Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to niezbyt rozbudowana taktyka, ale bardzo skuteczna: zazwyczaj nigdy nie otwieramy na scenie drzwi, którymi idzie się od pola, tylko zawsze idziemy schodami od strony lodówki ze speed colą dzięki czemu zombiaki wchodza od strony, gdzie jest więcej miejsca na ucieczkę. 1 (zazwyczaj kumpel) stoi od strony większego wejścia i zajmuje się tylko tym przejściem od speed coli, a 2 (ja) biegam dookoła likwidując zombiaków spadających z dachu i wchodzących przez okna (nigdy nie stoimy i nie kampimy w miejscu bo to od razu skazuje nas na porażkę). Jeżeli pada ammo (reszta wsparcia jak jest ammo może się nie pojawiać) to nie ma problemu żyłowania rekordów. Na psy jeżeli ktoś ma z nimi problem polecam włączyć działko automatyczne i tylko biegać dookoła ale przenigdy stać w miejscu! (chyba, że ktoś jest obyty i poradzi sobie ze zdradliwie łatwo wyglądającą falą psów na wyższych poziomach czyli powyżej 25 rundy). Ogólnie to dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu.

Jeżeli komuś wydaje się że trudno jest zdobyć kasę na perki, bronie, ulepszenia i wsparcie to radze na początku nie kupować broni z 1wszego pomieszczenia tylko nożem i coltem nazbierać kilka tys. a potem otworzyć 2 pary drzwi i zejść na dół, żeby kupić MP40, którym tak jak każdym SMG banalnie łatwo jest nabić wiele tysiaków eliminując początkowe fale zombiaków. Jeżeli ktoś ma z czymś problem to pisać, swoim wielogodzinnym doświadczeniem z zombiaków (CoD WaW od premiery) mogę pomóc/doradzić :)

Odnośnik do komentarza

 

To jak już się chwalicie swoimi statami to ja też się pochwalę moją akcją ;)

http://www.youtube.com/watch?v=wYUv0SGUp4Q

WOW KURFA JAKA MASAKRA XDD

 

niezle :D

 

 

ale btw jak sie wrzuca filmiki na jutuba? mozna to zrobic z poziomu gry? (niektore gry maja taka opcje np hustle kings)

czy trzeba wziac plik z dysku konsoli (o ile jest, nawet nie szukalem) i wrzucic ręcznie z kompa?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po pobraniu patcha gra mi się już w ogóle nie tnie, nie przycina, nie "odczytuje z dysku". Jestem ciekaw jak tam w multi wyglądają poprawki niestety trwa konserwacja psn ;/ i nie ma jak sprawdzić; cholera.

 

Nie wiem od ilu nie działa psn ale udało się komuś zagrać po patchu w multi? Jak zmiany?

Odnośnik do komentarza

Podobno, zaznaczam PODOBNO wywala co mecz...

Dobrze że napisałeś "podobno" :)

Przede wszystkim patch naprawił te cholerne lagi. Sądzę,że jeszcze niejeden patch będzie musiał wyjść by naprawić wiele istniejących błędów.

Ja osobiście mogłam sprawdzić jak to wygląda...

Faktem jest,że częściej wywala ale nie przesadzałabym że co mecz ;) Trudno jest się zebrać żeby cała drużyna mogła zagrać :(

Co jeszcze... Częściej niż zwykle zawiesza się konsola i to mnie martwi. Tak poza tym to jest jeszcze daleko od ok ;)

Odnośnik do komentarza

Też dziś dzisiaj pograłem po patchu i wnioski mam następujące: multi laguje zdecydowanie mniej ale za to wywala dość często. Za często.

 

Ad samych zmian to znerfili min Ak-74u, cała lista zmian:

 

- Tomahawk now doesn't bounce and instead will imbed itself into walls and floors.

- AK-74u damage reduced by one bullet at all ranges

- MP5k damage reduced by one bullet at close range

- G11 damage reduced by one bullet at all ranges

- Nova Gas now drains health 25% slower

- AK-74u accuracy changed to that of the MPL

- Crossbow normal bolts are now available in multiplayer

- Fixes to the matchmaking system (PS3 and PC)

 

 

W sumie dobrze, Ak-74 u wreszcie działa jak smg a nie karabin szturmowy z obrażeniami lmg.

