Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=L427oS0Qkj0

 

szkoda, ze skonwertowali do tak slabej jakosci =/

Fart, czy robisz to notorycznie? Fajnie, że jest taka opcja, ale brakuje mi chęci do bawienia się w montaż itd., czasami wyjdzie niezła akcja, więc może jednak kiedyś się pochwalę. Dzisiaj w Dominacji na Nuketown 40-29 (nie umiem kampić :turned: ), chory tryb i do tego jeszcze na tej mapce:)

 

Nuketown jest strasznie niewygodna jak dla mnie, jest zbyt mała, więc w takim choćby TDM walka wygląda bardzo chaotycznie. Chyba, że będziemy ostrzeliwać się z okien sąsiednich domków, bo inaczej tam nie da się grać w zespole. To jest bardzo dobra mapka na pojedynek 1 vs. 1 (grałem tak wczoraj z kumplem) i w tym Nuketown się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Co, gdzie, jak :shok: ?

Jak mi ktoś powie, że wyniki 30+ przy zgonach na poziomie 0-3 robi nie kampiąc, to... ucz mnie :drinks: .

Zaczynam doceniać Nuketown, dalej nie bardzo wiem gdzie wsadzić rękę, ale akcje 3 trupy od granata potrafią banana wywalić na twarz.

 

Sprawdzone info, granie na Jungle w Dominację w słabym teamie, jest uber frustrujące.

Udane trafienie z tomahawka daje +10 do morale.

Odnośnik do komentarza

Mam wersje PC, ale na multi straszne lagi , więc kupiłem na PS 3. Byłem trochę sceptyczny co do pada w FPS-ach. Ale jak się okazało pierwsze meczyki DM poszły mi nieźle. Cholernie wciągające to jest. No, no, no nie spodziewałem się. Najbardziej bałem się grafiki na PS 3, ale jak się okazało, wszystko jest czytelne i nawet ładne. Nie ma co czytać bzdur na na różnych forach , trzeba się samemu przekonać. No to teraz mam porównanie.

Odnośnik do komentarza

Mam wersje PC, ale na multi straszne lagi , więc kupiłem na PS 3. Byłem trochę sceptyczny co do pada w FPS-ach. Ale jak się okazało pierwsze meczyki DM poszły mi nieźle. Cholernie wciągające to jest. No, no, no nie spodziewałem się. Najbardziej bałem się grafiki na PS 3, ale jak się okazało, wszystko jest czytelne i nawet ładne. Nie ma co czytać bzdur na na różnych forach , trzeba się samemu przekonać. No to teraz mam porównanie.

Jasne, moze i na X360 nowy CoD jest ladniejszy, ale roznice sa bardzo niewielkie i przez 99% graczy niezauwazalne.

 

Imho teraz nie ma juz brzydko wygladajacych gier. Sa tylko ładne(jak CoD) i piekne(jak Uncharted). Pomijam jakies niszowe pozycje typu Disgaea 3 itp...

 

Szkoda tylko, ze Sony jest jedyna firma, ktora stara sie wykorzystac w pelni moc PS3 - kiedy Sony wydaje gre, wtedy dopiero widac ze czarnulka jest najmocniejsza konsola na rynku :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja też się pochwalę statsami tutaj do zera mapa Cracked tryb Domination: (PSG1)

 

http://img209.imageshack.us/f/img0389k.jpg/

 

A tutaj już Jungle: (FN FAL - split screen)

 

http://img138.imageshack.us/i/img0393ph.jpg/

 

Co do multi jest świetny lecz po paru godzinkach z rzędu nudzi się i trzeba w Zombie pocisnąć które w 100%-ach rozkminiłem (Kino Der Toten) i wiem o co chodzi ;)

Single ruszyłem ledwo ale na razie nie mam czasu na ten tryb ;)

Jak ktoś chętny na partyjkę zombie (odbl. 3 mapki mam) to pss: Domin15 (+ headset)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wreszcie kampanię. Zdecydowanie najlepsza odsłona CoD. Scenariusz, pomysłowość twórców w niektórych misjach i całkiem przyzwoity czas rozgrywki jak na dzisiejsze standardy w FPS'ach. Jeśli ktoś się waha to brać śmiało, bo naprawdę warto.

 

Potwierdzam. Przedwczoraj ukończyłem kampanię na Veteranie i muszę przyznać, że dzieje się dużo. Zdecydowanie warto :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam. Przedwczoraj ukończyłem kampanię na Veteranie i muszę przyznać, że dzieje się dużo. Zdecydowanie warto :thumbsup:

 

Jak przeszedłeś miejscówkę gdzie na dole biega pełno Wietnamczyków i regenerują się skurczybyki w nieskończoność a trzeba się dostać do okopu na dole . Na hardzie ginę raz za razem, jest jakiś patent na to?

