :blink: . Centralnie typ biegnie za mną, mam go na plecach i nic zero jakiegokolwiek odgłosu/hałasu. Jak dla mnie spory minus bo po to jest/mamy dźwięk przestrzenny żeby no właśnie po to żeby słyszeć przeciwników. Nie kumam tego "kwiatka" to celowe czy jak czy patch...

 

A poza tym, najważniejsze tym samym perk "ninja" jest kompletnie nieużyteczny-niepotrzebny ;/. Bo i tak bez niego jesteśmy "wyciszeni".


 

O co chodzi w challengu na "waga lekka pro" - medal ofensywa: zdobądź 10 ofensywnych medali, zabijając 10 wrogów w pobliżu ich celu? Bo tego mi tylko brakuje, zrobię to w TD?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

A poza tym, najważniejsze tym samym perk "ninja" jest kompletnie nieużyteczny-niepotrzebny ;/. Bo i tak bez niego jesteśmy "wyciszeni".

 

a moze wlascie gosc była ninją i dlatego go nie slyszales?

 

bo mam wrazenie ze ja slyszalem kroki goscia jak wczoraj gralem, i wlasnie po tym dzwieku szukalem go po budynku

Odnośnik do komentarza

Treyarch to jakies lajzy..., to nie moze byc ten sam zespol ktore byl odpowiedzialny za MW i WAW. KUR.WA ostatnio na 10 gier tylko jedna przebiega sprawnie, a tak to wszystkie wywalaja i to nie wina po stronie mojej tylko wszystkim przerywa mecz, a hosta wywala

Ja mam to samo,co chwila jakies "Host migration","Connection interrupted" czy inne "Lobby closed".W zadnej innej grze takich cyrkow nie widzialem,tylko jak zawsze COD,bo w MW2 bylo identycznie...

Odnośnik do komentarza

 

A poza tym, najważniejsze tym samym perk "ninja" jest kompletnie nieużyteczny-niepotrzebny ;/. Bo i tak bez niego jesteśmy "wyciszeni".

 

a moze wlascie gosc była ninją i dlatego go nie slyszales?

 

bo mam wrazenie ze ja slyszalem kroki goscia jak wczoraj gralem, i wlasnie po tym dzwieku szukalem go po budynku

bo Treyarch zapomnialo dodac dziekow poruszania sie...prawie nikt nie uslyszal :)

Odnośnik do komentarza

jak jest z różnicami w wersji angielskiej i polskiej - napaliłem się na tego CoDa i kupiłem w wersji PL, a teraz jak gram to mnie troche telepie jak widze to tłumaczenie, zmiana na wersje angielską EU jest możliwa bez straty saveów itp? Tj. żebym nie musiał zaczynać od nowa jak wciągnę ANG EU.

 

ps - nie ma takiej stronki jak do BC2, żeby pokazywało bronie itp? i żeby mozna było zrobić sygnature z COD Card ?

Odnośnik do komentarza

ps - nie ma takiej stronki jak do BC2, żeby pokazywało bronie itp? i żeby mozna było zrobić sygnature z COD Card ?

CoDy tego nigdy nie miały w zasadzie. Też chciałbym, żeby takie coś powstało, bo to była fajna opcja jednak w BC2. Za to jest wideo edytor, dzięki któremu możemy m.in wysyłać filmiki z rozgrywki na yt. :P Jak dla mnie przydatniejsza opcja niż chwalenie się statystykami na forach, bo tego mi zawsze brakowało na konsolach. Może gdyby nie Just Cause 2, to byśmy tego tutaj nie dostali :potter:

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie przydatniejsza opcja niż chwalenie się statystykami na forach, bo tego mi zawsze brakowało na konsolach. Może gdyby nie Just Cause 2, to byśmy tego tutaj nie dostali :potter:

też mnie bardzo cieszy ta opcja, narazie to lamie bardzo , ale kiedyś w koncu trafi sie jakas zajbista akcja i fajnie że bedzie monza ją pokazać na youtubie :D

 

 

chociaż czekam też na jakiegos patcha bo im wiecej gram tym wiecej bugów i kawiatków widze , prawie na kazdym kilkamie animacja postaci nie odpowiada animacji strzałów , tak jak by obraz jednego i drugiego gracza był przesunięty w czasie (lag?) , nie wygląda to zbyt fajnie

 

no ale mimo to nadal chetnie gram, narazie dopiero 11lvl wiec mało zrobilem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...