Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Sposob na odblokowanie gier

w menu głównym wstajemy z krzesła ruszamy galka lt i rt dalej podchodzimy pod komputer i wklepujemy DOA odpala nam się gra dead ops arcade. Druga gra to tekstowka ZORK ( nie wprawdzalem jeszcze ) żeby ja odblokoac wklepujemy 3ARC INTEL a następnie Zork

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Kumple mowia ze grafa (chodzi o multi) jest slaba, gorsza od MW2, wiec o co tu chodzi jak gra wychodzi rok pozniej? ale najwiekszy zonk jest taki ze w tej grze nie slychac przeciwnikow, mimo ze biegaja sobie bez ninjy, wiec niewazne czy grasz na kincu DD 5.1, wy(pipi)anych sluchawkach to i tak slyszysz jak bys gral na dzwieku z glosnikow tv... Jeszcze nie gralem, ale dzis ide do kumpla azeby to samemu sprawdzic, jesli to sie sprawdzi to bedzie EPIC FAIL!!

Odnośnik do komentarza

Gierka pękła na veteranie przy dwóch dłuższych posiedzeniach, nie było wcale aż tak trudno jak sobie to wyobrażałem po niektórych postach. Szkoda, że te gry robią takie krótkie, bo nie ukrywam, że jeszcze kilka godzin bym poszarpał. Single naprawdę bardzo dobry, Treyarch dało radę i ten CoD trzyma poziom MW i MW2, a momentami być może i je przewyższa :) Po przejściu gry jest bonus w postaci dodatkowej mapki do trybu zoombie, tylko nie jestem pewien czy to za przejście gry czy za to, że nie przełączyłem końcowych napisów. Multi niestety nie było mi jeszcze dane ograć, bo niedawno mi się skończył gold i wczoraj zamówiłem od gościa z allegro 5 kodów na 48h i mi do tej pory ich nie przysłał na maila :| Jakby ktoś miał do odstąpienia/pożyczenia jeden kodzik to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie zawiodłem się na tej części. Na samym początku myślałem, że czegoś brakuje ale z każdą kolejną misją było coraz lepiej. Veteran jest lekko łatwiejszy niż MW2 ale i tak nie jest źle. Multi..wciąga i daje sporo zabawy, a dyskusje na temat grafy takiej i nie innej, dźwięku takiego czy owego zostawię innym. To gra a nie sposób na życie żeby przyczepiać się o wszystko co popadnie. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Ogólnie nie zawiodłem się na tej części. Na samym początku myślałem, że czegoś brakuje ale z każdą kolejną misją było coraz lepiej. Veteran jest lekko łatwiejszy niż MW2 ale i tak nie jest źle. Multi..wciąga i daje sporo zabawy, a dyskusje na temat grafy takiej i nie innej, dźwięku takiego czy owego zostawię innym. To gra a nie sposób na życie żeby przyczepiać się o wszystko co popadnie. Jest dobrze.

 

Kłóciłbym się z tym weteranem, w MW2 szło jak po maśle tu zaciołem się w misji sabotującej wysłanie rakiety w kosmos gdy już uciekamy w tunelach, po 3 godzinach prób odpuściłem i zmieniłem poziom na niższy :/ Moim zdaniem weteran jest trudny przez źle rozmieszczone checkpointy.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem po prostu ten tytul nie potrzebnie jest przystosowany do 3D. Dlatego grafika moze wydawac sie ciut gorsza.

 

Powiedz jakim cudem wyłączona opcja 3D ma mieć wpływ na grafikę. Przecież to nielogiczne.

I nie wiem czemu uważasz że 3D w tej grze jest niepotrzebne. Kreujesz jakieś trendy? Jesteś wzorcem do naśladowania? Bo jeśli nie to śmiem twierdzić że twoja opinia na temat 3D nie ma wpływu na to czy ludzie posiadają w domu tę technologię czy nie. To tak jak bym upierał się że snajpy w CoD'ach są niepotrzebne bo nigdy z nimi nie biegałem i biegać nie będę bo poprostu nie lubię snajpić. Mogę mieć na temat snajperek swoją opinię ale uważanie że są niepotrzebne jest szczytem ignorancji.

Odnośnik do komentarza

Okej - jestem ignorantem i nie rozumiem co sie od razu tak rzucasz ? Nawet 1 % osob tutaj zagladajacych nie uzywa telewizorow 3D poki co.

Jaki moze miec wplyw na grafike ? bardzo prosty musi wyswietlic w tej technologii 2 razy wiecej klatek niz normalnie. Moze zeby bylo wszystko plynne, wydawca obnizyl troche grafike, bo np. przy wygladzie MW 2 gra ciela, gdy musiala wyswietlic 120 hz...

Dlatego moze jest nie ostro, gorzej kolorystycznie, wolniej, ale za to Ty sobie odpalisz gre w 3D, zalozysz okulary i po godzinie gry zmeczony wrocisz do starego widoku. Zrezygnowano np. z poprawienia grafiki wzgledem MW2, bo trzeba bylo zrobic rakiete startujaca w 3D. No i mam prawo miec ta technologie poki co w (pipi)e, nie ? Do kina pojde, to wzrok mam zmeczony po takim avatarze, a co dopiero grajac w szpile 4-5 godzin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...