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam. Przedwczoraj ukończyłem kampanię na Veteranie i muszę przyznać, że dzieje się dużo. Zdecydowanie warto :thumbsup:

 

Jak przeszedłeś miejscówkę gdzie na dole biega pełno Wietnamczyków i regenerują się skurczybyki w nieskończoność a trzeba się dostać do okopu na dole . Na hardzie ginę raz za razem, jest jakiś patent na to?

 

Czyścisz tych co biegną na początku pod górkę, czekasz aż Twoi zbiegają do okopu, 2 kolesi się nie respawnuje - po prawej w bunkrze (chyba jeszcze jeden tam siedzi ale nie wiem na 100%), i po lewej przy beczce - wybijasz ich.

Potem robisz szybką akcję - walisz z granatnika czy co tam masz w 2 kolesi po prawej otoczonych workami z piasku co przy beczce stoją, i z broni jednego w okopie na samym dole, potem 1 lub 2 po lewej w okopach na dole i dajesz sprinta do worków po lewej (masz pare sekund wytchnienia zanim znowu przybiegną) . Jak już tam będziesz wybijasz znowu 2 gości których sprzątnąć miałeś z granatnika na początku (jeden koleś zawsze biegnie wtedy do bunkra po prawej żeby się tam zaszyć) Potem doczołgać się musisz do beczki (pamiętaj że jak włączy się animacja rozcinania beczki to nie dostajesz obrażeń) - jak tylko się animacja kończy to padasz na glebę NATYCHMIAST! Znowu wybijasz kolesi z pierwszego okopu i się czołgasz do 2 beczki. Przygotuj się że znowu przybiegną - w końcówce ja wstałem i dzida do beki - po rozcięciu znowu pad na ryj! Ot cała filozofia - jedyna misja przy której ku-rwi-łem na Veteranie jak za starych, dobrych czasów :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Aż mi się nie chce zaczynać tego ponownie na Veteranie;(

 

Ale ch.uj. Mus to mus.

 

Do której cześci veteranowi bliżej jeśli chodzi o poziom trudności- MW czy MW2?

 

Waw na veteranie nawet nie zaczynałem.

Do MW to mu daleko, miałem dwa momenty w których się zaciełem ale obyło się bez większych problemów.

Skrypty są poprostu masakryczne :)

Odnośnik do komentarza
Ja miałem najlepiej 14-0, jak chodzi o stosunek fragów do zgonów.

 

WOW, szaleństwo!

 

Co, gdzie, jak :shok: ?

Jak mi ktoś powie, że wyniki 30+ przy zgonach na poziomie 0-3 robi nie kampiąc, to... ucz mnie :drinks: .

Zaczynam doceniać Nuketown, dalej nie bardzo wiem gdzie wsadzić rękę, ale akcje 3 trupy od granata potrafią banana wywalić na twarz.

 

Na Nuketownie, seria ofiar, samochodzik, paczka i strzelec śmigłowca, zrobione nie kampiąc filmik na filesherze obecny(X360).

Odnośnik do komentarza

jest opisane gdzieś co poprawia (może kroki słychać wreszcie :D) ?

 

A żebyś wiedział ;p przynajmniej pracują nad tym. Kurczę no zapomnieli dodać odgłosu kroków :turned: w końcu ninja będzie użyteczny.

 

Skopiowane z tematu X360:

 

Ze strony www.modernwar.pl

"tym momencie deweloperzy pracują nad długą listą poprawek dla Call Of Duty: Black Ops na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Zmiany mają wyeliminować lagi, glitch'e, błędy z grą drużynową i poziomami audio. Pełna lista zmian (ponad 20), z którymi zmaga się studio znajduje się w rozwinięciu newsa.

- Szybsze wyszukiwanie meczu

- Poprawione wyszukiwanie meczu i hosta

- Tygodniowe i miesięczne z wynikami

pokazują złe statystyki

- Poprawki do lobby drużynowego, tak by team nie rozpadał się w trakcie

- Dobieranie graczy z możliwie najlepszym połączeniem

- Poprawa wyszukiwania hosta, tak by zawsze był wybrany przed uruchomieniem rozgrywki

- Poprawki po stronie serwera i gracza by wyeliminować błędy w uploadowaniu filmów

- Poprawa błędu krzyżowania się statystyk trybu szkoleniowego z tymi z multiplayera

- Naprawa błędu blokady serii ofiar w trybie szkoleniowym

- Naprawa wybuchu rakiet Valkyrie zaraz po starcie, w niektórych przypadkach

- Naprawa błędu braku możliwości kontrolowania działka w określonych warunkach

- Naprawa utraty funkcjonalności, gdy guzik był wciśnięty podczas utraty połączenia

- Polepszenie poziomu audio, zwłaszcza kroków i wystrzałów

- Polepszenie poziomów audio podkładania / rozbrajania bomb

- Dodatkowe zabezpieczenia

przed oszustami

- Zablokowano częściowe wnikanie gracza w drzewa na Array

- Zablokowano możliwość wskakiwania na niewidzialną krawędź w bazie rakietowej, blisko B3 na Launch

