Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę osobiście zchu.jować i skur.wować oosbę co w nowym PSXExtreme dała BO ocenę 8/10.

Nie wiem czy ten osobnik chciał być na siłę kontrowersyjny czy spożył w czasie testów duże ilości narkotyków, ale powiem Ci jedno gościu- oby Cię śmiertelna s.raczka trafiła.

 

Bez obrazy nie, chciałeś być chyba bardziej kontrowersyjny od Baczera dającego 10/10 Hejlo 3/.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra zasługuję na taką ocenę no może dodałbym plusa do oceny bo według mnie to świetna gra a świetne gry na taką ocenę zasługują. Choć oczywiście jak popatrzeć na ocenianie w psx to ta ocena nie jest specjalnie promująca grę osobiście uważam że system oceniania jest zbyt pozytywny (za dużo 8 i 9)

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zagralem sobie paredziesiat minut w kampanie w CoD:Bo u kumpla. Intensywnosc rozgrywki az wylewa sie z monitora, ale nie o taka intesywnosc przeciez nam chodzi. Mam wrazenie jakby do filmu Black Ops wrzucano akcje ze wszystkich czesci Rambo i Szklanej Pulapki. Totalny chaos i zawierucha bez skladu i ladu... Czy jest w BO misja na miare kultowej misji Prypec? No i ten zardzewialy silnik, ktory support'uje wszytskie prawie CoDy :down:... Naprawde dziwie sie ze slupki sprzedazy osiagaja pulap ponad 7 mln kopii.

Odnośnik do komentarza

Pragnę osobiście zchu.jować i skur.wować oosbę co w nowym PSXExtreme dała BO ocenę 8/10.

Nie wiem czy ten osobnik chciał być na siłę kontrowersyjny czy spożył w czasie testów duże ilości narkotyków, ale powiem Ci jedno gościu- oby Cię śmiertelna s.raczka trafiła.

 

Bez obrazy nie, chciałeś być chyba bardziej kontrowersyjny od Baczera dającego 10/10 Hejlo 3/.

 

8/10 to za mało czy za dużo? Bo twój post daje się różnie interpretować. Ja jeszcze nie kupiłem bo MW2 jest dla mnie na prawdę ch*jowe i się strasznie nim zraziłem. Choć z braku jakiegoś multi może w końcu łyknę BO.

Odnośnik do komentarza

W(pipi)ia mnie ta gra coraz bardziej, jeszcze troche i pojdzie na targ. Grałem moze z 1,5 godziny w multi i dwa freezy, i to podczas ładowania map. Plus do tego dodać ciągłe rozłączanie, raz na 3,4 mecze normalka. A i jeszcze bym zapomniał, że ta gra to jakiś muł, MW2 przy tej grze to piórko dla konsoli. Jak wchodze w XMB to ta gra tak zamula PS3, że to jakaś masakra, i to w samym lobby na multi, bez żadnego grania. Uncharted 2 mniej zamulał moją konsole, to jakiś żart chyba. Nie wspominając o tym, że taki BC2 bardziej zaawansowany zaczynając od silnika po wielkość map też jest lżejszy i nie muli konsoli tak jak tu.

 

W bodajże 9 dni wydali 2 patche, podczas gdy IW w MW2 w ciągu bodajże tygodnia wydali ich z 5. Co za czasy, że wypuszczają takie zbugowane gry. Pół biedy gdy naprawiają to łatkami, ale przynajmniej reagują szybko i skutecznie, ale taka totalna olewka jak w BO na PS3 to paranoja.

 

 

Ogólnie gra jest niezła (pomijając kilka mega porażek w postaci takich błędów). Nie zdziwię się jak będzie mi zawieszało konsole nawet w singlu, nie wspominając o nie wpadających trofeach, mistrzowie kodu partejtajcz na pewno o tych ficzerach nie zapomnieli.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Właśnie drugi raz dziś konsola zawiesiła się na wczytywaniu mapy w multi, 40 minut temu w kampanii Reznov przeszedł przez ścianę, 2 godziny temu wywalało mnie co mecz przy łączu 20Mb Aster. Nie wiem czy pochłonął mnie hype że kupiłem to ale myślę że Zombie nadrabia te bugi. Gdyby nie ten tryb gra na Allegro już by wisiała.

Odnośnik do komentarza

edit//

 

To raz a dwa trzeba brać poprawkę, że MW był pierwszy na swój sposób, unikatowy, pierwszy next genowy fps, był po prostu pionierem. A BO jakby nie patrzeć z całym szacunkiem to jednak CoD-tlet ;] ale smaczny wręcz pyszny.

 

@Slupek - pierwszym prawdziwym next-genowym fps'em był CoD3, który nie ukazał się na PC i niewszystkim się podobał (chociaż były smaczki związane z Polską).