Odnośnik do komentarza

Treyarch dało dobrego patcha, co najważniejsze szybko go dali. Grę mam od dwóch dni i komfort grania był średni. Lagów niby nie było, ale gra jakoś cieła, nie umiem tego sprecyzować. Co chwila też zmieniało hosta itp. było wesoło. Po łatce jest świetnie. Bezlagowo, szybko znajduje mecze. Gra na początku mi nie siadła, ale odblokowałem Famasa i zaczęła się zabawa. Z ratio 0.80 mam już 1.17 i ciągły progres. Wiem, że to dla niektórych słabo, ale jestem zadowolony. Powoli oduczam się latania na pałe i nie dostaje już tak w plecy. Gra defensywna na prawdę daje radę, nie mówię o kampie. szpil wydaje mi się mniej przebajerzony od MW2 i klimat przypomina mi stare dobre MW. BO może być godnym następcą MW imo. Świetna gra. Mówię o multi, bo kampania mi zupełnie nie leży. W dodatku jest technicznym potworkiem :)

Odnośnik do komentarza

Treyarch dało dobrego patcha, co najważniejsze szybko go dali. Grę mam od dwóch dni i komfort grania był średni. Lagów niby nie było, ale gra jakoś cieła, nie umiem tego sprecyzować. Co chwila też zmieniało hosta itp. było wesoło. Po łatce jest świetnie. Bezlagowo, szybko znajduje mecze. Gra na początku mi nie siadła, ale odblokowałem Famasa i zaczęła się zabawa. Z ratio 0.80 mam już 1.17 i ciągły progres. Wiem, że to dla niektórych słabo, ale jestem zadowolony. Powoli oduczam się latania na pałe i nie dostaje już tak w plecy. Gra defensywna na prawdę daje radę, nie mówię o kampie. szpil wydaje mi się mniej przebajerzony od MW2 i klimat przypomina mi stare dobre MW. BO może być godnym następcą MW imo. Świetna gra. Mówię o multi, bo kampania mi zupełnie nie leży. W dodatku jest technicznym potworkiem :)

 

Mały tip, który dzisiaj odkryłem, a mam 40 lvl. Jak masz zamiar do kogoś strzelać na średni/długi dystans stań/przykucnij(jak masz zasłone, inaczej headshota zbierzesz) w miejscu. Od kiedy stosuje taką taktykę zawsze wygrywam firefight, a gine jedynie od cholernych strzałów w plecy i BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ zza pleców. Wiem,że debilna uwaga ale jakoś byłem przyzwyczajony do ciągłego poruszania się nawet podczas strzelania i jak się okazało różnica jest diametralna. Polecam wypróbować.

 

btw dobrze widzę,że trwa maintenance? Osom, wreszcie się do pracy wyśpie.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Tak staram się właśnie grać. Jak ktoś mnie zaskoczy to natychmiast padam, czasem uda się wygrać pojedynek.

 

Animacja kładzenia się trwa ciut za długo i w jej czasie nie możesz strzelać-czytaj bardziej ogarnięty gracz cię zniszczy. Sam na początku tak grałem ale działało wyłącznie jak to ktoś wcześniej powiedział na "warzywa".

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Mi BO chodzi w multi gorzej niż przed patchem, ciężko dokończyć choćby 1 rundę. MP5k można spokojnie odłożyć, bo teraz robi co najwyżej za straszaka. AK 47 trochę osłabili, ale to nadal kapitalna giwera. Kładę się tylko przy zrzucie, zajmowaniu bazy itp. do strzelania 1vs1 to się nie nadaje. dżar, to że trzeba stanąć strzelając z odległości 20m i więcej, to jest wiadome, ale to raczej nie nowość w serii. 12 LVL na pierwszym poziomie prestiż i na tym na razie koniec, bo jutro oddaje grę koledze:)

Odnośnik do komentarza

Grałem na multi na nowym patchu (bo odpaliłem konsolę przed feralną 17:15) i grało mi się średnio ale może nie przez laagi po prostu mi nie szło, laagów nigdy nie miałem (zawsze 3-4 kreski) ale z migracją hosta i wyrzucaniem nie miałem problemów. W moim odczuciu gorzej się zabija 1v1 nie celując zawsze jak kogos napotykałem seria i leżał a teraz coś nie podchodzi. Może to wina patcha może miałem gorszy dzień ;p

 

p.s. Jak ktoś chcę pocisnąć trochę w Zombie na Kino Der Toten add friends; Domin15

Odnośnik do komentarza

Ja też się pochwalę statsami tutaj do zera mapa Cracked tryb Domination: (PSG1)

 

http://img209.imageshack.us/f/img0389k.jpg/

 

A tutaj już Jungle: (FN FAL - split screen)

 

http://img138.imageshack.us/i/img0393ph.jpg/

 

Co do multi jest świetny lecz po paru godzinkach z rzędu nudzi się i trzeba w Zombie pocisnąć które w 100%-ach rozkminiłem (Kino Der Toten) i wiem o co chodzi ;)

Single ruszyłem ledwo ale na razie nie mam czasu na ten tryb ;)

Jak ktoś chętny na partyjkę zombie (odbl. 3 mapki mam) to pss: Domin15 (+ headset)

To jak już się chwalicie swoimi statami to ja też się pochwalę moją akcją ;)

http://www.youtube.com/watch?v=wYUv0SGUp4Q

 

Powiem krótko i na temat. Rzeźnikiem jesteś!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...