- Zablokowano możliwość wyskoczenia poza mapę na Summit, gdy serwer jest ustawiony na maksymalną szybkość

biegania

- Na Havanie zablokowano wskakiwanie na niewidzialną krawędź powyżej drzwi w kwadracie C2

- Nuketown - poprawiono punkty odradzania, gdy gracz powracał do gry na głowie manekina

- Zablokowano możliwość głosowania na tą samą mapę 2 razy pod rząd

- Dodatkowe funkcje blokujące możliwość spamowania (przeszkadzania) gdy gracz jest w grze"

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Singiel skończony parę dni temu, ode mnie 9+/10. Lubię takie historie

 

z pomieszaniem w głowie.

Gra ma świetny oryginalny dubbing, dobrze, że dodano tylko polskie napisy. Grałem na normalu i niektóre fragmenty można zrobić "na Jana".

Najbardzie podobały mi się misje:

 

-workuta,

- ostrzał z barki i Rolling Stones w tle,

- cała zimowa misja w Rosji.

 

 

 

Jak dla mnie BO = MW2 > MW > WAW. Wcześniejszych nie znam.

 

Multi bardzo ciekawe, widok 700000 graczy na serwerach robi wrażenie, ale mam spore problemy z dołączaniem do gier znajomych, właściwie nie udało mi się to ani razu. Gra czasem laguje, to jeszcze przeboleję, ale ciągłe migracje hosta mnie denerwują. Wczoraj w ciągu pół godziny udało mi się rozegrać 3 minuty jakiejś normalnej gry, cały czas szukało odpowiedniej gry, wywalało mnie, zwiesiła się konsola, przeskakiwał host. Z tego co widzę w poście napisanym przez Słupka nowa łatka ma poprawić właśnie te elementy.

Jak zwykle w shooterach więcej ginę niż ubijam, ale radochę z grania mam więc na pewno poświęcę jej sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

Ja też się pochwalę statsami tutaj do zera mapa Cracked tryb Domination: (PSG1)

 

http://img209.imageshack.us/f/img0389k.jpg/

 

A tutaj już Jungle: (FN FAL - split screen)

 

http://img138.imageshack.us/i/img0393ph.jpg/

 

Co do multi jest świetny lecz po paru godzinkach z rzędu nudzi się i trzeba w Zombie pocisnąć które w 100%-ach rozkminiłem (Kino Der Toten) i wiem o co chodzi ;)

Single ruszyłem ledwo ale na razie nie mam czasu na ten tryb ;)

Jak ktoś chętny na partyjkę zombie (odbl. 3 mapki mam) to pss: Domin15 (+ headset)

To jak już się chwalicie swoimi statami to ja też się pochwalę moją akcją ;)

http://www.youtube.com/watch?v=wYUv0SGUp4Q

Odnośnik do komentarza

Kurde wczoraj miałem 37-3 bez kampienia (no może chwilę, jak czekałem aż chłopak w śmigłowcu się wystrzela) :yes: sorki,jednak się da :sweat: . Jako strzelec śmigłowca zrobiłem może 3 fragi

Po ściągnięciu nowego patcha gra mi chodzi MASAKRYCZNIE, tnie na multi, jak cholera. Spróbuje później pograć, bo na razie się nie da.

terror- kapitalna akcja

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam. Przedwczoraj ukończyłem kampanię na Veteranie i muszę przyznać, że dzieje się dużo. Zdecydowanie warto :thumbsup:

 

Jak przeszedłeś miejscówkę gdzie na dole biega pełno Wietnamczyków i regenerują się skurczybyki w nieskończoność a trzeba się dostać do okopu na dole . Na hardzie ginę raz za razem, jest jakiś patent na to?

 

Kyo Ci wszystko elegancko wyjaśnił :thumbsup: Dodam tylko, że podczas tego rusha na beczki trzeba mieć trochę szczęścia, bo czasami jest tak, że znikąd dostajesz i padasz jak szmata ;]

 

@Kyo

 

Mnie najbardziej wkurzył ten korytarzyk, gdzie w nieskończoność odradzali się przeciwnicy. Trzeba było szybko wbiec do pomieszczenia po prawej, wybić paru kolesi i szybko pobiec do następnej miejscówki, gdzie czekał na nas checkpoint ;)

Odnośnik do komentarza

Ktoś chętny jako 3cia osoba do Kino der Toten? Szukamy z kumplem kogoś rozgarniętego z headsetem, kto do 30 rundy dochodzi bez problemów (nasz rekord póki co to 32 - byłoby więcej, ale zalagowało nam grę i przerwało połączenie... <_< )

A mógłbyś zdradzić swoją taktykę ? Bo mi samemu się udało maksymalnie do 18 poziomu dojść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...