 

No wiem, wiem, że trójka wyszła na XO/PS3 (pierwsza gra na Xboxa którą widziałem na żywo ;p) ale ja osobiście kończyłem jeszcze trójkę na PS2 ;p.

 

Poza tym to jednak MW wyznaczył next genowe standardy w CoD-ach. Btw taaa Polacy z rosyjskim akcentem wymiatali ;p no ale misje niczego sobie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To i ja sie pochwale:P

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ev8-ZZjLY5c&feature=player_embedded

 

A tak na marginesie, to uwazam, ze to co sie dzieje z multi... zawieszanie konsoli zrywanie polaczenia etc. to jakas parodia i nie powinno byc to dopuszczalne... spierniczyli wykonanie. Natomiast co to kampani to jedna wielka akcja ;)

Odnośnik do komentarza

no bugów jest masa - np. przeszedłem kampanie na veteranie i nie zaliczyło mi trophies trzech za to - down and dirty, it's you funeral i black ops master.

 

za(pipi)iscie, pól kampanii musze przejsc znowu...

 

Czytałem właśnie, że w chuj osób ma problemy z tymi trofeami. Strasznie denerwujący glitch.

 

Mi na szczęście zaliczyło wszystkie trofea na Vet za pierwszym podejściem i już nie muszę do niego wracać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

COD3 wyglądało lepiej na PS2 :P i fakt,Polacy mieli najciekawsze misje.COD Big Red One też było fajne,ale już taki Finest Hour słabiutkie,ale to inne czasy,wtedy MOH wymiatał :P

Dokladnie. W tamtej generacji to nie CoD byl krolem. Niepodzielnie rzadzil wtedy Medal of Honor z najlepsza gra osadzona w realiach 2 wojny swiatowej - Allied Assault.

Odnośnik do komentarza

Tak włąściwie to CoD1 w wersji na PS3 jest jak narazie niepodzielnym liderem jeśli chodzi o trudność na najwyższym poziomie trudności. Nie dość, że wrogowie SI mają aimboty i wallhacki to po stracie więcej niż połowy paska życia gra w ogóle nie używa autosave'a (dodam iż w wersji na PC każdy mógł bądź ile i gdzie zapisywać) co jest masakrycznie frustrujące...

 

PS: Veteran w BO po przejściu kilku misji wydaje mi się być poziomem trudności zbliżony do tego z MW2, więc bez rewelacji, można mało strzelać i dużo się chować, banał.

Odnośnik do komentarza

fantastyczny singiel - naprawdę fabuła wciągnęła mnie jak bagno: czekałem co będzie dalej, układałem samodzielnie klocki w głowie... końcówka trochę hardcore (pod względem fabularnym), ale gorąco polecam wszystkim "nienawidzącym" CODa przejść chociaż kampanię dla jednego gracza - jak dla mnie daje po garach. Porównania do COD:MW są jak najbardziej na miejscu: tam również fabuła ryła beret, zdecydowanie cieszę się, że nabyłem grę.

 

Co do multi: bez zaskoczeń. Po prostu Call of Duty. Zabijają mnie kolesie mający w okół nicku różowy prostokąt ze stokrotkami przy pomocy zdalnie sterowanych samochodzików. Pogram jeszcze, potem się znudzę i sprzedam.

 

Ktoś wspomniał o świetnie zaprojektowanych mapach - nie zgadzam się. Mapy "mieszczą się w standardach", oznacza to, że są poprawne, ale nic więcej. Dają szansę się pobawić, są faktycznie bardziej taktycznie i wynagradzają po trosze zgrane ekipy, ale dobrze zaprojektowanych map jeszcze daleeeeeka droga. Są do bólu do przewidzenia, rozgrywka jest dość chaotyczna, nie ma "punktów oporu" na mapach, nie walczy się o każdy centymetr. Na plus: ilość - szybko się nie znudzą.

 

Tak czy tak polecam - kupić i zagrać bo to fenomen, że kotlet potrafi tak wciągnąć!

Odnośnik do komentarza

 

Co do multi: bez zaskoczeń. Po prostu Call of Duty. Zabijają mnie kolesie mający w okół nicku różowy prostokąt ze stokrotkami przy pomocy zdalnie sterowanych samochodzików. Pogram jeszcze, potem się znudzę i sprzedam.

 

 

:biggrin: genialne spostrzeżenie. Do mnie dzis mam nadzieje dotrze BO, licze na tego singla po tak wielu pozytywnych opiniach. Mysle ze jestem jednym z tych co znienawidzili tą gre po MW2. Multi zapewne odpale zeby obadać, ale po 230h w battlefieldzie raczej sie nie "nawrócę". :wink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...