Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Super 8 dni po premierze i już mamy info na temat patcha naprawdę nieźle System spawnów jest jaki jest i na pewno to poprawią i wydaje mi się że dopiero na początku grudnia to poprawią bo jednak trochę roboty z tym jest

PS: takie pytanko jak to jest z rankingiem prestiży otóż 3 dni temu zrobiłem prestiż i jak chcę wziąć ranking pisze że muszę mieć do wydania 50000 COD points narazie zbieram ale czy jak już będę tyle miał to mi je odejmie ? czy chodzi tylko że inni będą widzieć jaki to ja jestem oszczędny thumbsup.gif

 

Odejmie Ci, ale IMO nie warto, jeżeli nie masz za dużo kasy, bo i tak Ci to zresetuje przy następnym prestiżu. Jak tam wszedłem to w Prestiż TDM uwzględnionych było raptem z 7000 osób (byłem 180 :teehee:)

Odnośnik do komentarza

przed patchem moze mialem 2 zawiechy, teraz wszystko smiga tak jak byc powinno ;d

 

z drugiej strony udalo sie komus zrobic perk'a ghost na pro ? bo kurde tyle gier przegralem i nikt nie uzywa sentry gun ;/ chyba czesciej bede musial grac w domination czy cos w tych klimatach

 

wogole z jakimi perkami gracie ?:) ja glownie uzywam ghost/lightwight, sleight of hand/warlord, ninja/hacker

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ciężko pytając o coś i w tym samym momencie robić łaskę :teehee: Albo jedno albo drugie, także wrzuć na luz, tamten temat już zakończyliśmy :thumbsup:

 

Co do pytania to nie pomogę bo nie bawię się snajpą i mam nowego AC także COD póki co odpoczywa ;)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Ciekawy patent, tylko czy się sprawdza podczas gry? Może ktoś coś więcej napisać? Byłbym wdzięczny ( to nie robienie łaski- Soul ) :whistling: .

 

To może ja odpowiem na twoje pytanie : kupiłem i wydaje mi się że wyrzuciłem Punkty w błoto jak ktoś używa snajperki na bliski dystans robiąc Quick Scopy'y i Drag Scopy( BTW : czym one się różnią ? ) to może się przydać bo pierwsze Przybliżenie jest podobne do tego z

ACOG'a

Odnośnik do komentarza

Musisz wejść na stronkę Callofduty.com >pomiń filmik następnie udać się do Register założyć konto z E-mailem z xbox.com(Tak mi się wydaje nie wiem czy można użyć innego) > Theater Beta i podążać za wskazówkami później wystarczy połaczyć konto z tym na Youtube i powinno działać :thumbsup:

Edyta : Zapomniałem dodać że filmik ładny może później uda mi się kogoś w końcu z tego tomka zabić :D

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...